VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup]Varteks u prvom tromjesečju povećao dobit 22,7%
ZAGREB – Na stranom je tržištu Varteks je ostvario izvoz od 7 milijuna eura, a glavnina izvoza i dalje je u zemlje Europske unije, pa je tako izvoz u Švedsku porastao za 80,7 posto[thumbsup][thumbsup]
Hoće li Kamensko sljediti Varteks? [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Inaće trebalo bi konačno postaviti na skupštini , kada bude, pitanje o 6 000 m2 na TRgu Bana Jelačića. Za to su već imali ponudu od 6000 EUR po m2

Samo zgrada na Jelačicu vrijedi po tome kao cijeli Varteks na burzi. A tek zamljiše u Varaždinu, pripreme za seljenje van grada su pri kraju. Ova dionica može na 500 kn samo tako vrlo brzo.

Ovo je dionica koja je dosegla svoje dno…a sada ….zaželimo joj ugodnu plovidbu….[thumbsup][thumbsup]


plavi: ” Inaće trebalo bi konačno postaviti na skupštini , kada bude, pitanje o 6 000 m2 na TRgu Bana Jelačića. Za to su već imali ponudu od 6000 EUR po m2 ” Samo zgrada na Jelačicu vrijedi po tome kao cijeli Varteks na burzi. A tek zamljiše u Varaždinu, pripreme za seljenje van grada su pri kraju. Ova dionica može na 500 kn samo tako vrlo brzo.

Ako govorimo o nekakvoj dugoročnoj perspektivi, mislim da si rekao puno premalo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

konacno malo solidnija kupnja na Varteksu…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


konacno malo solidnija kupnja na Varteksu…

Sto bi rekli tko je jami jamio.

Ja sam uzeo jos 50-ak na 140 da si smanjim prosjek i vise ni prebite pare nemam.
Bilo je smijesno gledati ga na 130, doslovce..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Sto bi rekli tko je jami jamio.

Ja sam uzeo jos 50-ak na 140 da si smanjim prosjek i vise ni prebite pare nemam.
Bilo je smijesno gledati ga na 130, doslovce..

Slično i kod mene, samo mi je pobjeglo 50-ak komada na 130,00 za koju sekundu, a poslije sam lipario dok nije uteklo do ovdje…

Ipak, nisam nezadovoljan, prosjek mi je na 175, s lijepim brojem komada…

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

PO 130 nitko nije htio kupiti prije 5 dana.
Sada nitko ne prodaje ispod 180.
Skoro 40% razlika.
Jadno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kakvi su ovo monsteri od 1700 na 170 i onaj od 1600 na 160 na kupnji?

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

Evo ih sad jedan uz drugoga… 3443 komada na 170,10 i 170,20

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

pa kaj se to događa sa Varteksom. nije valjda da je postignut dogovor o preseljenju?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Tak je kak je.
Hip hop.[sealed]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close