VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IZVAJAM:

Što se tržišnog usmjerenja kompanije tiče, strategija robnih marki uporište će imati u razvoju i jačanju vlastitih, ali i u selekciji i standardizaciji trgovačkih robnih marki u prodajnom portfelju. Isto tako, promjenom koncepta prodajnih jedinica, cilj nam je dodatno učvrstiti poziciju u segmentu poslovnog odijevanja, ali i kroz Levi’s «streetwear» prodajni program i to ne samo u Hrvatskoj već i kroz nastavak jačanja pozicije u regiji. [cool]

"Određene "žrtve" koje ovim Planom planiramo provesti, kao što su prodaja dijela imovine, zatvaranje neprofitabilnih dijelova sustava i sl., u skladu su s tržišnim okolnostima i gospodarskom krizom u kojoj poslujemo. Provedbom tih mjera stvaraju se preduvjeti za preživljavanje krize i smanjenje kreditne izloženosti, a razvojnim projektima osiguravamo temelj za rast ključnih pokazatelja poslovanja i profitabilno poslovanje u budućnosti." – zaključio je Košćec.

Da, upravo kako bi im predložio sam, dečki znaju posao.
Sjeda 60+ milja na račun, sve u svemu na pravom su putu!

26.11.2010 - Dan D

EVO JEDNO PITANJE ZA SVE KOLEGE KOJI IMAJU VART-R-1!

Po kojoj cijeni je trezor kupovao dionice prije ulaska u 1.kotaciju i koje je to godine bilo?

p.s.ako netko nezna neka slibodno pita [proud]

split009jr@

cini mi se da prodaju jos 6 manjih poslovnih prostora jer namjeravaju od prodaje dobiti oko 150 milina kn.


EVO JEDNO PITANJE ZA SVE KOLEGE KOJI IMAJU VART-R-1!
Po kojoj cijeni je trezor kupovao dionice prije ulaska u 1.kotaciju i koje je to godine bilo?
p.s.ako netko nezna neka slibodno pita [proud]

Jel bilo mnogo???

26.11.2010 - Dan D


split009jr@

cini mi se da prodaju jos 6 manjih poslovnih prostora jer namjeravaju od prodaje dobiti oko 150 milina kn.

Pa naravno da prodaju…sve će prodati i požderati. A opet ako ne prodaju banke će ih blokirati pa će opet reći da su greškom blokirani…. [lol] Sjetite se kakava je Mura bila firma i što je ostalo… [cry]…koja je razlika??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Po mogućnosti s jednom, dok se ne riješimo stoke sitnog zuba koji će prodati po 30kn.

26.11.2010 - Dan D



EVO JEDNO PITANJE ZA SVE KOLEGE KOJI IMAJU VART-R-1!
Po kojoj cijeni je trezor kupovao dionice prije ulaska u 1.kotaciju i koje je to godine bilo?
p.s.ako netko nezna neka slibodno pita [proud]

Jel bilo mnogo???
[/quote]

trezor je kupio 2003. netom prije ulaska u 1. kotaciju po cijenama od 35-40 kuna ( tada je to bilo 140 000 komada ).

[thumbsup]

ajde juniore malo ohladi, pa stvarno si postao dosadan.dobro je tu i tamo nesto napisati, ali ti si stvarno pretjerao [sad] sve sto sam napisao je u dobroj namjeri, jer mislim da toliko piskaranja ne pomaze dionici.imam Varteks i znam da ce okrenuti prema gore, ali treba biti strpljiv.glupo je tvrditi da je Varteks odlicna firma, pa svi znamo da nije, ali na ovoj cijeni sigurno nije losa.Prostora za rast ima, ali kao sto sam rekao treba strpljenja.mislim da ti junire to nisi, jer si trejder i stvaljati neke grafove na ovakvoj dionici stvarno nema smisla.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


1.nije istina da su napravili valorizacije imovine,tek kada bi to napravili postavlja se pitanje kolika bi bila njegova vrijednost tj. koliki bi bio BV.

Takav komentar mi je presmijesan podsjeca me na usporedbu koju je g.Bandic rekao kolegi Josipovicu kao STA JE ON TO NAPRAVIO TJ.RADIO U ZIVOTU OSIM STA JE SKLADAO PJESME. [lol] [lol]


Pa sigurno bi onda bio BV ispod 0,1 po mojoj kalkulaciji

26.11.2010 - Dan D


split009jr@

cini mi se da prodaju jos 6 manjih poslovnih prostora jer namjeravaju od prodaje dobiti oko 150 milijuna kn.


Pa to se vrati dug i ostane. Jel tako kolega Golube? Ili pak moraju i vraćati javni dug Grčke?
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

26.11.2010 - Dan D



split009jr@

cini mi se da prodaju jos 6 manjih poslovnih prostora jer namjeravaju od prodaje dobiti oko 150 milijuna kn.


Pa to se vrati dug i ostane. Jel tako kolega Golube? Ili pak moraju i vraćati javni dug Grčke?
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Znao sam da nemaš pojma koliki je ukupan dug kao što nisi znao koliki je ff. Ali sad vidim da neznaš ni približno. Gledaj ,takve stvari jednostavno moraš znati ako se pojavljuješ na temi. Knjigu u ruke juniore [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close