VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo mi ne miriše dobro. Gubici, ESOP, tekstilac…..ko će to uopće kupiti. [bye]

Dupli nick, ne forsiraj.



Opet debeli minus. Po običaju. Pa kad će oni više podijeliti dionice radnicima ???? Cijena je previsoka na burzi i treba je uskladiti. Čim prije. [bye] Kad uđemo u EU ključ u bravu. [cry]

E moj fukiću,pa ne vračamo se mi još u kameno doba.Neće valjda ljudi hodati goli,znaš da je UVE vrlo visok.Nisi primjetio da se izvoz konstantno povečava??A ako bi i bilo po tvome,ključ u bravu znači revalorizacija vrijednosti nekretnina što opet znači cca.500kn po dionici. [wink]
[/quote]

e moj golube, ako ulažeš radi valorizacije nekretnina onda radije u lrh uloži! [kiss]

a budući da je tome tako i očito ulažeš u knjigovodstvenu vrijednost firme, zemljišta i nekretnine šta računaš na likvidacijsku vrijednost firme da ti ostane jedan butikić i nešto oblekice nutra? [smiley]

nego koliku varteks dividendu isplaćuje i kad napušta burzu?




Opet debeli minus. Po običaju. Pa kad će oni više podijeliti dionice radnicima ???? Cijena je previsoka na burzi i treba je uskladiti. Čim prije. [bye] Kad uđemo u EU ključ u bravu. [cry]

E moj fukiću,pa ne vračamo se mi još u kameno doba.Neće valjda ljudi hodati goli,znaš da je UVE vrlo visok.Nisi primjetio da se izvoz konstantno povečava??A ako bi i bilo po tvome,ključ u bravu znači revalorizacija vrijednosti nekretnina što opet znači cca.500kn po dionici. [wink]
[/quote]

e moj golube, ako ulažeš radi valorizacije nekretnina onda radije u lrh uloži! [kiss]

a budući da je tome tako i očito ulažeš u knjigovodstvenu vrijednost firme, zemljišta i nekretnine šta računaš na likvidacijsku vrijednost firme da ti ostane jedan butikić i nešto oblekice nutra? [smiley]

nego koliku varteks dividendu isplaćuje i kad napušta burzu?
[/quote]

e moj wunderkinde, ako drukaš radi zabave i dosade sve 5. No ako si ozbiljan i uvjeren u to šta pišeš onda ti savjetujem da malo proučiš gradivo.





Opet debeli minus. Po običaju. Pa kad će oni više podijeliti dionice radnicima ???? Cijena je previsoka na burzi i treba je uskladiti. Čim prije. [bye] Kad uđemo u EU ključ u bravu. [cry]

E moj fukiću,pa ne vračamo se mi još u kameno doba.Neće valjda ljudi hodati goli,znaš da je UVE vrlo visok.Nisi primjetio da se izvoz konstantno povečava??A ako bi i bilo po tvome,ključ u bravu znači revalorizacija vrijednosti nekretnina što opet znači cca.500kn po dionici. [wink]
[/quote]

e moj golube, ako ulažeš radi valorizacije nekretnina onda radije u lrh uloži! [kiss]

a budući da je tome tako i očito ulažeš u knjigovodstvenu vrijednost firme, zemljišta i nekretnine šta računaš na likvidacijsku vrijednost firme da ti ostane jedan butikić i nešto oblekice nutra? [smiley]

nego koliku varteks dividendu isplaćuje i kad napušta burzu?
[/quote]

e moj wunderkinde, ako drukaš radi zabave i dosade sve 5. No ako si ozbiljan i uvjeren u to šta pišeš onda ti savjetujem da malo proučiš gradivo.
[/quote]
Ma ti si pravo čudo od forumaša na svim dionicama proričeš slom, krah, bankrot i sve naj gore šta se može dogoditi i baš si izabrao ovu dionicu kao svoju miljenicu i dionicu na kojoj ćeš zaraditi pare, šta reći osim vjerovali ili ne.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Slom poričem samo na MGMA-RA.
A šta se tiče tvojeg "vjerovali ili ne", naravno da ti nije jasno kad si navikao samo na drukerske postove "gore – dole".
Ja o dionicama koje imam pišem i pozitivno i negatvno. Samo budale misle da drukajući na ovom forumu mogu imati nekog utjecaja na ZSE.





Opet debeli minus. Po običaju. Pa kad će oni više podijeliti dionice radnicima ???? Cijena je previsoka na burzi i treba je uskladiti. Čim prije. [bye] Kad uđemo u EU ključ u bravu. [cry]

E moj fukiću,pa ne vračamo se mi još u kameno doba.Neće valjda ljudi hodati goli,znaš da je UVE vrlo visok.Nisi primjetio da se izvoz konstantno povečava??A ako bi i bilo po tvome,ključ u bravu znači revalorizacija vrijednosti nekretnina što opet znači cca.500kn po dionici. [wink]
[/quote]

e moj golube, ako ulažeš radi valorizacije nekretnina onda radije u lrh uloži! [kiss]

a budući da je tome tako i očito ulažeš u knjigovodstvenu vrijednost firme, zemljišta i nekretnine šta računaš na likvidacijsku vrijednost firme da ti ostane jedan butikić i nešto oblekice nutra? [smiley]

nego koliku varteks dividendu isplaćuje i kad napušta burzu?
[/quote]

e moj wunderkinde, ako drukaš radi zabave i dosade sve 5. No ako si ozbiljan i uvjeren u to šta pišeš onda ti savjetujem da malo proučiš gradivo.
[/quote]

Prijatelju Vrana,wunderkind ne proučava gradiva,nema živce za takve stvari. [angry] On ide na silu,razbacuje se uvrjedljivim izrazima i smatra da je to dovoljno da mu dionice krenu up. [rolleyes]Pogledaj na kodt što izvodi pa ćeš lakše stvoriti sliku……
A Sampras je prije tri mjeseca proglasio kraj krize….??? [shocked]Dalje znaš.O Varteksu neznaju ni da je to največi tekstilac,oni misle da je to samo nogometni klub. [tongue
Povezuje ih još i to da su pohađali istu školu psovanja.
Nećeš ih nagovoriti da ulože u Varteks,oni ulažu samo dugoročno-na dva,tri dana.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Slom poričem samo na MGMA-RA.
A šta se tiče tvojeg "vjerovali ili ne", naravno da ti nije jasno kad si navikao samo na drukerske postove "gore – dole".
Ja o dionicama koje imam pišem i pozitivno i negatvno. Samo budale misle da drukajući na ovom forumu mogu imati nekog utjecaja na ZSE.

Ako je tako onda ok, možda ja uvjek naletim na postove u kojima vidiš samo crnilo.


@lavgar

Vaše je pravo da ulažete di oćete i ja vam to ne osporavam, moram priznati da sam malo sumljičav prema ovoj dionici što u konačnici ne mora značiti ništa, tko kaže da se sutra neće zabraniti uvoz ong fušeraja iz KINE pa da ova dionica procvjeta što bih i ja osobno volio bez obzira što je nemam ali smatram da je bolje da zarađuje VARTEKS već KINEZI.

Ne sjećam se da sam vas negdje psovao i vrijeđao osim ako vi niste jedan od onih koji imaju na stotine nicova pa onda žrtvuju jedan i s njim pokušavaju vrijeđati i prijetiti na što im ja ne ostajem dužan.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

meni je interesantnije zašto golubv kupuje iste dionice ko i lavgar i obojica imaju ista saznanja o napuštanjima burzi i istim fenomenalnim prilikama!

btw. ja jako dobro znam što je varteks, kako posluje, ali ne pada mi napamet kupit njihovu odjeću jer se oblačim ipak malo finije!

za dionicu mi je svejedno! [smiley]

@ sampras
Varteks i kinezi imaju zajedničke samo inpute. A ono što proizvodi Varteks a šta kinezi su dvije različite stvari.
Slični su si kao proizvođač automobila i proizvođač bicikla.
Sad tko tu proizvodi automobile lako je zaključiti.

@ wunderkind

A bi se obukao u Hugo Boss, Versace ili Levis?

Šta misliš da Mara Katić koja u Varteksu šije, šije i šije…
radi neku razliku.

wunderk.
meni je interesantnije zašto golubv kupuje iste dionice ko i lavgar….

i meni,bar znam da nisam skroz fulao
[smiley]
Još da nam se ti priključiš…gdje bi nam bio kraj. [wink]

ps.koja to fina odjela nosi wunderkind a da ih Varteks ne prodaje? [pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

drago mi je da se i multinickovi znaju simpatično našalit! [thumbsup]

New Report

Close