VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bla, bla, bla…
E sad idemo dole.
Mozemo tu nabrajat svakakve razloge da necemo past no svi znamo istinu. Vecina nas koja prati Varteks zna od prije da je Vlada namijenila dio dionica radnicima. To su jos relativno nedavno kod povrata imovine u Srbiji i najavili.
No vecina nas je ocekivala da ce Varteks prije na 400 kn nego sto radnici dobiju dionice, da ce se stic prije iskrcat nego do toga dodje. Ipak burza se naglo urusila i ostali smo zarobljeni u Varteksu, a dan prodaje dionica radnicima kuca na vrata.
Da me ne bi netko krivo shvatio reci cu i ovo, da Varteks ima ogroman potencijal za rast, i sam sam vlanik dionica Varteksa. No sta je tu je. Idemo dole, tako je to na burzi. 100 – 140 kn ocekujem. Varteks necu prodavati jer mi je vec svejedno.
I ako me nesto iritira vise od crvenila na burzi to su ovi glupi smajlici koji placu i masu.

ok, loši scenariji se prije motaju po glavi od dobrih.
postoji li uopće dobra prognoza, neki primjer na nekoj drugoj dionici s pozitivnim razvojem događaja?

hajde, optimisti..[smiley]


No sta je tu je. Idemo dole, tako je to na burzi. 100 – 140 kn ocekujem

Padne li toliko sve ide u Varteks, to je prilika.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Padne li toliko sve ide u Varteks, to je prilika.[thumbsup]

E tu se slažemo,dokupljivanje dionice dolazi u obzir samo ako padne značajno ispod cijene po kojoj je kupljena.Dokupljivanje zbog toga jer raste je promašaj vrlo često viđen na našoj burzi-nažalost

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Padne li toliko sve ide u Varteks, to je prilika.[thumbsup]

Uspori malo je ce i Varteks usporit malo.

-zabrana prodaje pet godina
-zabrana prodaje godina dana ukoliko se otplati jednokratno odmah
-početna cijena biti će tržišna minus popusti. S obzirom na to, tržišna bi mogla i gore ovih dana
[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Davor-OS, 17.03.2008. u 11:52
-zabrana prodaje pet godina
-zabrana prodaje godina dana ukoliko se otplati jednokratno odmah
-početna cijena biti će tržišna minus popusti. S obzirom na to, tržišna bi mogla i gore ovih dana
thumbsup

Di to piše?

piše u prethodnom postu[embarass]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


-zabrana prodaje pet godina -zabrana prodaje godina dana ukoliko se otplati jednokratno odmah -početna cijena biti će tržišna minus popusti. S obzirom na to, tržišna bi mogla i gore ovih dana [thumbsup]

Dobro od kuda ti te informacije?

tak’ veli zimzelen [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

I država uz pomoć ESOP-a stječe desetak posto vlasništva Varteksa
Novoizdane dionice za 75 mil. kuna za dokapitalizaciju povećat će temeljeni kapital Varteksa za 24,3 posto

http://www.poslovni.hr/74018.aspx

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

NA portalu mojposao oglašene sljedeće pozicije:

• Voditelj robnih marki / Brand Manager (m/ž) – Varaždin

• Konstruktor odjeće (m/ž) – Varaždin

• Specijalist za nabavu robnih marki – Buyer (m/ž) – Varaždin

• Suradnik u razvoju ljudskih potencijala (m/ž) – Varaždin

• Komercijalist (m/ž) – Varaždin

Tako da se pozitivne vijesti vezane za VART ne vežu samo na povećanje kapitala, nego je očigledno tu i ambiciozan poslovni plan uprave…

New Report

Close