VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidis, meni je pola mojih savjetodavaca reklo da ce razine cijena na kojima se krece Magma “povuci” sa sobom i Varteks gore.

VART i MGMA su peer group a VART je daleko jeftiniji.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


VART i MGMA su peer group a VART je daleko jeftiniji.

jeftiniji da ali peer grupa…daj molim te.


vidis, meni je pola mojih savjetodavaca reklo da ce razine cijena na kojima se krece Magma “povuci” sa sobom i Varteks gore.

pokraj takvih savjetodavaca bih ja bolje pripazio na svoju lovu.varteks može gore ali to sigurno neće imati veze s magmom.

...pig slayer...


Kad će već više polugodišnje izvješće…? Nije li trebalo već biti objavljeno? Ima tko kakvih informacija? [smiley6]

Loša izvješća obično dolaze zadnja na red.

A koliko čujem opet su zaglibili ko u prvenstvu.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Uvaženi kolega apoksiomen… ako nemate konstruktivnih ideja , molim vas ne zagađujte forum svojim paušalnim opaskama i drugorazurednim komentarima. Time zagušujete one koji žele napisati koji smisleni post.
Hvala na razumijevanju.

A evo i TA… bez imalo navlačenja, po meni dobar tajming za kupnju… iako sam ja nedavno nadokuplivao po 260.

Scio me nihil scire

Evo ga… Izgleda dobro

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


Evo ga… Izgleda dobro

[smiley11]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Meni baš i ne izgleda dobro

Hell is Empty and all the Devils are Here


Meni baš i ne izgleda dobro

Zbog cega kolega budd?

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Svi očekivali +, a kad tamo… Naravno, nije tako loše, ali ja sam osobno očekivao minimalnu dobit

Hell is Empty and all the Devils are Here

Opet gubitak. Dobro u prvenstavu je otišao Kuže. Tko će otići iz ove gubitaške uprave. Nemojte mi više spominjati ove tekstilne gubitaše. Pa na koliko je to bukova 2 ili 3 ???

http://www.varteks.hr

MOŽE LI GORE !!!!

Jesam rekao da na kraju dolaze najgora izvješća.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Ma lako za ocekivanja…. to su ionako ocekivanja sitnih investitora/spekulanata….

Dobit/gubitak 1H 2006: -5,7 milijuna kuna
Dobit/gubitak 1H 2007: -863 tisuce kuna

Po meni rezultat vrlo sposobe uprave koja zna u kojem smjeru razvijati poslovanje Varteksa…

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


Svi očekivali +, a kad tamo… Naravno, nije tako loše, ali ja sam osobno očekivao minimalnu dobit

Milja više manje. Dali je -800 tisuća ili +100 tisuća tako svejedno. Samo psihološki učinak.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close