VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam koje podatke vi koriste Golube, al ja koristim one sa ZSE. tamo sve piše crno na bijelo pa čitajte bolje! FF je uvijek FF, dakle broj dionica u slobodnim rukama i on jest cca 472.tisuće, možda nekad više kod vas, nekad kod drugih, ali nije u TOP10 koji se ne mijenja nikako.

26.11.2010 - Dan D

Tržišna kapitalizacija 1.432.224 x 33,4 = 47.836.281kn=6,5 milja Eura.

Mi pričamo o FF kolega Golube, mislim da ste malo fulali.

26.11.2010 - Dan D

Jeli to slijedeća igračka? i tako u krug,užas od burze?

obožavam strvine-posebno ovce


Kolega Golube, ovo je bio brzi izračun od 45 sek. Nadalje ne pričamo o izračunu tržišne kapitalizacije pa niti ne treba izuzeti samu tvrtku koja je najveći dioničar.
Govorimo broju dionica u slobodnim rukama.
75,42% u rukama TOP 10 uključujući i samu tvrtku. (1.448.443)
24,52% (1.920.807-1.448.443=472364) u rukama javnosti.

Čitajte bolje kolega.

Dobro ja ću ti reći kad nitko neće.Nije sve što je van top 10 ff. Nego je f.f. za VART-R-1 TOČNO 39,39%….ljepa brojka…simpa [rolleyes].Znači da je f.f. 756605 hartija.Probaj i ti izračunati [pray]

ps: free float NIJE SVE SAMO ONO ŠTO JE IZVAN TOP 10

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Zašto HANFA dozvoljava da se toliko dugo drže dionice na trezoru za fiktivni ESOP? Zna li tko koliko dugo to smije trajati?

PAZI OVO!!!!!

IZVJEŠĆE O OBAVLJENOJ REVIZIJI
PRETVORBE I PRIVATIZACIJE
I KOMPLETNE IMOVINE

[/quote]

PROCITAJTE KOLEGE DA VIDITE KOLIKA IM JE IMOVINA.Obratite paznju na str. od13 do16. [thumbsup]

[thumbsup]

Ne zelim nikoga nagovarati niti ovo ne mojte smatrati kao nagovor za kupnju vec samo iznosim svoje misljenje.

Slaba mi je nešto prodaja a i kupnja ništa bolja…………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ne zelim nikoga nagovarati niti ovo ne mojte smatrati kao nagovor za kupnju vec samo iznosim svoje misljenje.

Ja i ne mogu otvoriti ovaj PDF, javlja neku grešku.
Može link kolega?

26.11.2010 - Dan D

Dobro, znači konačno ste izračunali free float.
Golube svaka čast, ali ipak bi trebalo uzeti izračun s rezervom. Ovaj tvoj ff vjerojatno uključuje i dionice nekih kolega koji su svojevremeno u Varteksu ugledali zlatno tele, a sad pišu po temama lkpc, adpl, koei i sl. Kupovalo se i drukalo sve u šesnaest od 220 kn pa naviše, a kako se u međuvremenu nisu izjasnili o prodaji istih, za pretpostaviti je da još uvijek čvrsto drže jedan dio. Znači, ff bi trebalo umanjiti za udjele kolega koji su nenadano postali dugoročni ulagači u Varteks.

Ali nije da ne ide – ide i te kako..
Evo samo danas je promet udvostručen, zamalo utrostručen, a kolega jr. je predvidio promet 1100 kn za danas. Bolje si prognozirao pod starim nikom. Zamoli Vjeku da ti ga vrati, nije on loš čovjek..

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)



Ne zelim nikoga nagovarati niti ovo ne mojte smatrati kao nagovor za kupnju vec samo iznosim svoje misljenje.

Ja i ne mogu otvoriti ovaj PDF, javlja neku grešku.
Može link kolega?
[/quote]

ako ne mozete ovoriti link imate ovdije samo nađite Varteks u pdf.

http://www.revizija.hr/hr/izvjesce/revizije-pretvorbe-i-privatizacije/ [cool]

Kolega Petina, ipak je to dokument iz 2004.g. kad se kvadrat stana/prostora u Splitu mogao kupiti za 800-900 DEM, sad je to ipak 2000-12000 Eura ovisno o lokaciji.
Evo uzmimo npr. prodajni prostor Levisa u centru grada, dobrih 70-80m2, gdje bi se sigurno u prodaji mogla dobiti cijena 8-12k Eura. Dakle 1 milja Eura samo taj 1 prostor. BRUTALNO!

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close