VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dapače, samo proboj do 36kn stvara pretpostavke za uspješan proboj i daljni rast! Ako se on uistinu dogodi do srijede, onda idemo visoko. Stoga onima koji blokiraju cijenu predlažem što veće blokiranje oko 33kn ako žele sprječiti nastanak rastuće formacije.

26.11.2010 - Dan D

Fibonacci ladders dovoljno kaže sve za one koji se dvoume da li zaraditi ili ne.

26.11.2010 - Dan D

Eh, ovaj fibonaci pokazuje jedino da je pacijent mrtav [cry].Gadno te rasturio klega na temi c.banke [lol] pa si se vratio u mirnije vode [proud]

ps: imam Vatreks…..a i cebu….podjednako

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

A evo i dodatak Fibo ladders sa time frame-om. Evo mog razloga zašto je sazrijelo sada da se ostvari ono što i fundamentalno mora biti ostvareno. Ovo ipak nije DKVS-R-A.

26.11.2010 - Dan D


Nemam ništa protiv da dionici Vart-r-1 cijena skoči ali bi od onih koji tvrde da će se to dogoditi baš sada volio čuti zašto. Zašto baš sad?? Što se to desilo ovih dana?? [pray]

evo split kaze da je doslo vrijeme

Kad samo zbrojim vrijednost dućana po Splitu, onda već samo to nadilazi vrijednost cijelog Varteksa.
A gdje je cijela Hrvatska, Srbija, ….???? Pa nije prodaja u paketu od HFP od 200kn početne cijene bezvezarija. A i zbrojite samo dionice koje su prošle ispod 100kn i sve će vam biti jasnije.

26.11.2010 - Dan D


Eh, ovaj fibonaci pokazuje jedino da je pacijent mrtav [cry].Gadno te rasturio klega na temi c.banke [lol] pa si se vratio u mirnije vode [proud]

ps: imam Vatreks…..a i cebu….podjednako


Ja nemam CEBA-R-A, samo sam nešto primjetio na listi dioničara, naravno da tu nisam upućen, al kolega je dao odgovor pa već čak i razmišljam o kupnji CEBA dionica.

26.11.2010 - Dan D


Eh, ovaj fibonaci pokazuje jedino da je pacijent mrtav [cry].Gadno te rasturio klega na temi c.banke [lol] pa si se vratio u mirnije vode [proud]

ps: imam Vatreks…..a i cebu….podjednako


Da imaš Varteks bilo bi ti drago da cijena skoči, ovako nekako čini mi se kao da nemaš i da bi volio prije propad nego rast. Ispod 30kn nema više. NESTALO.

26.11.2010 - Dan D


A evo i dodatak Fibo ladders sa time frame-om. Evo mog razloga zašto je sazrijelo sada da se ostvari ono što i fundamentalno mora biti ostvareno. Ovo ipak nije DKVS-R-A.

svemu jednom dođe kraj pa tako i ovoj cijeni od 30-36.

p.s. ATH 300 kn a P/B samo 0,16.

Cijena kao u Kutlino doba [thumbsup]

http://www.poslovni.hr/140376.aspx

Kosor je najavila i nove mjere za gospodarske grane koje su se u teškoćama našle i prije izbijanja krize, poput tekstilne i obućarske industrije.

He he, pa prati i Jadranka moje grafove, čim je vidjela graf nakrcala se dionicama Varteksa i sad odmah daje pomoć. Slijedi brutalni rast.

26.11.2010 - Dan D

Nakon ove vijesti, jednostavno molim Boga da onaj sa 490kom bude na 33kn u ponedjeljak.
Da ga smažem uredno!

26.11.2010 - Dan D

Za ponedjeljak mislim da će se cijena stabilizirati oko 39kn, iako mislim da može i preko 46kn u naletu čišćenja.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close