VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TU smo quark.
Ja sam poceo na 255 i lagano po 30 komada uzimam. danas mi nije proslo ovo zadnje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

prodavati Varteks po 245 kuna.Ne znam šta prodavatelji rade sa tim novcem da moraju prodati ovu dionicu po 245 kuna.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


prodavati Varteks po 245 kuna.Ne znam šta prodavatelji rade sa tim novcem da moraju prodati ovu dionicu po 245 kuna.

Treba im za HT….[smiley2][smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Oj, kad bi jos nize palo 🙂
Za koji mjesec kad se HT smiri a Varteks eksplodira.[smiley2]

TU smo quark.
Ja sam poceo na 255 i lagano po 30 komada uzimam. danas mi nije proslo ovo zadnje

Ja ulazim po 40 do 80 kom.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

maknuo sam se danas s kupnje na 242,01 i morao spustiti na 237… eto ima još vremena…..

Scio me nihil scire


prodavati Varteks po 245 kuna.Ne znam šta prodavatelji rade sa tim novcem da moraju prodati ovu dionicu po 245 kuna.

ajde nemoj tako. ja sam danad kupio i jos cu kupovati. tako da te molim da ne drukas [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Evo malo pozitivnih vijesti iz Fime:

Dnevni pregled tržišta

Već drugi dan za redom brodarska kompanija Uljanik plovidba ostvarila je najveći promet na tržištu dionica na obavijesti o dokapitalizaciji objavljenoj u ponedeljak. Dionica je jučer zaključila trgovanje na nepromijenjenoj razini od 3.900 kuna ostvarivši pritom promet od 7,9 milijuna kuna. Po veličini prometa odmah iza Uljanik plovidbe bila je Ina ostvarivši promet od 4,1 milijun kuna. 5 kompanija iz sastava koncerna Agrokor jučer je objavilo svoja financijska izvješća. Ta društva su: Jamnica, Ledo, Zvijezda, Konzum i PIK Vinkovci. U usporedbi sa istim razdobljem prošle godine, samo su Jamnica i Ledo ostvarili poboljšanja, rezultati Konzuma i Zvijezde su ispod očekivanja dok je PIK Vinkovci objavio miješane rezultate poslovanja. Magma se oporavila ostvarivši porast od 0,3% na zaključnih 306 kuna što daje prinos od nekih 28,6% na IPO cijenu. S druge strane, Magmin konkurent Varteks izgubio je 0,2% od vrijednosti dok je drugi konkurent Tekstilpromet ostao nepromijenjen. Jedna od bitnih razlika između Magme i te dvije kompanije je da u većini slučajeva prodaju obavljaju u vlastitim prostorima. Tekstilpromet tako posjeduje ukupno 185 prodavaonica ukupne prodajne površine od 29.000 m2. Varteks posluje u 120 prodavaonica od kojih je većina u vlastitim prostorima ukupne neto prodajne površine od 27.000 m2. Sva ta tri spomenuta društva posluju i na područjima susjednih država i uz poslovanje s licenciranim proizvodima, sve rade i na razvoju vlastith robnih marki. Tržišno vrednovanje Magme je znatno više nego vrednovanje Tekstiprometa i Varteksa tako da smatramo da ove dvije kompanije imaju značajan potencijal rasta. FIMA FAS, 29.08.2007

you think your special you do, i can see it in your eyes

Ajde neka netko objasni ove transakcije..

246,07 1 15:54:41
247,00 2 15:54:41

Veliki investitori.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

dakle imamo 3 komada po 247.
To je ukupno 741 kuna.
Naknada je 50 kuna.
Dakle to je 6.7% naknada za prodaju.
Za kupnju je jednako tako bilo.

Dakle da ovaj covjek dodje na nulu (bez minusa) morao je kupiti po 213 kn tj. oko 13.7% rast.

smijesno..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

To se fond menadžeri igraju poslije neprospavane noći (pijanke)

Hell is Empty and all the Devils are Here

To su fond menadžeri sa ‘našeg’ foruma![smiley12]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close