VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nejde to bas tako..
Nova firma je pravni slijednik stare..
nemogu se samo tako kreditori stare firme baciti jerbo mislim da nova firma odgovora u visini prebacenog kapitala.
Pa ti racunaj..

A stecaj znaci pola Varazdina i okolice na ulicu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Moj kolega rešava ovakve stvari bez problema. 2 fakture za marketinške usluge i zgrada na Trgu hopa [lol]
Samo takvih "kolega" ima više u našoj Hrvatskoj [bye]



Prvo odi na tecaj osnove ekonomije pa se onda javi…
Mene si nasao zezat.
KOliko vart ima imovine i po kojoj je cijeni vrednovana.
<neznas?

Nisam ni sumnjao, kao i ostalo znas jako malo.

Reci sto nevalja i ja cu ti kontrirati argumentima, ono sto ti nemas jer nemas pojma o cemu pricas.

Jadno


U slučaju stečaja šta se dešava sa nama malima i da li bi bilo dovoljno imovine da se i mi naplatimo ili bi bilo kao i do sada kada firma propadne dionice koje su imali mali dioničari ništa ne vrjede takvih primjera u svojoj sredini imam na desetine, iako te firme i dalje posluju poslije stečaja samo je naprjed naziv novi ali mali apsolutno nemaju nikakva prava i te stare dionice ništa ne vrjede.
[/quote]
U slučaju stečaja a gubitak je iz godine u godinu sve veći ti ćeš svoje dionice moći prodati sakupljuča staroga papira ako ti ih on bude htio uzeti koliko ih ima naštancano.

od 2000 do danas trazite stecaj ove firme.
Kada su gomilali po 80 milja guitka godisnje nisu isli u stecaj a sad neki klipan na forumu laprda cemu nema pojma nitri je ikad vidio kako se radi stecaj, tko je stecajni upravitelj, sto kaze Zakon o trgovackim drustvima i ostalo.

Molim te..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




Prvo odi na tecaj osnove ekonomije pa se onda javi…
Mene si nasao zezat.
KOliko vart ima imovine i po kojoj je cijeni vrednovana.
<neznas?

Nisam ni sumnjao, kao i ostalo znas jako malo.

Reci sto nevalja i ja cu ti kontrirati argumentima, ono sto ti nemas jer nemas pojma o cemu pricas.

Jadno


U slučaju stečaja šta se dešava sa nama malima i da li bi bilo dovoljno imovine da se i mi naplatimo ili bi bilo kao i do sada kada firma propadne dionice koje su imali mali dioničari ništa ne vrjede takvih primjera u svojoj sredini imam na desetine, iako te firme i dalje posluju poslije stečaja samo je naprjed naziv novi ali mali apsolutno nemaju nikakva prava i te stare dionice ništa ne vrjede.
[/quote]
U slučaju stečaja a gubitak je iz godine u godinu sve veći ti ćeš svoje dionice moći prodati sakupljuča staroga papira ako ti ih on bude htio uzeti koliko ih ima naštancano.
[/quote]

koji mrtvi stečaj…
ALoooo ti se pogoršalo ???
Samo zgrada na trgu ima cca 6000 m2 puta 5000eura po kvadratu(minimalno) je 30 milijuna eura!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ako ce VART u stecaj sta ce biti sa MGMA
Nemaju svoje imovine, a gubitak puno veci i kontinuirano raste???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Hm, hm. Danas me ponuda za kupnju na Vart iznenadila, što će reći – hoće li opet još jedna iskrcavaona?
Najbolje ponude [ VART-R-1 ] Kupnja Cijena
1001 30,05
2000 27,00
400 26,11
500 26,10
2 26,05
100 26,01
57 26,00
100 24,00
200 21,50
1111 11,11
Cijena Prodaja
34,83 329
35,49 2766
35,50 1500
38,95 700
38,99 2000
39,00 2489
39,50 350
41,00 300
43,00 360
43,38 150

Izgleda da je nekome dosadno pa se malo igra s nalozima [huh].U svakom slučaju sad nema izgovora,ako hočeš prodati MMOOOŽEEE…ako hočeš kupiti MMOOOŽEE [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

🙂 dobar! ALi, evo ih još malo. Zaista se igraju s nalozima, a do 36 kuna ima dionica sasvim dovoljno. Nekako vjerujem da bi ih se još stvorilo za prodaju kad bi netko krenuo s kupnjama…
Kupnja Cijena
100 30,10
1244 30,07
2000 30,06
1001 30,05
400 26,11
500 26,10
2 26,05
100 26,01
57 26,00
100 24,00

Eto danas Varteks više nije interesantan [undecid].Valjda je jučer bio zadnji dan za pokupiti dividendu [rolleyes]Ovo je izgleda šah-mat pozicija.Pa da ja imam dionice Varteksa isto ih sad po ovoj cijeni nebi prodao.Isto tako se nitko ne usudi kupovati iznad 30kn.Bez veze…. [sad]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo, netko se usudio kupiti a netko prodati 20.000 komada i to sve iznad 30 kuna…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

ovo bi se morlo stabilizirati između 35 i 40 kn

New Report

Close