VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Molim vas ako netko moze staviti transakcije VART od jucer (13.02.) Broker me je prevario, pa bih htio imati tocne podatke o transakcijama, prije nego ga nazovem.

Pogledaj pod k/p od jučer.
Ima tamo, ja pitao.

sve juri u nebo samo nam Varteks stoji. ocito je trenutno ispao iz fokusa, a rasprodaja jos uvijek traje.
Plavi majstore, dali se mozda sto promjenilo po pitanju gradnje? tebi ide taj građevski lobi i zemljista [cool]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


sve juri u nebo samo nam Varteks stoji. ocito je trenutno ispao iz fokusa, a rasprodaja jos uvijek traje. Plavi majstore, dali se mozda sto promjenilo po pitanju gradnje? tebi ide taj građevski lobi i zemljista [cool]

Nemam pojma , ali mi je teško gledati ovaj Varteks na ovim cjenama, čim dođem do casha znaš što ću prvo kupovati.
[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nemam pojma , ali mi je teško gledati ovaj Varteks na ovim cjenama, čim dođem do casha znaš što ću prvo kupovati.
[smiley]

ja se isto nadam da ce me ovaj nalog na prodaji na 177 kn jos malo pricekati. nek nam trziste jos malo potegne da rasprodam neke stvari, pa da spustim ulaz. koliko je ono Stojic reko da je target za 2008. 320 kn?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


plavi: ” Nemam pojma , ali mi je teško gledati ovaj Varteks na ovim cjenama, čim dođem do casha znaš što ću prvo kupovati. [smiley] ” ja se isto nadam da ce me ovaj nalog na prodaji na 177 kn jos malo pricekati. nek nam trziste jos malo potegne da rasprodam neke stvari, pa da spustim ulaz. koliko je ono Stojic reko da je target za 2008. 320 kn?

Možda nešto i pogodi. ATGR 1100, HT 400, VART 320, a onda kaže – oročite novac u banci.

plavi:

Nemam pojma , ali mi je teško gledati ovaj Varteks na ovim cjenama, čim dođem do casha znaš što ću prvo kupovati.
[smiley]

ja se isto nadam da ce me ovaj nalog na prodaji na 177 kn jos malo pricekati. nek nam trziste jos malo potegne da rasprodam neke stvari, pa da spustim ulaz. koliko je ono Stojic reko da je target za 2008. 320 kn?


Kao da te je cuo, upravo netko skinuo…Zakasnili smo al svejedno je jeftino:)

Dečki,mi smo na 250 u tri lagana potezića, jučer i danas netko pokupio po 500 komada u jednoj transakciji sa aska, još par puta tako i opet smo gore. Sasko nije se nikaj promijenilo, tvornica se seli van grada,a sad dal će tržište vrednovati ovu dionicu ove ili sljedeće godine, meni je svejedno. Ove godine tipujem na brodare i turiste,a ako uleti i vart,nitko sretniji od mene! [thumbsup]

Evo i stanja.

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Već je i vrijeme. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jel se zna mozda tko kupuje?


Možda nešto i pogodi. ATGR 1100, HT 400, VART 320, a onda kaže – oročite novac u banci.

He he, prvo navuče pa proda, pa se smije da s ostatkom ljudi oroče da sigurno nešto zarade.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ove FIMINE dionice zlata vrijede samo su trenutno duboko pod zemljom [embarass]
Probat ću skupit ekipu za neku radnu akciju da to malo dignemo na površinu kako nebi večinski vlasnici previše novaca spiskali na ovim razinama [lol] [lol] [lol]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

Predsjednik NO Varteksa stekao 1.000 dionica

http://www.poslovni.hr/71463.aspx

[smiley]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close