VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Uskoro slijedi nastavak na PUNT-R-A i ostalima kojima nisu strani ovakvi scenariji…..


Ma koja usporedba PUNT-R-A I VARTEKSA. [undecid]
Svaka bi te osiguravajuca kuca za procjenitelja htjela [lol] [lol]

Kad već pričamo o usporedbi cijene Varteksa i Pounja onda evo i grafa koji dokazuje da je Varteks barem 60-70% podcjenjeniji u odnosu na tu istu PUNT-R-A (isti sektor).
[/quote]

Punt bolje stoji jer nove gaće moraš češće kupovati od hlaća. [wink]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




Uskoro slijedi nastavak na PUNT-R-A i ostalima kojima nisu strani ovakvi scenariji…..


Ma koja usporedba PUNT-R-A I VARTEKSA. [undecid]
Svaka bi te osiguravajuca kuca za procjenitelja htjela [lol] [lol]

Kad već pričamo o usporedbi cijene Varteksa i Pounja onda evo i grafa koji dokazuje da je Varteks barem 60-70% podcjenjeniji u odnosu na tu istu PUNT-R-A (isti sektor).
[/quote]

Punt bolje stoji jer nove gaće moraš češće kupovati od hlaća. [wink]
[/quote]

mislim usporedba PUNT-R-A i VARTEKSA mi je smijesna ali evo npr.

Kad nosim gaće od PUNT osjecam se bijedno ali kad nosim hlaće od VARTEKSA onda se osjecam kao GOSPODIN. [thumbsup]





Uskoro slijedi nastavak na PUNT-R-A i ostalima kojima nisu strani ovakvi scenariji…..


Ma koja usporedba PUNT-R-A I VARTEKSA. [undecid]
Svaka bi te osiguravajuca kuca za procjenitelja htjela [lol] [lol]

Kad već pričamo o usporedbi cijene Varteksa i Pounja onda evo i grafa koji dokazuje da je Varteks barem 60-70% podcjenjeniji u odnosu na tu istu PUNT-R-A (isti sektor).
[/quote]

Punt bolje stoji jer nove gaće moraš češće kupovati od hlaća. [wink]
[/quote]

mislim usporedba PUNT-R-A i VARTEKSA mi je smijesna ali evo npr.

Kad nosim gaće od PUNT osjecam se bijedno ali kad nosim hlaće od VARTEKSA onda se osjecam kao GOSPODIN. [thumbsup]
[/quote]

Kad nosiš PUNT gaće ispod VART hlaća, možeš uvijek reći da nosiš KK, jer se ionako ne vide. A za razliku u cijeni kupiš litru BD62 Mirogojčeka. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://www.nacional.hr/clanak/78151/kosor-prva-aukcija-za-pomoc-gospodarstvu-je-uspjela

[thumbsup] [kiss]

Kosor je najavila i nove mjere za gospodarske grane koje su se u teškoćama našle i prije izbijanja krize, poput tekstilne i obućarske industrije.

26.11.2010 - Dan D


Kosor je najavila i nove mjere za gospodarske grane koje su se u teškoćama našle i prije izbijanja krize, poput tekstilne i obućarske industrije.

di je nestala prodaja ? [lol] [kiss]

Opet netko blokira Varteks sa 14 kom.PRESMIJESNO [embarass] [lol]

Ja sam kupio grudnjake ženi u PUNT-R-A i nisam ga ni otvorio a već je puka……………..
Ma koje pounje još kad izađe najnovija linija u VART (ona čipkasta sa rupicama) [huh] [proud]….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ivano7@

Normalno,jos kad vidim kako izgledaju prođe me volja za nekim stvarima [lol] [lol]


ivano7@

Normalno,jos kad vidim kako izgledaju prođe me volja za nekim stvarima [lol] [lol]

Ma mene to nikad ne prolazi…………
[shocked]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

protiv godina se ne moze [cry]

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VART-R-1 nastaviti u 11:09.
Na upit Upravi Drustva Varteks d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

OPET BEZ LIMITA [thumbsup]

New Report

Close