VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Varteks d.d. u polugodištu sa dobiti od 2,2 milijuna kn

Kad još i ostale tvrtke iz Grupe prorade bit će to lijepo za gledati…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ovo usporedjivanje Varteksa i Magme nema nikakvog smisla. To su dvije neusporedive tvrtke.
Kao da ste djeca.
(Magmu nemam)

Da ce Varteks rasti i probiti 300 Kn jos ove godine to je po meni sigurno, a da ce u 5 mjesecu 2008 biti preko 400 Kn i u to vjerujem. Tada i mislm izaci iz Varteksa i iz svih ostalih dionica te ljeto provesti na miru a ne gubit zivce kao sada. Na jesen cu opet u Varteks i camit do 600 Kn i tu mislim da ce biti kraj price sto se Varteksa tice.
Zamolio bi nekog da posta odnos kupnje i prodaje. Mislim da taj odnos sve govori.
Zahvaljujem.


M ozda naraste na 410 A jmo drukati da naraste G …. M … A …

M ozda naraste na 410
A jmo drukati da naraste
G eneralno
M ultinacionalno
A kvizicijsko[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

G anjaj kupnju dok je ima
M ….

SKORa-M-A[color=blue][/color]


Ovo usporedjivanje Varteksa i Magme nema nikakvog smisla. To su dvije neusporedive tvrtke.
Kao da ste djeca.
(Magmu nemam)

Da ce Varteks rasti i probiti 300 Kn jos ove godine to je po meni sigurno, a da ce u 5 mjesecu 2008 biti preko 400 Kn i u to vjerujem. Tada i mislm izaci iz Varteksa i iz svih ostalih dionica te ljeto provesti na miru a ne gubit zivce kao sada. Na jesen cu opet u Varteks i camit do 600 Kn i tu mislim da ce biti kraj price sto se Varteksa tice.
Zamolio bi nekog da posta odnos kupnje i prodaje. Mislim da taj odnos sve govori.
Zahvaljujem.

Kupnja
Ukupno ponuda 33
Ukupno dionica 6859

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 32
Ukupno dionica 4485

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
263,01 200
263,00 35
262,06 100
262,05 100
261,50 42

267,89 197
270,90 50
271,00 550
272,00 282
273,00 14

Mislim da je ovo jedna o boljih dionica za prezivjeti korekciju koju je zapoceo HT.

Pa tek je krenulo. Prodaja sve više jača, moglo bi i ovdje biti diskonta… [smiley10]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Oh, napokon netko na temi VART.
Neznam da li pratite ali nesto se na 265 dogadja i sigurno nece biti korekcije ispod 255.
Ako slucajno padne ja prodajem sve po bidu ostalo i ulazim jos unutra.
Jer vecina transakcija u zadnjih nekoliko mjeseci je bila na 255 (citaj trezor) i iznad.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ako padne na 255 svi koji i malo prate Varteks ce uletit. Ja prvi!
Alo, pa Varteks je jos uvijek pupoljak, tek ce procjetat (nisam gay :).
Sto se tice odnosa kupnje i prodaje Varteks je tu Bog prema ostalim dionicama. Odavno su se tu stvari poslozile.

I ove trenutne razine zovu na dokup 🙂

ANASTASIA JE OTISLA!

Bit će još dokupa na 257(tu se liparimo), a možda i niže[smiley2]!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Moze netko postat odnos k/p?
Hvala.

New Report

Close