VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ograđujem se od blokade na ovoj dionici,nisam ja, a uostalom može se provjeriti.
No svejedno, da mi je trenutno postala jako zanimljiva ova dionica istina je!
Ipak fundamentalna podcijenjenost je pretjerana. P/B samo 0,16.


Ograđujem se od blokade na ovoj dionici,nisam ja, a uostalom može se provjeriti.
No svejedno, da mi je trenutno postala jako zanimljiva ova dionica istina je!
Ipak fundamentalna podcijenjenost je pretjerana. P/B samo 0,16.

ovu cjenu nisi moga dobiti niti u vrijeme TORBARENJA po Varazdinu [lol]


ovo s 1 dionicom je stvarno debilana.

A zašto je debilana čovjek je kupio određen dio kom……..i barem danas je u plusu……makar i virtualno………..
Vidjet ćemo u pon…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

to ti je netko od novih. i sam sam to neiskusno radio prije par godina. kupis dionica koliko si mislio po odgovarajucoj cijeni i jednu od naloga poviše njega i odmah imaš rast od 12% u ovom slucaju. lijepo za ego ali loše po novčanik. ja sam naučio lekciju i uglavnom kupujem strpljivo čekanjem na bidu. vrlo rijetko skidam s aska.
ali tko zna. mozda su dobili jeftin kredit od vlade a čovjek je imao samo za 258 dionica??

u svakom slučaju smatram da dionica zaslužuje više. još par stvari da se poklopi i tržište će je prepoznat. intenzivno pratim dosta dionica na zse i moram priznat da mi je zao što odlazi s kote 30 jer mi je bila na vrhu liste za dokup.


Pa dobro tko je ovaj naivac koji je zabio u blokadu?
Cilj je bio na 30kn skupiti što više!

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Nemam dionce VART-R-1 ali ih možda u pon. kupim ako bude još po 30 i kusur mada mi se čini da je sve do …..( da ne ispadne druk) dobra kupnja………
Bravo splite pokazao si još jednom da ti je nos ko everest………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Nekako sam uvjerenja da smo sutra preko 37kn.

da,da…sutra si na 137 kn


Par kolega mi je pisalo dokle može Varteks, osobno nemam niti 1 komad, ako krene impuls i ostvari se proboj preko 33,5-34kn mislim kupovati i ući u poziciju.
Graf izgleda kao da je firma propala totalno i nema nijedne nekretnine.
Slažem se sa kolegom Vlajinom da nekretnine vrijede 5-6 puta više.
Moram priznati da golica.
Ivano, šta ti misliš? Iduća raketa?
Veliko odstupanje od medijana koji je na 60kn.
Ovo nije poziv na kupnju, ali ni prodaju.

Ja kupujem uvijek kad sam siguran da će rasti……i zato plaćam uvijek skuplje..ali je sigurnije….
Po meni ako probijemo 35 pon.i uto. možda uletim………..
Nije mi problem platit skuplje……..
Poz……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A tko misli drugačije neka pita plavog,,,,,,,,,,,,
On uvijek daje dobronamjerne savjete za kupnju………..
Dakle da ponovimo još jednom………
Kad viče kupuj–prodaje, kad viče prodaj-kupuje………….
Buduči da je danas prodao, sad neznam više što bih mislio……. [lol]
Plavi može tvoje viđenje Vart…….. [lol] ……ti si ovako od povjerenja

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Nemam dionce VART-R-1 ali ih možda u pon. kupim ako bude još po 30 i kusur mada mi se čini da je sve do …..( da ne ispadne druk) dobra kupnja………
Bravo splite pokazao si još jednom da ti je nos ko everest………


nema sta,kako je samo uspio prepoznat [lol]

nastavak u 15:02
koga interesira vise na
http://www.zse.hr/default.aspx?id=29099

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Najbolji dio u svemu tome je trgovanje
BEZ LIMITA!

VLAJ - PONOS NACIJE

Vidim da jaca bid !!! ALI ovdje nema vise po bidu vec samo po asku [kiss]

New Report

Close