VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako Košćec ostvari svoj naum, prvi veliki otpor na kojem će se varteks boriti je na 140 kn.
Kad će i dali će zna samo dragi Bog.

Nemam ovu dionicu ali neki dan sam ubrizgao 2500 kuna u Varteks, popravio mu likvidnost a sebi garderobu. Inače, je li dionica best buy ne znam, jer ne pratim, ali s obzirom na cijenu i kvalitetu odjeća im je definitivno best buy. Uopće ne razumijem zašto ljudi ( zapravo razumijem ; snobizam) kupuju skupe strane marke a u Varteksu dobiju odjeću visoke kvalitete za puno manje para.

Sretno svima koji su u Varteksu, a ovako površno gledajući čini mi se da uprava znade šta radi [thumbsup]

Al opet vlds, ima dosta toga a validus je u problemima. Tražite članak u VL ili JL o podravci i fimi.

P.S. Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju. Autor ovog posta ima zanemarivo mali broj dionica Vart-r-1

Evo da se ne mučite, našao sam :

http://209.85.129.132/search?q=cache:erWIz7vDUvEJ:www.savjest.com/intervjui1.php%3Fs_vjest_id%3D1135+podravka+fima+likvidnost&cd=7&hl=hr&ct=clnk&gl=hr

"I sve to će platiti Podravka?

– Da, moramo platiti, a od Fime i drugih ćemo tražiti naknadu. Fima nema likvidnih sredstava niti likvidnih dionica, ali ima imovine, poput manje likvidnih dionica. Dat ćemo nalog brokerima da nam za njih nađu kupce."


Evo da se ne mučite, našao sam :

http://209.85.129.132/search?q=cache:erWIz7vDUvEJ:www.savjest.com/intervjui1.php%3Fs_vjest_id%3D1135+podravka+fima+likvidnost&cd=7&hl=hr&ct=clnk&gl=hr

"I sve to će platiti Podravka?

– Da, moramo platiti, a od Fime i drugih ćemo tražiti naknadu. Fima nema likvidnih sredstava niti likvidnih dionica, ali ima imovine, poput manje likvidnih dionica. Dat ćemo nalog brokerima da nam za njih nađu kupce."


ne razumijem ????

Fima je dužna novčana sredstva podravci, a fima validus ima i dionice varteksa.
Dal će ili neće na prodaju neznam. Al mislim da je i to jedan od razloga što je trio vlds, vart i bpba na tako niskim razinama.
E sad, fima se je nedavno podijelila na više dijelova i tko je tu u kakvoj vezi neznam niti ne želim nagađati. Možda ovo nema baš nikakve veze s validusom, ponavljam opet, neznam. Ako je tko zainteresiran za ulaganje možda će mu ova informacija koristiti za neku dublju analizu.


Fima je dužna novčana sredstva podravci, a fima validus ima i dionice varteksa.
Dal će ili neće na prodaju neznam. Al mislim da je i to jedan od razloga što je trio vlds, vart i bpba na tako niskim razinama.
E sad, fima se je nedavno podijelila na više dijelova i tko je tu u kakvoj vezi neznam niti ne želim nagađati. Možda ovo nema baš nikakve veze s validusom, ponavljam opet, neznam. Ako je tko zainteresiran za ulaganje možda će mu ova informacija koristiti za neku dublju analizu.

Sigurno ce se ici prisilnom naplatom tj.prodajom odredjenog dijela Fiminog portfelja.To me ne zabrinjava.Evo samo jedan podatak.

Samo zgrada na Jelačicu vrijedi kao cijeli Varteks na burzi,jos i vise. [thumbsup]A tek zamljiše u Varaždinu, pripreme za seljenje van grada su pri kraju i jos puno toga.

A revalorizacioju svojih vrijednih nekretnina da i ne spominjem.Bez toga nemozemo niti znati stvarnu vrijednost firme na TK.

a dugovi??

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


a dugovi??

krajem rujna 2009., što su zadnji javno dostupni podaci, Varteks je imao 343 milijuna kuna kratkoročnih i 148 milijuna kuna dugoročnih obveza

inace sam govorio o trenutnoj vrijednosti a ne o dugovima

kolika je vrijednost 6 000 m2 na TRgu Bana Jelačića??? Sigurno ne ide ispod 6000eur po m2!!!!

Petina, vidim da imaš neke podatke pa daj ako ti nije teško stavi računicu na papir, puta, puta i ovdje napravi c/p. Ako je ovaj omjer povoljan mislim da če nas biti više zainteresiranih za kupiti ili povečati udio u ovoj dionici.

New Report

Close