VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Silne jedinice znače meni BINGO! Iliti pogodak!

26.11.2010 - Dan D


Silne jedinice znače meni BINGO! Iliti pogodak!

Ima istine.Sta realnije napises manja ti je ocjena

Ne znam ima li ovo veze s firmom, ali na večernjem je objavljen tekst pod naslovom nešto kao:
‘Varteksovci izišli na ulicu…’
Ovo nije cijeli naslov, ne da mi se tražit link, i čini mi se da nije direktno vezano za poduzeće, ali evo..
Nemam Varteks trenutno.

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)




http://www.poslovni.hr/140376.aspx

Kosor je najavila i nove mjere za gospodarske grane koje su se u teškoćama našle i prije izbijanja krize, poput tekstilne i obućarske industrije.

He he, pa prati i Jadranka moje grafove, čim je vidjela graf nakrcala se dionicama Varteksa i sad odmah daje pomoć. Slijedi brutalni rast.


Ajde dečko u školu pusti ljude da malo raspravljaju na forumu a i moderatori bi trabali ove gnusne drukove brisati pa svi znamo da Varteks sa 30 kuna ne može nikuda ali postoje naivni kakve ovakvi drukovi mogu privući.
[/quote]
Pa ne bi rekao da su naivni, pogotovo oni kojima je vrijednost ulaza 100-200kn, kao neki fondovi, njima bi bilo dobro smanjiti prosjek! Jer ovo ipak nije DKVS-R-A da će propasti,a i imovina vrijedi 7x više od dugova i gubitaka skupa.
[/quote]

split009jr @

evo npr.u TOP 10 imamo na 7.mjesto-

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 53.374 2,78 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA

Koji je ulazio od 155-170 kn [cool]

OVO JE BILO 21.12.09


Evo nam Karlovacke banke u TOP 10.

1. VARTEKS D.D. (1/1) 488,583 25.44 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 209,338 10.90 Skrb. račun
3. VALIDUS D.D. 161,604 8.41 Osnovni račun
4. IGREC STJEPAN 134,944 7.03 Osnovni račun
5. KARLOVAČKA BANKA D.D. KARLOVAC 105,940 5.52 Osnovni račun
6. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 89,245 4.65 Osnovni račun
7. NIKOMAT D.O.O. 70,626 3.68 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 53,374 2.78 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 50,200 2.61 Skrb. račun
10. KOŠĆEC ZORAN 45,958 2.39 Osnovni račun
Ukupno: 73.40
[cool]

1. VARTEKS D.D. (1/1) 488.583 25,44 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 209.338 10,90 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. KARLOVAČKA BANKA D.D. KARLOVAC 176.566 9,19 Osnovni račun KARLOVAC, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. 154.604 8,05 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. IGREC STJEPAN 134.944 7,03 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
6. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 89.245 4,65 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 53.374 2,78 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. PBZ D.D. 50.200 2,61 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. KOŠĆEC ZORAN 45.958 2,39 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 45.631 2,38 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 75,41

Vidimo da KARLOVACKA BANKA kupuje [thumbsup]

RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. skrbnicki jaca poziciju [thumbsup]

Zašto HANFA dozvoljava da se toliko dugo drže dionice na trezoru za fiktivni ESOP? Zna li tko koliko dugo to smije trajati?

Ideje naše benzin Vaš!

Free float ispod 25%, koliko primjetim iz TOP 10 nije nitko prodavao. Siguran sam samo jedno, da im ove razine počimaju smetati i vrijeme je da i VARTEKS odradi.
I dalje BEST BUY!

26.11.2010 - Dan D


Free float ispod 25%, koliko primjetim iz TOP 10 nije nitko prodavao. Siguran sam samo jedno, da im ove razine počimaju smetati i vrijeme je da i VARTEKS odradi.
I dalje BEST BUY!

Da te netko ozbilnije shvati trebaš najprije naučiti što je to free float…. [rolleyes] Ako je na Varteksu free float 25% onda sam ja Napoleon [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Zašto HANFA dozvoljava da se toliko dugo drže dionice na trezoru za fiktivni ESOP? Zna li tko koliko dugo to smije trajati?

PAZI OVO!!!!!

IZVJEŠĆE O OBAVLJENOJ REVIZIJI
PRETVORBE I PRIVATIZACIJE
I KOMPLETNE IMOVINE


Free float ispod 25%, koliko primjetim iz TOP 10 nije nitko prodavao. Siguran sam samo jedno, da im ove razine počimaju smetati i vrijeme je da i VARTEKS odradi.
I dalje BEST BUY!

[thumbsup]



Free float ispod 25%, koliko primjetim iz TOP 10 nije nitko prodavao. Siguran sam samo jedno, da im ove razine počimaju smetati i vrijeme je da i VARTEKS odradi.
I dalje BEST BUY!

Da te netko ozbilnije shvati trebaš najprije naučiti što je to free float…. [rolleyes] Ako je na Varteksu free float 25% onda sam ja Napoleon [rolleyes]
[/quote]

24,59%

Volume: 44 kom; 1470,67 kn??!

Pa čini mi se da će za uspjeh ovog projekta trebati uložiti i nešto više osim šupljačenja po forumu. Teško će ova krpara gore na prometima od 1500 kn. Neće gore po samoj inerciji, treba upucat par-sto hiljada za pomak vrijedan spomena. Znači ako možete pomest ask s 100 tisuća kn sve do nekih 60 kn, to je čisti zicer šta se čeka, pusti tehnikalije i fundamente..

BTW, o fundamentima ovdje nema smisla raspravljati, cijela industrija je u banani…

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

New Report

Close