VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

VARTEKS D.D. VARAŽDIN +305.005 528.358 27,51%
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU -305.005 89.200 4,64%

Promjene u top10, odakle ovo?


VARTEKS D.D. VARAŽDIN +305.005 528.358 27,51%
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU -305.005 89.200 4,64%

Promjene u top10, odakle ovo?

Nadam se da ti nemaš ovu dionicu u portfelju. [angry]

Strah me i pomisliti, no čini mi se da ako uskoro ne ojača kupnja na Varteksu, ode on lijepo u poseban režim trgovanja, a to znači da smo mi mali dioničari popušili na duuuuuuuuuuuuuuuuuge staze.
Pratite malo i budite spremni na bijeg iz Varteksa ako do toga dođe.

Nemam, samo mi upalo u oko
To je vjerojatno ESOP?

Jop, povrat imovine iz Srbije koji ide radnicima.

Da, našao sam
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=37e9fd71-6000-49b1-a842-57e3e02cf01a

Cijena bi bila 200kn minus 30%, dakle 140kn?
Ako je tako bit ce to neuspjeli ESOP, bar što se radnika tice

Varteks ne zaslužuje ovu nelikvidnost, pa toliko je vrijedio 2006. godine, a tada je definitivno poslovao s višeznamenkastim minusom. Trenutno joj nedostaje onih koji ga paze, kao na Belju recimo. Jedino što ne možeš kupiti ni prodati veće količine bez dizanja/spuštanja cijene, osim dogovorno, tako je bilo prije 2 godine, tako je i sada. Zato je tu gdje je sada, strpljenje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Cijena bi bila 200kn minus 30%, dakle 140kn?
Ako je tako bit ce to neuspjeli ESOP, bar što se radnika tice


HA, HA!
Istina!
Koja tragedija.
A još i radnici nisu baš pri lovi.
Gdje će sa tim silnim dionicama koje nitko neće po tim cijenama.
Najbolje da ih spale na smetlištu.


Strah me i pomisliti, no čini mi se da ako uskoro ne ojača kupnja na Varteksu, ode on lijepo u poseban režim trgovanja, a to znači da smo mi mali dioničari popušili na duuuuuuuuuuuuuuuuuge staze.
Pratite malo i budite spremni na bijeg iz Varteksa ako do toga dođe.

pobogu, pa ne može dionica uvrštena u službeno tržište u posebni režim trgovanja



konacno nesto konstruktivno, ako mozes postai mail udruge (ako je imaju ) ili kontakt osobe bilo bi korisno da im se mozemo javiti…
hvala

U naslovu poruke je Udruga malih dioničara Varteks, Zagrebačka 94, Varaždin
Nema maila, a na dnu je MARIJAN MITROVIĆ, v.r.
predsjednik Skupštine i to bez potpisa.

Pristupnica mi izgleda ko da je 1000 puta iskopirana na staroj kopirki.

Sumnjivo maksimalno!!
Vasa misljenja?
[/quote]


Ma i ja sam to dobio.
Glupost. Prema onom šta piše da naši glasovi mogu jedino vrijediti preko njih na skupštini, i da prihvaćamo ako se učlanimo sva njihova pravila, a o pravilima koja bi nas obavezala nigdje ni riječi, te da ćemo učlanjenjem doći do dodatnih jeftinih ESOP dionica su sve apsolutne laži i gluposti.
Totaln MINUS je pobrala ta udruga sa moje strane. Udruga dioničara, a nezna zakon. Ma sramota!
A fotokopija kao sa onih prastarih ručnih kopirki – jadno!

Dragi gospodine – niste u pravu.
Ne može predsjednik udruge slati javno podatke koji nisu točni.
Da budem precizniji -koliko je meni poznato pravo na kupnju dionica u 2. krugu dobiti će i mali dioničari – kako je i predviđeno Esopom – uz popust od 30 posto.
Provjerite u Varteksu sa grupom koja je radila Esop.
U tom slučaju zarada od 30 posto na sadašnji cjenovni ponder – izrazito niski i nije mala.
Trenutno se ne isplati prestati biti dioničar ovog poduzeća – ali se isplati postati.
Vrijedi se raspitati i zašto su prolazile velike blok transakcije – ne tako davno i to po 265 i 240 kuna.
Esop bi trebao početi sa 1. krugom u 9. mjesecu, a 2. krug u 10.
U 3. krugu kupuje grad – ali oni imaju zabranu prodaje – ne bih želio dati krivi podatak ,ne sjećam se točno koliko.
Malih dioničara – koji nisu ujedno i zaposlenici je malo – ali se trebalo i njima omogućiti kupnja – puno je dionica koje trebaju naći svoga kupca.Objava u medijima o svemu bi trebala za koji tjedan.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Ovo mi ne miriše dobro. Gubici, ESOP, tekstilac…..ko će to uopće kupiti. [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


Ovo mi ne miriše dobro. Gubici, ESOP, tekstilac…..ko će to uopće kupiti. [bye]

Nitko, babaroga će ga kupiti.

Inače, trenutna cijena je tu di je, u koju je uračunata i ta podjela dionica radnicima.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close