VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ne kupuje ,nitko ne piše. [cry]Zar nikog nije briga za Varteks?Kupnja je dosta nisko i k tome slaba.Što mislite ko će prije popustiti.prodaja ili kupnja.?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Nitko ne kupuje ,nitko ne piše. [cry]Zar nikog nije briga za Varteks?Kupnja je dosta nisko i k tome slaba.Što mislite ko će prije popustiti.prodaja ili kupnja.?

Pa dobro je dok svi prodaju, a mi nikud-nikam [smiley]
Pa kad svi kupuju a mi na onakav rally ko onaj tjedan.
A ako u ponedjeljak nastavi padati, zadrhat će nekom ručica, a nekom će se napuniti kesa…

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

Ako bude opet padalo a vrlo je izgledno da bude i to žestoko,biti u VART-R-A je nešto kao biti u kešu.Neće nešto značajno pasti a moglo bi čak i suprotno od crobija.U svakom slučaju ako ova dionica krene prema gore teško će biti uskočiti po ovim cijenama.Zato ćemo lijepo sve što padne ispod 160 pospremiti na sigurno.Em je dobra kupovina em braniš cijenu.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Da, da kolega golub. Skoro pa ko u kešu. Jedini je problem da se radi o nekoj vrlo nelikvidnoj valuti [lol]

Kolo sreće se okreće,ono što je nelikvidno iznenada će postati likvidno a ono što je likvidno će postati nelikvidno.Nebi Košćec to držao da i on ne računa s takvim scenarijem. [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

I zadrhtala nekom ručica, pa mu ispalo 100 komada…

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

Joj koje zatišje.
Biti će opet rast u velikim skokovima.

hmmmmmmmm, moglo bi biti. Prodaja vec dugo ne popusta [thumbsup]

Prodaja se ne spušta ali se pojačava.Sad samo treba skužiti što to opet treba značiti. [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

a to treba znaciti da neko ceka na kupnji sa skrivenim nalozima, jer ne vidim drugi razlog zbog cega bi netko postavio 3 naloga od po 1.000 komada u par lipa na prodaji 😉

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Zna li tko bilo što vezano za planove Varteksa??Nalozi koji su danas stavljeni na prodaju vrijede cca.1.000.000kn. [shocked]Ili je nekome jednostavno dojadilo.? [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Zna li tko bilo što vezano za planove Varteksa??Nalozi koji su danas stavljeni na prodaju vrijede cca.1.000.000kn. [shocked]Ili je nekome jednostavno dojadilo.? [cry]

Moje je mišljenje da se pritišće male da sad iskrcaju što imaju, na drugoj strani vjerojatno čekaju skriveni nalozi kao što je kolega sasko napomenuo. Pa kad se skupi prodaja ispod ovih strašila, pomaknu se još dolje i tako dok se ne uguraju na kupnju…

Inače, sve pohvale na čuvanju, ova mi dionica tako lijepo sjeda u trenutku kad ostalo divlja gore-dole ko sumanuto…

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

New Report

Close