VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Novo izvješće na zse, Varteks u minusu……………..tko tu koga??[shocked]

to je godišnje izvješće

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mene zanima kako je odjednom nestao nalog od nekih 3600 kom na prodaji!? Strašilo se preplašilo [smiley] ?

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Mene zanima kako je odjednom nestao nalog od nekih 3600 kom na prodaji!? Strašilo se preplašilo [smiley] ?

Eto vidiš dokle je došlo, zabrinuo se a bi to mogo i prodati.
Dotle je došlo?[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da sam skužio caku.Ljudi odlučili uči u dionoce s dobrim fundamentima.Nesigurna su vremena a dobri temelji na cijeni .Bilo kako bilo ,prošlo je cca.5000kom. jučer i danas a to sigurno nije neki radnik pokupovao.[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Eto vidiš dokle je došlo, zabrinuo se a bi to mogo i prodati. Dotle je došlo?[wink]

U 2 dana smo vidjeli 2 različite strategije. Jučer su stavili velike naloge na kupnju u nadi da će se netko iskrcati. Nije upalilo pa su danas stavili ogromni nalog na prodaju u nadi da ce se panicari postaviti ispod njega. Ni to nije upalilo kako su htjeli s obzirom da je proslo cca 200.000 kn. Mozda u pon. shvate da jednostavno treba opaliti po asku pa gdje cijena završi – završi [proud]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Nabijem ih.
Nisam trepnuo dok je sa 240 pala na 125 pa im necu ni sada dati.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ovo je dionica u čvrstim rukama BV je 200kn, a nema smisla sa svim ovim vijestima i početkom pozitivnog poslovanja te sa zadnjim P/E -32 davati dionicu ispod 300 kn minimalno…tako da strašila s velikim nalogom mogu to prodavati nekome na DDJH ili EIG, ovdje ne—piss off [cool][cool][cool]

sve je lako kad si mlad :)


Ovo je dionica u čvrstim rukama BV je 200kn, a nema smisla sa svim ovim vijestima i početkom pozitivnog poslovanja te sa zadnjim P/E -32 davati dionicu ispod 300 kn minimalno…tako da strašila s velikim nalogom mogu to prodavati nekome na DDJH ili EIG, ovdje ne—piss off [cool][cool][cool]

BV sigurno nije 200 kuna i to je njihov najveci adut, BV je visestruko veci od 200 kuna

Trenutni BV je 200 kn, BV sa sredstvima od nekretnina u centru puno puno veći !!! Negdje unazad je netko izračunao koliko

sve je lako kad si mlad :)


Trenutni BV je 200 kn, BV sa sredstvima od nekretnina u centru puno puno veći !!! Negdje unazad je netko izračunao koliko

Koščec tvrdi da ovo vrijedi najmanje 600kn,samo koliko je njemu za vjerovati.Posjeduje dionica u vrijednosti cca.4.500.000kn i vjerojatno bi se iskrcao na 599kn.jer bi to njemu bilo 15.000.000kn[cool]
Ali ja smatram da ispod 300kn ne treba ni pomišljati na prodaju.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

opala 🙂 eto to je to ! jednostavno se velike količine ne mogu kupiti bez da se potegne fer cijena varteksa…idemo dalje…[thumbsup][thumbsup]

sve je lako kad si mlad :)


opala 🙂 eto to je to ! jednostavno se velike količine ne mogu kupiti bez da se potegne fer cijena varteksa…idemo dalje…[thumbsup][thumbsup]

a kao danas je kupljena neka velika kolicina?
vece kolicine ce se trziti na 230-250 kuna

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close