VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Molio bi ako može bar dva dobra razloga zašto je ovo dobro imati u portfelju.Arbeitsamt u Varaždinu sve vrvi od novih pridošlica iz Varteksa.Uskoro će trebati formirati šatorska naselja uz dravu…….Ah da,pao je puno pa bi potoj logici trebao i puno rasti….kao svojevremeno Enron [undecid] A zna li tko koliko je Varteks ukupno dužan?? Otvorili su šivanje po mjeri…….i moja tetka također..al neide pa neide [cry]

Evo jedan razlog si i sam naveo, a nalazi se u tvojoj drugoj rečenici. A još par razloga ću ti napisati kad kupim količinu koju planiram. Nema žurbe kolega.

Prema rijecima zaposlenika Varteksa….situacija je ocajna…… ti zaposlenici ne sivaju, rade
u financijskoj sluzbi.

GOOOOOLEMO zemljiste u centru Grada Varazdina, gdje su smjesteni oronuli objekti sivaona i ostalog
budi nadu u spekulacije oko poslovanja … nisam vidjela urbanisticki plan, sto je to tako
bitno odredjeno za gradnju na tom mjestu…to znaju oni koji mozda sada kupuju te dionice…
zapravo , uprava sama. Ostalo je prema misljenju mnogih koji poznaju varazdinske prilike…BEZNADEZNO.
Otkada je Varazdin proglazen NAJUGODNIJIM MJESTOM ZA ZIVLJENJE…. pridoslice su pobrkale
pojmove…

Da nema celnika….koji su rodoljubno upoznati s teskim cinjenicama….sve bi vec otislo
s Dravom u ……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Čini mi se da prvih deset dioničara u vlasničkoj strukturi dd Varteksa nisu spremni izgubiti novac uložen u dionice, a to je dovoljan razlog da i ja uzmem količinu za neku poziciju između desetog i dvadesetog mjesta. Najnovije izdanje grafova, grafikona, i drugih raznih krivulja nisam niti gledao niti proučavao, jer se na tim slikama ne vide namjere onih gore pomenutih prvih deset.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sve tocno sto ste rekli.
Poslovanje je lose kao i u svakoj formi koja nema pravog gazdu i koja nije samostalna jedinica vec jeda Varazdinski hub koji sluzi ne samo poslovanju i profitabilnosti vec i necemu drugome.

Ali KOsces koji je predsjednik na berzi kupuje.
Da nema njega nebi u ovo isao i jos drzao.

Koscec i Horvat nece ovo dati da ih samo tako zmuljaju.
Biti ce javna ponuda kad tad po barem 3-4X vecoj cijeni.

Iako da je rizicna, je..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Zašto se Vartkes zove VART-R-1, a ne ko ostali normalni svijet R-A? [huh]

valjda zato što će uskoro, na našoj burzi, biti dionica broj 1 [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Zašto se Vartkes zove VART-R-1, a ne ko ostali normalni svijet R-A? [huh]

Kad je izišao na burzu ovi što rade nisu bili iskusni i pismeni pa su mislili da je broj 1 slovo [cool]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Evo za mog kolegu goluba još jedan od razloga zašto je VART dobra kupnja.

Ovo je bilo dana 14.08.2009. godine, a cijena 35 kuna.

Varteks varaždinska tekstilna industrija d.d. – prijava stjecanja dionica

Zoran Košćec, Predsjednik Uprave Varteksa d.d. iz Varaždina, Tome Masaryka 7 prijavljuje stjecanje 10023 komada dionica Društva temeljem kupnje na Zagrebačkoj burzi d.d. Zagreb koje čine 0,52 % temeljnog kapitala i daju 0,70% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 45958 komada dionica Društva koje čine 2,39% temeljnog kapitala i daju 3,21% glasova na Glavnoj skupštini.

Ako je dobro Zokiju, dobro je i meni.


Evo za mog kolegu goluba još jedan od razloga zašto je VART dobra kupnja.

Ovo je bilo dana 14.08.2009. godine, a cijena 35 kuna.

Varteks varaždinska tekstilna industrija d.d. – prijava stjecanja dionica

Zoran Košćec, Predsjednik Uprave Varteksa d.d. iz Varaždina, Tome Masaryka 7 prijavljuje stjecanje 10023 komada dionica Društva temeljem kupnje na Zagrebačkoj burzi d.d. Zagreb koje čine 0,52 % temeljnog kapitala i daju 0,70% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 45958 komada dionica Društva koje čine 2,39% temeljnog kapitala i daju 3,21% glasova na Glavnoj skupštini.

Ako je dobro Zokiju, dobro je i meni.

Može ali ne mora biti.Velike ribe i male ribe nemaju isti interes.Velike ribe se hrane malim ribama,gutaju ih,….žderu….. [embarass].Varteks je oldteimer među firmama,mislim da se može na prste nabrojati firme koje su starije od Varteksa (istina nije se uvjek zvao Varteks).Mislim da je vrijeme da majka priroda obavi svoje……. [cool] Ali nema brineš,osnovat će Košćec i kompani neki NOVI Varteks pa će umjesto tri tisuće biti dovoljno 600 radnika,nekretnine se prenesu na novi Varteks,dugovi ostaju starom Varteksu…..itd. Samo usput da spomenem-Nova Mura već postoji i nema problema s poslovanjem za razliku od stare Mure [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golube, ‘oće l’ bit’ i novi dalekovod, i nova uljanik plovidba, i novi igh, i nova ingra, i novi viadukt, i nova hidroelektra….., a mogla bi i nova nova gradiška, hm, kaj veliš ? [cool] [undecid]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


…Ako je dobro Zokiju, dobro je i meni.

klasična i često kobna greška malih koji misle da su "veliki" dobri i da su im interesi zajednički [bye]


Ali nema brineš,osnovat će Košćec i kompani neki NOVI Varteks pa će umjesto tri tisuće biti dovoljno 600 radnika,nekretnine se prenesu na novi Varteks,dugovi ostaju starom Varteksu…..itd. Samo usput da spomenem-Nova Mura već postoji i nema problema s poslovanjem za razliku od stare Mure [proud]

Sve to stoji, to je klasični hrvatski način poslovanja,samo što jeproblem što su Košćeci poprilično ulupali novaca u dionice ,da bi tek tako prenijeli imovinu na taj neki novi. Oni dionice nisu dobili,možda i jesu nešto,ali su podosta i kupili, pa nisu oni Nadan Vidošević [cool]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close