VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mi smo za kompaniju "Zuker und klaker" uzeli par tisuća komada varteksa, pa kad opet ode na dvestopedeset, a nećemo se ljutiti ako ode i više, imati ćemo para za napraviti i novi "Zuker und klaker".

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Nema tu kruha,tekstilci su aut.U slučaju stečaja mali neće ni omirisati nekretnine koje drži Varteks.Pa znamo valjda kako to funkcijonira,stečaj traje tako dugo dok se sve ne poždere.A onda ide smijena stečajnog upravitelja i harač se nastavlja.Varteks je već dužan preko 500mil.kn a nekretnine vrijede negdje oko 850-900milja.Pola su već pojeli a pola će uskoro.


@novi
drOETKER
imamo i mi na ZSE svoj Zuker und klaker ali nije u fokusu [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ponekad se pitam zašto kavana daju kojekakva razna imena, pa tako između ostalog imamo kavane "kod goluba", "kod dva bijela goluba", "kod tri bijela goluba"…ako znamo šta se sve tamo radi, koliko se pije i koliko se gluposti tamo ispriča, dođe čovjeku da se preispita, pa da se upita: da li se golubovima išta može vjerovati ?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


ponekad se pitam zašto kavana daju kojekakva razna imena, pa tako između ostalog imamo kavane "kod goluba", "kod dva bijela goluba", "kod tri bijela goluba"…ako znamo šta se sve tamo radi, koliko se pije i koliko se gluposti tamo ispriča, dođe čovjeku da se preispita, pa da se upita: da li se golubovima išta može vjerovati ?

Može može,kad se kunem na majku možda i lažem al kad se kunem na oca nikad ne lažem…majke mi [wink] Pa zar misliš da bi netko otvorio kafanu tri bjela goluba da nije vidio kako dva bijela goluba rasturaju [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



…Ako je dobro Zokiju, dobro je i meni.

klasična i često kobna greška malih koji misle da su "veliki" dobri i da su im interesi zajednički [bye]
[/quote]

A ko veli da sam ja mali ? [wink]


@golubv

Hvala ti na brizi, no vjeruj mi da će cijela priča odlično proći. Neće Košćeci ništa izdvajati jer to ne mogu napraviti. Pa nije to ekipa ko u PRFCu da pokrade sve oko sebe. I ono najvažnije što stalno zaboravljate da je Varteks = Varaždin i on je brend za koji varaždinci nikad ne bi dali da mu se okalja ime. Isto tako nemojte zaboraviti da unutra nisu samo Koščeci nego i Horvat, Čačić i ekipa, tako da nema straha.
Hvala Vam još jednom na brizi, a za čitanje Vam predlažem da malo proučite ime kompanije mojeg osobnog prijatelja Buffeta i pogledate kroz povijest tu kompaniju. [lol]

Također Vam predlažem da kupujete dionice na koje Vas navuku kao što su neki bili navučeni na Varteks na 250 kn i sad svoje frustracije liječe na ovoj temi. Problem Vam je kolege samo cijena po kojoj dionicu kupujete. Nemojte zaboraviti da je likvidacijska vrijednost Varteksa u ovom trenutku višestruko veća od njezinog Mcap-a.
Kako bi jedan stari ratni drug rekao, pametnom dosta.


A onda ide smijena stečajnog upravitelja i harač se nastavlja.Varteks je već dužan preko 500mil.kn a nekretnine vrijede negdje oko 850-900milja.Pola su već pojeli a pola će uskoro.

Molio bih te ukoliko se već upuštaš u bilo kakve analize, probaj objektivno sagledati sve pozicije Bilance, a ne da vadiš samo ono što ti paše.

EOD kolega.


Prema rijecima zaposlenika Varteksa….situacija je ocajna…… ti zaposlenici ne sivaju, rade
u financijskoj sluzbi.

GOOOOOLEMO zemljiste u centru Grada Varazdina, gdje su smjesteni oronuli objekti sivaona i ostalog
budi nadu u spekulacije oko poslovanja … nisam vidjela urbanisticki plan, sto je to tako
bitno odredjeno za gradnju na tom mjestu…to znaju oni koji mozda sada kupuju te dionice…
zapravo , uprava sama. Ostalo je prema misljenju mnogih koji poznaju varazdinske prilike…BEZNADEZNO.
Otkada je Varazdin proglazen NAJUGODNIJIM MJESTOM ZA ZIVLJENJE…. pridoslice su pobrkale
pojmove…

Da nema celnika….koji su rodoljubno upoznati s teskim cinjenicama….sve bi vec otislo
s Dravom u ……

Sta se se radit?????
Pa nece se valjda sivat odijela !!!!! Odijela ce sivat,ma to me i ne interesira .Interesira me izgradnja poslovno stambenih jedinica na prostoru cca.200-250 000 m2 a urbanistickim planom to im je dozvoljeno a preseljenje Vart.ide odmah iza nove godine.



Prema rijecima zaposlenika Varteksa….situacija je ocajna…… ti zaposlenici ne sivaju, rade
u financijskoj sluzbi.

GOOOOOLEMO zemljiste u centru Grada Varazdina, gdje su smjesteni oronuli objekti sivaona i ostalog
budi nadu u spekulacije oko poslovanja … nisam vidjela urbanisticki plan, sto je to tako
bitno odredjeno za gradnju na tom mjestu…to znaju oni koji mozda sada kupuju te dionice…
zapravo , uprava sama. Ostalo je prema misljenju mnogih koji poznaju varazdinske prilike…BEZNADEZNO.
Otkada je Varazdin proglazen NAJUGODNIJIM MJESTOM ZA ZIVLJENJE…. pridoslice su pobrkale
pojmove…

Da nema celnika….koji su rodoljubno upoznati s teskim cinjenicama….sve bi vec otislo
s Dravom u ……

Sta se se radit?????
Pa nece se valjda sivat odijela !!!!! Odijela ce sivat,ma to me i ne interesira .Interesira me izgradnja poslovno stambenih jedinica na prostoru cca.200-250 000 m2 a urbanistickim planom to im je dozvoljeno a preseljenje Vart.ide odmah iza nove godine.
[/quote]


@PETINA

Nazovi Stanoing Varaždin i pitaj koliko imaju neprodanih gotovih stanova.A za poslovne prostore nitko i ne pita.Koja gradnja stanova ,za koga,svake godine 10 tisuća hrvatina manje.To ti je brat bratu 3300 ispražnjenih stanova .Vidim neki poistovjetuju Varteks i Varaždin,to je djetinjasto i smiješno.Grad Varaždin funkcionira odlično a Varteks nikako.Grad posuđuje lovu za plače….dokle???

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Petina, ti dobro znas TKO DIKTIRA GRADNJU U VARAZDINU… Ekipa , sa strane ko nadzorni
i STANOING ko glavni i odgovorni…. Nema tu velike privatne inicijative.
Znaci, treba pitati na ovom nevedenom mjestu , kad se ide u izgradnju SPAVAONICE Grada
Varazdina……
Trenutno, znas da nije dobro sa prodajom stanova…ali ni to nece vjecno trajati…
Osobno receno, iako vizualno izgleda europski…..javne sluzbe u tom gradu daleko zaostaju
za ostalim zupanijama…….
Lavgar, slazem se s tobom.
Kakve veze ima sivanje odijela i prodaja stanova…ne znam, ako zajednicki investitori
kupe zemljiste od Varteksa , a oni se presele na novu lokaciju.
Jedan od kupaca je i Grad Varazdin sa svojim transeuropskomedjunarodnim predstavljanjem
UGODNOG ZIVOTA i POTICANJA NASELJAVANJA…..ali, slucajno znam po statistici rasta stanovnistva
ne mrdaju puno od 42000 stanovnika…Vidjet cemo novi popis stanovnika uskoro.
Grad Varazdin je zapravo…..ZAMIJENIO….KOMPENZIRAO vec dio zemljista , kamo se Varteks i seli.
Osim nove TRADE MARK ili branda…ne znam , kud bi dosli da nemaju LEVIS. !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas se stvorila neka gužva na Bidu VART-R-1. Da to možda nisu naše dobre duše koje nas stalno odgovaraju od kupnje Varteksa.

Ma neka oni odgovaraju! Teško je pobijediti činjenicu da trenutno cijeli varteks košta 50 miliona kuna ili oko 10 M$. pa toliko kosta jedan polovni handymax za ljubitelje brodara. Pa samo brend varteks toliko vrijedi a da ne spominjemo zemlju.. [shocked]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

gospoda se sjetila da bi mogli i početi štedjeti..
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/varteks-slijedi-smanjenje-broja-radnika-i-rezanje-menadzerskih-ugovora,56319.html

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

New Report

Close