VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko zblokirao VART s 20 000kn jupiiii :)=))

samo podsjetnik za "investitore"
BV vart = 200 kn i to bez prodaje novog zemljišta u centru vž

cheers

sve je lako kad si mlad :)


netko zblokirao VART s 20 000kn jupiiii :)=))

samo podsjetnik za "investitore"
BV vart = 200 kn i to bez prodaje novog zemljišta u centru vž

cheers

kakve prodaje? nece oni prodavat nikakvu zemlju nego ce joj samo dici vrijednost kroz izgradnju poslovno stambenog kompleksa. e to ce onda prodavat 😉

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Uhh samo to ne.Nek rade ono što najbolje znaju a gradnju neka prepuste onima koji se u to najbolje kuže.Nije dobro kad se počne svaštariti.Varteks i gradnja stanova=krava i konjsko sedlo.Prodaja građevinskog zemljišta je sigurna zarada za razliku od gradnje stanova,pogotovo u Varaždinu gdje se inače priprema gradnja 3000 stanova.Prodati i uložiti u proizvodnju i redovnu i izvanrednu dividendu. [thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

daj ti malo pogledaj TOP10, pogledaj tko je Predsjednik Uprave, pa će ti stvari biti jasnije. pa to je cista građevinarska ekipa [wink]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Nisu vremena kolega sasko,nisu vremena za gradnju stanova.Prije 2-3 godine da,sada ne.Kad jaja ima malo jaja su skupa.kad jaja ima mnogo jaja su jeftina.Sad im cijena stagnira ili čak pada a svi ostali troškovi rastu.Znam da dobro misliš ali situacija se mjanja na štetu investitora.Neka Varteks uloži u modu,u vrhunsku opremu,u marketing……IZVOZ [thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


daj ti malo pogledaj TOP10, pogledaj tko je Predsjednik Uprave, pa će ti stvari biti jasnije. pa to je cista građevinarska ekipa [wink]

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir

* Važeći podaci za uredovni dan 17.06.2008 .

VARTEKS D.D. VARAŽDIN/REDOVNA VART-R-1

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 394.205 20,52 Osnovni račun
2. FIMA VALIDUS D.D. 338.070 17,60 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 235.801 12,28 Skrb. račun
4. VARTEKS D.D. VARAŽDIN 223.353 11,63 Osnovni račun
5. IGREC STJEPAN 134.944 7,03 Osnovni račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 59.338 3,09 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 50.200 2,61 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.631 2,38 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 40.000 2,08 Skrb. račun
10. KOŠĆEC ZORAN 34.685 1,81 Osnovni račun
Ukupno: 81,02

znamo čime se bavi Igrec i obitelj Košćec (građevinska firma Forma d.o.o. u Slavenskoj ulici kod
I. osnovne škole u Varaždinu)

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ovo s Varteksom je primjer kako se iz euforije odlazi u depresiju. Najbolji pokazatelj.

140 kuna je bilo negdje oko IPO INE, zanimljivo. Tada je bio veliki gubitaš.

Baš me zanima koja je to bila vijest koja je Varteks srušila na 140 kuna jučer?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ovo s Varteksom je primjer kako se iz euforije odlazi u depresiju. Najbolji pokazatelj.

140 kuna je bilo negdje oko IPO INE, zanimljivo. Tada je bio veliki gubitaš.

Baš me zanima koja je to bila vijest koja je Varteks srušila na 140 kuna jučer?

Ovo s Varteksom će dobro završiti kolega,ne brini.Svakim danom mi se sve više sviđa.Ali ovdje stvarno treba malo pričekati a to je našim dioničarima ono najteže.Ja sam sebi objasnio da sam oročio na dvije godine a dal ću nakon toga produžiti zavisi od "kamate"

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Možda i završi dobro samo neznam što se čeka.Dionicu treba kupovati kad joj je cijena niska i nije u fokusu.Zar će stvarno navaliti tek kad krene,kad odradi nekoliko blokada.Preokrenuli su trend,više nisu gubitaši,sele u novu tvornicu čime oslobađaju ogromno građevinsko zemljište bez obzira dal gradili ili prodali odmah,oboje nosi profit,povečali izvoz,promjenili imiđ….Znači sve spremno i što sad? [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Vareks raste 7,44% i sad je na istoj cijeni po kojoj je protrgovana zadnja dionica prošli tjedan.Takav način izračuna indexa imaju samo još valjda u Tunguziji,ako.. [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Uhh samo to ne.Nek rade ono što najbolje znaju a gradnju neka prepuste onima koji se u to najbolje kuže.Nije dobro kad se počne svaštariti.Varteks i gradnja stanova=krava i konjsko sedlo. [thumbsup]

Tko kaže da će raditi isključivo ili uopće stanove? Postoji i druge vrste građevina, drugih namjena…

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...


Vareks raste 7,44% i sad je na istoj cijeni po kojoj je protrgovana zadnja dionica prošli tjedan.Takav način izračuna indexa imaju samo još valjda u Tunguziji,ako.. [angry]

Gledaj to s vedrije strane u tmurna vremena – napucao ti se portfelj, nit orao, nit kopao… Gdje to još ima po 7,44% jutarnja zarada? Valjda isto samo u Tunguziji… [proud]

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

New Report

Close