VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





vidi,vidi!!!!Tko nam se to pomalo budi [cool]

evo nivih 3000 na kupnji po 30 kn [thumbsup]

povuka se
možda se samo pritaio pa ćeka kraj radnog vremena
[/quote]

[/quote]

ne bojim se ja za VART bez obzira na krizu u tekstilnoj industriji.

p.s.

mali savjet. procitajte postove od pocetka pa ce vam puno stvari biti jasnije.Ovo nije nikakav druk jer ne zelim nikoga nagovarati za kupnju iste.

[/quote]
ajte na brzinu sazeto recite kaj ste napisali jer se bas dobro ne snalazim na kompjutoru pa nemrem naci a i nemam vremena
pofuk
unaprijed hvala
[/quote]

pofuk@

dragi kolega stari ste vi igrac da bi vam ja na brzinu objasnio a nije dobro kupovati nesto "na brzinu"






vidi,vidi!!!!Tko nam se to pomalo budi [cool]

evo nivih 3000 na kupnji po 30 kn [thumbsup]

povuka se
možda se samo pritaio pa ćeka kraj radnog vremena
[/quote]

[/quote]

ne bojim se ja za VART bez obzira na krizu u tekstilnoj industriji.

p.s.

mali savjet. procitajte postove od pocetka pa ce vam puno stvari biti jasnije.Ovo nije nikakav druk jer ne zelim nikoga nagovarati za kupnju iste.

[/quote]
ajte na brzinu sazeto recite kaj ste napisali jer se bas dobro ne snalazim na kompjutoru pa nemrem naci a i nemam vremena
pofuk
unaprijed hvala
[/quote]

pofuk@

dragi kolega stari ste vi igrac da bi vam ja na brzinu objasnio a nije dobro kupovati nesto "na brzinu"

[/quote]
stari sam igrac ali mladenackog duha tako da bi si ipak nekaj na brzinu kupio pa ako nije tesko molim da na brzinu uskocite za kojim objasnjenjem
unaprijed hvala
pofuk





vidi,vidi!!!!Tko nam se to pomalo budi [cool]

evo nivih 3000 na kupnji po 30 kn [thumbsup]

povuka se
možda se samo pritaio pa ćeka kraj radnog vremena
[/quote]

[/quote]

ne bojim se ja za VART bez obzira na krizu u tekstilnoj industriji.

p.s.

mali savjet. procitajte postove od pocetka pa ce vam puno stvari biti jasnije.Ovo nije nikakav druk jer ne zelim nikoga nagovarati za kupnju iste.

[/quote]
koleka čini mi se da nas nema puno u VART čuj ova dionica nikad nije visoko kotirala pa se tako i kupuje ali zato je meni i zanimljiva
[/quote]
Nijer visoko kotirala!!!!procitajte malo ,pocevsi od 180 str. pa naprijed pa ce vam neke stvari biti jasnije.

evo vam kopija trgovanja.
19.7.2007 270,50- 287,99- 270,29 – 283,47 – 284,12

za sada toliko.

pozdrav.


za sada toliko.

pozdrav.


pozdrav
pofuk

počelo je sad dolazi onaj sa 3000komada na kupnju

to je bilo 18.11.09
Zoran Košćec: Varteks neće preživjeti bez pomoći Vlade
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/zoran-koscec-varteks-nece-prezivjeti-bez-pomoci-vlade,61365.html

16.11.09
Đuro Popijač prvi dan u Vladi: Đuro Đaković i tekstilna industrija za dobrodošlicu

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/popijac-prvi-dan-u-vladi-duro-dakovic-i-tekstilna-industrija-za-dobrodoslicu,61109.html

danas

Objavljeno
27.1.2010 11:30:48 Vrijeme zadnje promjene
27.1.2010 12:00:29

Kosor: Prvi krediti za pomoć gospodarstvu sredinom veljače

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/57107/ttl/Kosor-Prvi-krediti-za-pomoc-gospodarstvu-sredinom-veljace/Default.aspx

[thumbsup]

u narednim danima ocekujem da ce se javnosti prezentirat dogovor grada Varazdina i Varteksa o preseljenju proizvodnje.

Nađen put konsolidacije?!

Predsjednik Uprave Varteksa Zoran Košćec ovog je ponedjeljka, 18. siječnja, predstavio integralni plan poslovnog i financijskog restrukturiranja kompanije, koji, kako je rekao, predstavlja odgovor na krizu, ali i smjernice za osiguranje zdravih temelja poslovanja tvrtke u budućnosti. Planom se, između ostalog, predviđa i prodaja dijela Varteksove imovine, prvenstveno da bi se smanjila kreditna zaduženost prema bankama. Kako je rekao Košćec, cilj je do 2012. godine prepoloviti postojeću bankovnu zaduženost.

Manji dio sredstava od prodaje imovine planira se iskoristiti i za saniranje problema s nelikvidnošću koju je prouzročila gospodarska kriza. U postupku prodaje trenutačno se nalaze dva Varteksova prodajna objekta, City centar Rijeka i Quatris na zagrebačkom Kvaternikovu trgu, koji će biti prodani u prvom ovogodišnjem kvartalu, a dinamiku daljnje prodaje odredit će tržišna situacija i gospodarsko okruženje u cjelini.

Osim prodaje nekretnina plan poslovnog i financijskog restrukturiranja uključuje i gašenje neprofitabilnih dijelova kompanije te smanjenje broja zaposlenih, prvenstveno u administrativnim službama. Što će se nadalje događati sa zaposlenošću u Varteksu, prvenstveno ovisi o daljnjem razvoju tržišnih okolnosti, učincima antirecesijskih mjera i potporama Vlade, rečeno je na predstavljanju programa.

Glede daljnjeg tržišnog usmjerenja naglasak je na daljnjem jačanju robnih marki u prodajnom portfelju, učvršćivanje pozicije u segmentu poslovnog odijevanja te jačanje tržišne pozicije u regiji i izvoznih poslova.

– U ostvarivanju zacrtanog plana dodatne mogućnosti vidimo u preseljenju tvrtke na novu lokaciju i trenutno obavljamo završne dogovore s Gradom Varaždinom prije potpisivanja sporazuma. Tim se projektom otvaraju nove razvojne mogućnosti ne samo glede znatno efikasnijeg upravljanja postojećim djelatnostima nego i preduvjeti za otvaranje novih djelatnosti koje su neophodne za održiv razvoj tvrtke u budućnosti – rekao je Zoran Košćec.

Na Crobexu danas i purani lete, samo VART nitko ne hebe ni pol posto….
krenut ce valjda i ovo jednog lijepog dana….
[yawn]


Na Crobexu danas i purani lete, samo VART nitko ne hebe ni pol posto….
krenut ce valjda i ovo jednog lijepog dana….
[yawn]

polako,strpljen spasen
[rolleyes]


Na Crobexu danas i purani lete, samo VART nitko ne hebe ni pol posto….
krenut ce valjda i ovo jednog lijepog dana….
[yawn]

i ovi purani šta lete su kratkog leta meni se cini da je to umjetno dizanje CROBEXA volio bih da griješim

New Report

Close