VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo vam prilike da se iskrcate,kad vam VARTEKS NEVALJA [kiss]


Nakon ove vijesti, jednostavno molim Boga da onaj sa 490kom bude na 33kn u ponedjeljak.
Da ga smažem uredno!

Kolega očito do kasno spava kad još nije doručkovao [wink]



Nakon ove vijesti, jednostavno molim Boga da onaj sa 490kom bude na 33kn u ponedjeljak.
Da ga smažem uredno!

Kolega očito do kasno spava kad još nije doručkovao [wink] Pobjegao je na 36,39
[/quote]

ali toga naloga vise nema [smiley]

ali toga naloga vise nema [smiley]

Pa neka se postavi na bid da se ja malo osladim poslije ručka.


ali toga naloga vise nema [smiley]

Pa neka se postavi na bid da se ja malo osladim poslije ručka.
[/quote]

bida ima, pa izvoli.Samo ce to biti slatko sa okusom GORCINE.

Mislio sam da se postavi na bid s 33kn. O toj cijeni je riječ.


Mislio sam da se postavi na bid s 33kn. O toj cijeni je riječ.

O.K.Krivo sam razumio ali biti ce i toga vrlo brzo.

vidim sto se ovdje dogadja, dosli novootvoreni nickovi na drukanje, samo ne znam zasto moderatori ne reagiraju, svako malo se posta nesto, ocito da bi tema bila pri vrhu
promet je basnoslovan, 14 kom po 33,5kn, cca 450kn, no efekt je ocito postignut, danas ce prosjecna cijena biti 33,5 a to znaci da sutrasnja moze biti 10% vise, iliti nesto manje od 37kn (iako je prema danasnjem izvjescu dopusteno trgovanje bez limita, ne bih se cudio da tako bude i sutra), dakle prvi dio nauma je manje-vise ostvaren

samo jos ne razumijem koja moze biti zarada, pa danas na IGH cijena je bila od od 3290-2950, i to po nekoliko puta, a promet u desetinama tisuca kn svake sekunde, raj za spekuliranje i day trading, tako da mi danasnji promet na vart izgleda jako socijalni

svakako cu nastaviti pratiti stanje i kretanje dionice, postajem sve znatizeljniji

pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Moram priznati da sam bio u napasti podići skalu na 35kn, svejedno nisam. Nek prodaja još malo daje u OVERSOLDU

26.11.2010 - Dan D

@ strateg

Mislim da spadate u skupinu onih štto uglavnom promatraju……
Takovih promatrakča je bilo i na
Opte, dkvs, hgsp, a ima ih i ovdije…..

Osobno nemam ovu dionicu ali je u statusu promatranja…..
Nije problem platiti skuplje…..
Pa vama slični su se rugali kod kupovine dkvs na 9- 13 kn….
Itd.:…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Mislio sam da se postavi na bid s 33kn. O toj cijeni je riječ.

Ipak je dno bilo na 27kn, dobar dio dionica je odradio 2-3 puta rast, baš mene zanima prodaja na 36kn. Prije na nekih 70-80kn. Gdje je medijan. A neš ti prodaje, sve 100keka do 60kn

26.11.2010 - Dan D


@ strateg

Mislim da spadate u skupinu onih štto uglavnom promatraju……
Takovih promatrakča je bilo i na
Opte, dkvs, hgsp, a ima ih i ovdije…..

Osobno nemam ovu dionicu ali je u statusu promatranja…..
Nije problem platiti skuplje…..
Pa vama slični su se rugali kod kupovine dkvs na 9- 13 kn….
Itd.:…….

dok vi gledate ja je skupljam pomalo.Trgovao sam sa njom i na vecim cjenama .Imao sam je po 200-250 pa kad je krizni val zahvatio TK bilo kao i svugdije:SPASAVAJ STA SPASIT MOZES! Ipak sam se vratio.AKO NISTA BAREM DA NADOKNADIM IZGUBLJENO. [thumbsup]

New Report

Close