VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još uvijek stignete jako dobro prodati….[smiley11]

Čekam HEP....


Još uvijek stignete jako dobro prodati….[smiley11]

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


Paco: ” Još uvijek stignete jako dobro prodati….[smiley11] ”

Što možda nije tako? Trenutno je dionica na najvišim razinama….

[smiley2]

Čekam HEP....

pa i inozemni dug je na najvišim visinama pa mislim da ga baš neće puno toga spriječiti da odleti još više[smiley2]

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


Još uvijek stignete jako dobro prodati….[smiley11]

ti si luddd[smiley1] ocemo prodat al na 700kn


pa i inozemni dug je na najvišim visinama pa mislim da ga baš neće puno toga spriječiti da odleti još više[smiley2]

slažem se, ali do kada će tako!?

Čekam HEP....


magix: ” pa i inozemni dug je na najvišim visinama pa mislim da ga baš neće puno toga spriječiti da odleti još više[smiley2] ” slažem se, ali do kada će tako!?

Do kraja pa natrag……[smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Do kraja pa natrag……[smiley2][smiley2]

i tako nekoliko puta….[smiley2][smiley2][smiley2]

Čekam HEP....


mmstanic: ” Do kraja pa natrag……[smiley2][smiley2] ” i tako nekoliko puta….[smiley2][smiley2][smiley2]

Varteks je kvalitetna dionica koja ima zašto rasti i rasti će,ali ima i lufta za unutra van sa količinama cca 100-200 komada..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

konačno lova od magme omogućila solidan ulet u vart. dobrodosao ja!

[b][i]Sve je dopušteno u ljubavi i poslu.[/i][/b]

Eto danas nadokupio.
Pa neka se marinira godinu dana.[smiley11]

Paco:

Još uvijek stignete jako dobro prodati….[smiley11]

ti si luddd[smiley1] ocemo prodat al na 700kn

hehe biber,
kud ti ode na 700 [smiley2]. možda je to malo previše, ali 400 je već onako realno. i to ja računam s tim već kad se vratim s godišnjeg u 9. mjesecu [smiley2]

New Report

Close