VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolika je likvidacijska vrijednost.

Da li si ikad bio u Varazdinu
Da li si ikad bio u tvornici
Da li si ikad razgovorao sa upravom???

Hoces reci da je Uprava debilna kada je kupovala po 170 u stotinama tisuca kuna (i Koscec i Igrec)..


Pa zar stvarno misliš da će biti dovoljno za te, pa nemoj biti smješan ti si zadnji u redu za naplata a to ti je nikada, pa ti očito nisi pročitao stečajni zakon, za male tu nema mjesta za naplatu oni su out.

@blueman

trava, 29.07.2009. u 15:28
Hoces reci da je Uprava debilna kada je kupovala po 170 u stotinama tisuca kuna (i Koscec i Igrec)..

Pa mormalno da je debilna, kupovao je dinko INGRU po 60 000 i ti skupa sa njm pa vam je sada skupa na 5000, vrjeme čini svoje i pokazuje kakva je firma ova je očito out, kada je svaki kvartal veći gubitak od prethodnog, oćeš reći da je to dobro što se gubitak povećava iz dana u dan.

Igrec i Koscec nisu kupili parama od udjelnicara obveznog fonda.

Ono sto ne razumijes molim te nemoj se sramotiti i pisati.

Nekom drugom prodaji spike, meni ne.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

tko kupuje vart ne kupuje ga zbog poslovanja. tu su neke druge vrijednosti u igri. svako prema afinitetu. netko kupuje bussiness, netko imovinu. Netko oboje u nekakvim omjerima koji mu odgovaraju. Kod Varteksa se kupuje iskjučivo imovina i onaj tko ima ovu dionicu, najmanje što ga zanima su izvješća….

I'LL BE BACK


Igrec i Koscec nisu kupili parama od udjelnicara obveznog fonda.

Ono sto ne razumijes molim te nemoj se sramotiti i pisati.

Nekom drugom prodaji spike, meni ne.


Izgleda da si se ti ovdje osramotio jer si kad je bila na 290 govorio up up, a ja je nebi ni za jednu kunu jer nitko od malih poslije stečaja neće dobiti ni lipe veliki će se naplatiti i država a ostali kući pjevajući i mislim da je krajnje vrjeme da prestaneš ljude navlačiti na ovu dionicu a onaj tko zna pročitati izvještaj zna o kakovoj firmi pričamo.

Prvo odi na tecaj osnove ekonomije pa se onda javi…
Mene si nasao zezat.
KOliko vart ima imovine i po kojoj je cijeni vrednovana.

Nisam ni sumnjao, kao i ostalo znas jako malo.

Reci sto nevalja i ja cu ti kontrirati argumentima, ono sto ti nemas jer nemas pojma o cemu pricas.

Jadno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Varteks za stečaj? Molim, ali jaako teško. Usput, pri ovakvoj cijeni dionice od cca 30 kuna ( a možda i ispod) rizik mi se čini prihvatljivim. To je sve stvar osobne odluke – tko voli, nek izvoli. Ima i likvidnijih kojim je cijena na nevjerojatno niskim razinama, i to upravo uz ovakve "štorije" o stečaju, pa jedno zbog te činjenice možda VART nije najbolji odabir za one koji vole riskirati s firmama u ovakvom stanju.


Prvo odi na tecaj osnove ekonomije pa se onda javi…
Mene si nasao zezat.
KOliko vart ima imovine i po kojoj je cijeni vrednovana.

Nisam ni sumnjao, kao i ostalo znas jako malo.

Reci sto nevalja i ja cu ti kontrirati argumentima, ono sto ti nemas jer nemas pojma o cemu pricas.

Jadno


U slučaju stečaja šta se dešava sa nama malima i da li bi bilo dovoljno imovine da se i mi naplatimo ili bi bilo kao i do sada kada firma propadne dionice koje su imali mali dioničari ništa ne vrjede takvih primjera u svojoj sredini imam na desetine, iako te firme i dalje posluju poslije stečaja samo je naprjed naziv novi ali mali apsolutno nemaju nikakva prava i te stare dionice ništa ne vrjede.

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........

U opće mi ni je jasno tko je i kako došao na ideju da bi Varteks mogao završiti u stečaju?
To je glupost malo žešća. Sele se u novi pogon i oslobađaju vrijedno građevinsko zemljište a Koščec je u osnovi neki građevinar pa će znati sa time. Varteksove trgovine (nekretnine) vrijede više ne go šivanje tih krpica. Tko bi otjerao Varteks u stečaj u VŽ više ne bi imao šta tražiti.

who dares, wins


U opće mi ni je jasno tko je i kako došao na ideju da bi Varteks mogao završiti u stečaju?
To je glupost malo žešća. Sele se u novi pogon i oslobađaju vrijedno građevinsko zemljište a Koščec je u osnovi neki građevinar pa će znati sa time. Varteksove trgovine (nekretnine) vrijede više ne go šivanje tih krpica. Tko bi otjerao Varteks u stečaj u VŽ više ne bi imao šta tražiti.

Sve je moguće pa zar u svojoj sredini nemate firmi ispred kojih je naziv NOVI i svi stari dioničarima koji nisu prodali svoje dionice one su propale, ja znam takvih deset primjera u Splitu.

ONI KOJI U SVAKOM RASTU VIDE BULL I PRODAJU NA DNU A KUPUJU NA VRHU MORA DA VOZE ŠKODU..........

Ovo je isto Novi, prije je bio Tivar dok ga partizani ni su prekrstili. [lol]
Kume tko bi se igrao sa stečajem Varteksa navukao bi pre golemi gnjev na sebe.
Ni je ovo Dalmatinka Nova iz Sinja. Nju je trebalo rasformirati još za komunjara. Više ih je bilo u wc na ćik pauzi nego u pogonu.

who dares, wins

Mislim da ovdje neće biti stečaja, bar ne prije nego zainteresirani izvuku nekretnine iz firme. Jednom kada se izvuku nekretnine, onda to može ići u stečaj. Naime, onda su dioničari sigurni u ishod stečaja:
0 [bye]

New Report

Close