VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi koji su prodavali po 130, nemam rijeci..
Nije Koscec bezveze kupovao po 177.
Sve je ovo beba.
Sjetite se sto je prolazilo po 255, 265

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

koja gimnastika sa nalozima, sad ih ima, a sad vise i ne…..[shocked]


koja gimnastika sa nalozima, sad ih ima, a sad vise i ne…..[shocked]

Dečki nisu uspjeli kupiti željenu količinu, pa će morati mjenjati taktiku.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Za nas nema žurbe…i onako smo na dnu…samo jedan smjer ostaje [thumbsup][thumbsup]

Evo vidiš sada o čemu sam govorio.[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

jao kako bih sad likovaooooo…a pričao sam lijepo koji su potencijali varteksa, ali drhtavce su pojeli medvjedi [cool]

sve je lako kad si mlad :)

Drago mi je da se veselite oživljavanju ovog mrtvaca,nažalost moj prosječni ulaz je 202kn.tako da sam sad samo nešto manje na gubitku a o zaradi ni z.Ali ko zna,možda nastavi još nekoliko dana ovim tempom.Nekako mi nije jasan povod ,što je to uzrokovalo ovaj rast.[embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Drago mi je da se veselite oživljavanju ovog mrtvaca,nažalost moj prosječni ulaz je 202kn.tako da sam sad samo nešto manje na gubitku a o zaradi ni z.Ali ko zna,možda nastavi još nekoliko dana ovim tempom.Nekako mi nije jasan povod ,što je to uzrokovalo ovaj rast.[embarass]

ha, a meni je 233, kupovao po 250 i onda jos nadokupljivao kada je onaj pbz kupio 20 000 komada, ovo mi je nazalost najlosija dionica koju imam po gubicima, a nisam imao novca kupovati dodatno po 130.

Eto da vidite da niste najgori od svih 🙂

pa mislim što vam nije jasno oko rasta ? Dionica je nepravilno vrednovana obzirom na sve potencijale, a izvješće je više nego odlično ! pogledajte samo fundamente

sve je lako kad si mlad :)


pa mislim što vam nije jasno oko rasta ? Dionica je nepravilno vrednovana obzirom na sve potencijale, a izvješće je više nego odlično ! pogledajte samo fundamente

ma poslovanje tekstilaca i nije nes, al BV im je stvarno strasan

Novo izvješće na zse, Varteks u minusu……………..tko tu koga??[shocked]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Novo izvješće na zse, Varteks u minusu……………..tko tu koga??[shocked]

To je grupa, sam Varteks je u plusu ali grupa radi gubitak. Iako je prošli kvartal i ona bila u plusu…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close