VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…Ako se ugovor i raskine, glasnogovornica Varteksa Nikolina Dežmarić Krofak kaže da to ni na koji način neće ugroziti Varteksovo poslovanje u cjelini pa ni na srpskom tržištu. Varteks je u prvih šest mjeseci ove godine u Srbiji ostvario rast od čak 57 posto. Proizvodi varaždinskih tekstilaca prodaju se u gotovo svim većim srbijanskim gradovima, a otvaraju se i nove trgovine.

Uz britansko, skandinavsko, njemačko te tržište zemalja bivše Jugoslavije, Varteks u posljednjih mjeseci sve više radi i za rusko tržište. U planu je i otvaranje tvrke u Indiji…

Nadam se da će sutra biti još lakih za prodaju. Nalog na kupji 24x mi još nije prošao do kraja.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Jurcic bude vrhunski premijer,rastjerat ce kompletni kapital.Zivio kastro i milanovic[smiley16].Ak se misli kandidirat za premijera mora pazit sto govori,1 rijec Ive u saboru o novim IPO CO je zrusila a ovaj je jos gorje napravio i za onak tesko stanje firme[smiley5]

O čijem teškom stanju vi pričate?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


wiking: ” Jurcic bude vrhunski premijer,rastjerat ce kompletni kapital.Zivio kastro i milanovic[smiley16].Ak se misli kandidirat za premijera mora pazit sto govori,1 rijec Ive u saboru o novim IPO CO je zrusila a ovaj je jos gorje napravio i za onak tesko stanje firme[smiley5] ” O čijem teškom stanju vi pričate?

ko ih je.. pa najbolje da ce poslovanje firme kao sto je Vartex ovisiti o “njima”… Vartex je u sve boljem stanju sa ili bez susjednih univerzijada

“Please, God, Just One More Bubble.”

TwinSpark:

ko ih je.. pa najbolje da ce poslovanje firme kao sto je Vartex ovisiti o “njima”… Vartex je u sve boljem stanju sa ili bez susjednih univerzijada

a i nekretnine smo u Srbiji dobili natrag tako da je i to rijeseno[smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Varteksu su dani na 250 kn odbrojani. Na ovu vijest danas još se danas možda nešto ulovi i mislim da lagano krećemo gore.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Varteksu su dani na 250 kn odbrojani. Na ovu vijest danas još se danas možda nešto ulovi i mislim da lagano krećemo gore.

Mene čudi da tek sad kreće uzlet.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Varteksu su dani na 250 kn odbrojani. Na ovu vijest danas još se danas možda nešto ulovi i mislim da lagano krećemo gore.

Kolega Quark, ono je vaših 500 komada na kupnji na 242,01? Pa kud toliko nisko postavljate naloge? [smiley2][smiley2]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


quark: ” Varteksu su dani na 250 kn odbrojani. Na ovu vijest danas još se danas možda nešto ulovi i mislim da lagano krećemo gore. ” Kolega Quark, ono je vaših 500 komada na kupnji na 242,01? Pa kud toliko nisko postavljate naloge? [smiley2][smiley2]

Nije moj, nažalost. [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Koji smo mi pehisti. Kada se vraća enormna količina novca na burzu i sve zivo raste Varteks se crveni. Ma za nevjerovati kako je jučer vijest u Dnevniku legla krivi dan.


Koji smo mi pehisti. Kada se vraća enormna količina novca na burzu i sve zivo raste Varteks se crveni. Ma za nevjerovati kako je jučer vijest u Dnevniku legla krivi dan.


Kolega, znate onu izreku o dvojici robijaša u suterenskom zatvoru kako gledaju kroz rešetke, jedan vidi blato,a drugi zvijedze [smiley2]
prodajte dio dionica koje rastu na valu povrata novca od HT-a i podebljajte poziciju u VART [smiley11]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Ako ćemo po Kostolanyu, i bolje da ovdje nema velikog prometa kojeg uglavnom čine drhtave ručice koje će na svaku lošu vijest panično rasprodavati portfelj i blokirati rast. Očito se kod ove dionice radi o kupnji čvrstih ruku. I to je bolja solucija. Neka stado kupuje na 400 kuna, mi ćemo biti pastiri i skupljati na ovim razinama malo po malo… [smiley2]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

decki, ustrajte i biti cete nagrađeni. prema mojim informacijama vrlo skoro. danas je navodno donesena jedna vazna odluka koja ce imati bitan utjecat na kretanje cijene ove dionice u budućnosti. treba se samo jos strpiti da iziđe vijestu u PDu ili lokalnom tjedniku. kladime se na barem 290 kn u slijedecih 10 dana. tko prihvaca okladu?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close