VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

split009jr @

ATH 300 KN [cool]

.OVO……Trebao si tu priču prodavati kad je Varteks bio na 100-150kn, možda bi spasio neke "smrtnike" koji su kupovali ovu dionicu. Al sad na dnu ih nagovarat na prodaju, moram priznati da si krajnje bezobrazan radi toga. Ako nemaš ovu dionicu i nemaš plan kupovati čemu ovo pisanje?

…sigurno nije odgovor na OVO dolje…tako da neznam na koga se odnosi ova mudra misao..
Znao sam da nemaš pojma koliki je ukupan dug kao što nisi znao koliki je ff. Ali sad vidim da neznaš ni približno. Gledaj ,takve stvari jednostavno moraš znati ako se pojavljuješ na temi. Knjigu u ruke juniore

Imam ja dionice VART-R-1 5000kom. ulaz 32kn ali mi to ne daje za pravo da obmanjujem forumaše (i goste) pričama za malu djecu. VART-R-1 ima šanse da podupla cijenu ali ti nisi do sad naveo ni jedan pravi razlog jer ga ni neznaš. A ja ti ih neću (još) navoditi jer nisi zahvalio ni na ff.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



varteks ima takvu imovinu da je na ovoj tržišnoj cijeni za njega bespotrebno pisati bilo kakve afirmativne postove….sigurno je samo jedno da će kad tad tu biti otimačine za njegove nekretnine između više njih, a da bi bilo tko iz sadašnje vlasničke strukturi prevladao – odnio vlast i imovinu, morati će to odraditi preko dionica vart-r-1. druge mogućnosti nema …i najvjerojatnije je da će to biti jedna od prisutnih austrijskih banaka, ne nužno raiffeisen [cool]

Jel to znači da je Varteks pred stečajem? [embarass]
[/quote]

EVO DA SE MI NEBI SVAĐALI!!!!!

NEVALJA TI VARTEKS NISTA!!!!! TO JE FIRMA KOJA SIJE MUDANTE I OSTALE P……I nemaju nikakvih nekretnina kako sta ima MAGMA ili POUNJE.

p.s. jesili sad zadovoljan.
[thumbsup]

Ajme meni, raspisali se ovdje, a nigdje nikud. U zadnjih tjedan dana napisali ste na ovoj temi 150 postova a u istom tom razdoblju je protrgovano 450 dionica. Dajte više napišite nešto da pokrenete ovo negdje.


.OVO……Trebao si tu priču prodavati kad je Varteks bio na 100-150kn, možda bi spasio neke "smrtnike" koji su kupovali ovu dionicu. Al sad na dnu ih nagovarat na prodaju, moram priznati da si krajnje bezobrazan radi toga. Ako nemaš ovu dionicu i nemaš plan kupovati čemu ovo pisanje?

…sigurno nije odgovor na OVO dolje…tako da neznam na koga se odnosi ova mudra misao..
Znao sam da nemaš pojma koliki je ukupan dug kao što nisi znao koliki je ff. Ali sad vidim da neznaš ni približno. Gledaj ,takve stvari jednostavno moraš znati ako se pojavljuješ na temi. Knjigu u ruke juniore

Imam ja dionice VART-R-1 5000kom. ulaz 32kn ali mi to ne daje za pravo da obmanjujem forumaše (i goste) pričama za malu djecu. VART-R-1 ima šanse da podupla cijenu ali ti nisi do sad naveo ni jedan pravi razlog jer ga ni neznaš. A ja ti ih neću (još) navoditi jer nisi zahvalio ni na ff.

Onda smo blizu po kolicini i po ulaznoj +/- koja tisucica [proud]

Čak sam se zeznuo o vezi ulaza,snizio sam ga u međuvremenu na 30,55 [proud]

VART-R-1 K P 5.000 30,55 152.744,11 30,05 150.250,00 47,42 -1,63

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kad je to bilo?


Ajme meni, raspisali se ovdje, a nigdje nikud. U zadnjih tjedan dana napisali ste na ovoj temi 150 postova a u istom tom razdoblju je protrgovano 450 dionica. Dajte više napišite nešto da pokrenete ovo negdje.

a sta bi htio da ti se napise .Trubim ovdije ima 7-8 mjeseci a ti bi htio da ti se kaze "EVO SAD,SAD KUPI"

Sta se tice pokretanja o tome ne odlucujemo mi mali.


Čak sam se zeznuo o vezi ulaza,snizio sam ga u međuvremenu na 30,55 [proud]

VART-R-1 K P 5.000 30,55 152.744,11 30,05 150.250,00 47,42 -1,63



kad je to bilo?

????? ili je san ili java [wink]



Čak sam se zeznuo o vezi ulaza,snizio sam ga u međuvremenu na 30,55 [proud]

VART-R-1 K P 5.000 30,55 152.744,11 30,05 150.250,00 47,42 -1,63



kad je to bilo?

????? ili je san ili java [wink]
[/quote]

11.01.2010…………….1000
13.01.2010……………..500
25.01.2010……………..500
26.01.2010……………..300
26.01.2010……………..600
26.01.2010……………..400
27.01.2010……………..300
27.01.2010……………..270
29.01.2010……………..430
11.02.2010……………..700………..
[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Lijepo je biti dugoročni investitor.


Lijepo je biti dugoročni investitor.

Sigurno ljepše nego svaki dan visjeti na gledalici i gristi nokte.Varteks nije za trejdere.Vidim da ste već svi zaboravili pošto je kupovao Košćec [proud]….a tek mirovinac [proud]…..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close