VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


golubv: ” Ko je srušio Varteks na bazi 12 komada?Bravo majstore,pojest će te provizija.Trebalo bi zabraniti naloge manje od 6000k ,pa ljudi si neznaju izračunati koliko ih ovi mali nalozi koštaju[angry] ” Evo, čovjek te se uplašio, pa vratio 11 komada po 188,00. Ostalo mu nešto i za gablec…

Znači ima još poštenih ljudi,ljepo vratiš i izvineš se i nastaviš dalje.[thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Stara fora,svaki čas iskaču strašila na prodaji pa ljudi lupaju po bidu.Nedajmo jeftino,ako neće mohamed do brda mora brdo do mohameda kad tad[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ima li tu na forumu informacija o strategiji razvoja Varteksa?

Ideje naše benzin Vaš!

Najbolja varijanta bi bila revalorizacija vrijednosti imovine (nekretnina) i prodaja nekom kinezu.[lol] [lol] Neka plati 600kn.po dionici,ja sam za.[rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ima li tu na forumu informacija o strategiji razvoja Varteksa?

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,5,12,polancec_petoljetka,119136.jl

” 2) Tekstil
– pet najvećih:Varteks Varaždin, Benetton Croatia Osijek, Betex Belica, Tubla Čakovec, Prevent Zlatar
očekivani prihodi sektora u 2013. godini: od 9,1 do 14,2 milijarde kuna
– horizontalne potpore u razdoblju 2008.-2013. godine: 900 milijuna kuna ”

Mislim da je ovdje sve jasno, čak i laiku.[thumbsup][thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

hehehehehe [thumbsup][thumbsup] kako volim VART 🙂

sve je lako kad si mlad :)

Kada ce ovo prema gore ljudi?
Kakva su predvidanja?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Kada ce ovo prema gore ljudi?
Kakva su predvidanja?

-čim naprave revalorizaciju imovine
-čim počnu konkretne radnje o preseljenju pogona
-čim iznesu plan što će se i kako graditi na postojećem zemljištu
-možda i koje izvješće bude super,ali poslovanje je u ovoj dionici sporedna stvar, mada za par godina će svakako biti solidno, da ne bi mislili da je ovo kronični gubitaš ili da vrijedi samo zbog imovine

e,sad,dal će to biti ove,sljedeće ili za 3 godine,meni je sasvim svejedno. Kao što je blueman rekao,ovo mi je dark horse, a brodare i ht imam za nerviranje na dnevnoj bazi. [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Izašlo izvješće konsolidirano, poslovanje po prvi puta pozitivno!!![thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

bože koja smijurija…netko sruši VART s 10 000 KN za 10% i onda se svi povamipre i gomila se kupnja ko luda na tim razinama….e pa dragi kupci, ne znate s kim imate posla…dioničari varteksa nisu prodavali niti na 130kn, a zasigurno neće niti sada po ovim smiješnim cijenama [cool][cool]

sve je lako kad si mlad :)


Izašlo izvješće konsolidirano, poslovanje po prvi puta pozitivno!!![thumbsup]

golubv, 19.05.2008. u 20:11

Izvješče pozitivno ali nema reakcije?Prvo zato jer su izvješča pokazatelji prošlosti i ne govore ništa o budućem poslovanju firme, a drugo,ne manje važno,ova dionica je interesantna zbog vrijednih nekretnina više nego zbog rezultata poslovanja.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ask se jednostavno neda ! bravo dečki i cure [cool] a poruka kupcima, smiješni ste da 166 KN dajete hehehehehe

sve je lako kad si mlad :)

New Report

Close