VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Petina, ipak je to dokument iz 2004.g. kad se kvadrat stana/prostora u Splitu mogao kupiti za 800-900 DEM, sad je to ipak 2000-12000 Eura ovisno o lokaciji.
Evo uzmimo npr. prodajni prostor Levisa u centru grada, dobrih 70-80m2, gdje bi se sigurno u prodaji mogla dobiti cijena 8-12k Eura. Dakle 1 milja Eura samo taj 1 prostor. BRUTALNO!

O TOME JA TRUBIM VEC 3 MISECA [tongue]

To su sve cinjenice da ima imovine, ovdje je bitno kad ce zaustaviti trend pada prihoda i gubitka. Ta industrija je puno stradala i tu nema dvojbe, na koncu svega i cijena dionice je to pokazala ( po meni malo previse ) , no uprava nije sjedila i gledala sto se dogadja i ne poduzimala nista ( ok, neki mogu tvrditi drugacije i to mogu prihvatiti jer svako ima pravo na svoje misljenje ). Skinuli su dosta ljudi i restrukturiranje ide dalje, prodaje se dio imovine za smanjenje duga , znaci proces ide i dalje. Po meni imamo sanasu dograbiti se dionice jeftino.

Pa vidiš da se grabi uredno. Samo na 30kn.

26.11.2010 - Dan D


Tržišna kapitalizacija 1.432.224 x 33,4 = 47.836.281kn=6,5 milja Eura.

Mi pričamo o FF kolega Golube, mislim da ste malo fulali.

Upravo za te novce su mogli prodat Varteks Centar na TRGU BANA JELACICA .
6000m2 x10 000 eur.
Vridi li 10 000 eur 1 m2 na glavnom trgu ,glavnoga grada!?

Ma kolega Petina, ne sekirajte se, jednom kad stampedo krene, a nisam ja ulazio bezveze, kad se zakotrlja ode Varteks preko 60kn. Ne računajte na otpor na 40kn jer je to prošla potpora koja će propustiti cijenu i ponovno postati potpora.

26.11.2010 - Dan D



Tržišna kapitalizacija 1.432.224 x 33,4 = 47.836.281kn=6,5 milja Eura.

Mi pričamo o FF kolega Golube, mislim da ste malo fulali.

Upravo za te novce su mogli prodat Varteks Centar na TRGU BANA JELACICA .
6000m2 x10 000 eur.
Vridi li 10 000 eur 1 m2 na glavnom trgu ,glavnoga grada!?
[/quote]
Ako u Splitu u centru se kvadrat prije krize tržio 16-22k Eura, pa valjda u krizi ima likova da izbroje barem 5-8k. A tek u Zagrebu na placu, pa to je NEPROCJENJIVO.

26.11.2010 - Dan D

Ja se vise nadam da takvih ima u Rijeci i Zagrebu, za one stvari koje su nabrojali da ce prodat, za Split nisam vidio da je nesto u prodaji.


Ja se vise nadam da takvih ima u Rijeci i Zagrebu, za one stvari koje su nabrojali da ce prodat, za Split nisam vidio da je nesto u prodaji.

Pa naravno kad ja i silni građani ipak kupujemo u Levisa, pogotovo sad kad je na sniženju!
A bome ljudi nose, ipak mi u Splitu volimo se skockati, osobito cure, paze na odjeću, a levis ide otkad postojim.

26.11.2010 - Dan D

To sve pet o Splicankama 🙂 , no ja sam mislio na one likove koji mogu da izbroje od 5-8k Eura po kvadratu za prostore koje Varteks prodaje po Rijeci, Zagrebu i Varazdinu.

Ne znam tko dijeli jedinice, al preporučujem mu hitno liječenje dok nije prekasno!

26.11.2010 - Dan D



Tržišna kapitalizacija 1.432.224 x 33,4 = 47.836.281kn=6,5 milja Eura.

Mi pričamo o FF kolega Golube, mislim da ste malo fulali.

Upravo za te novce su mogli prodat Varteks Centar na TRGU BANA JELACICA .
6000m2 x10 000 eur.
Vridi li 10 000 eur 1 m2 na glavnom trgu ,glavnoga grada!?
[/quote]
6000 m2x 10 000 eur je 60 milijuna eura

Čini mi se da bi ovdje moglo bit svega…………
Sprema se teren……….sve pretpostavke su zadovoljene………….
Još samo da se likvidnost prebaci sa nekih dionica ………..
Ja na bidu već par dana ali sam pre škrt…….
Vidjet ćemo……..u svakom slučaju bit će pratiti jako zanimljivo………
Jučer u par navrata bio na 30………..ali nitko neda……….. [angry]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close