VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izašli su day-traderi (kapitalizirali dobit na 290-285) i napravili pomutnju kod drhtavih ručica koje su prodale na nižim razinama nego što su trebali (270). Nek se uče, tko im je kriv. A sad idemo lagano penjati se (ovo je dušu dalo i za dokup) mi koji smo dionicu kupili jer vjerujemo u potencijal Varteksa.

Bili ste nedavno u Kini i Indiji. Kakav je rezultat?

– Išli smo pogledati što se događa na tim tržištima, a ostvarili smo mnogo korisnih kontakata i pronašli vrlo kvalitetnog partnera. Plan nam je u sljedećih par mjeseci otvoriti tvrtku u Indiji i svojim brendovima probiti indijsko tržište. Nakon kontakata koje smo ostvarili, definitivno smo uvjereni da tamo ima posla za Varteks.
Lider br.94

…..je, taj rast je već odrađen…..sada slijedi vraćanje na polovicu vrijednosti odrađenog rasta tj. na razinu 260 – 270 kn…..a onda opet trebamo neku dobru vijest ili rezultat……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Na razini od 270 možeš kupiti 10 komada (možda), ali ako hoćeš nešto više moraš potegnuti dublje u džep (preko 280). Sad se dogodio isti efekat kao i kod rasta. Pad na malim iznosima, što će za posljedicu imati povratak na cifre preko 280.

Vijesti su ipak jako dobre (predobre) da bi to padalo samo tako. Opet će se ljudi sjetiti šta sve predstoji: Univerzijada u Beogradu, Povrat imeovine ex-yu, prodaja zemljišta na ekskluzivnoj lokaciji u Varaždinu, Kina, Indija, pozitivno polugodišnje uzlazno poslovanje…


Na razini od 270 možeš kupiti 10 komada (možda), ali ako hoćeš nešto više moraš potegnuti dublje u džep (preko 280). Sad se dogodio isti efekat kao i kod rasta. Pad na malim iznosima, što će za posljedicu imati povratak na cifre preko 280.

Vijesti su ipak jako dobre (predobre) da bi to padalo samo tako. Opet će se ljudi sjetiti šta sve predstoji: Univerzijada u Beogradu, Povrat imeovine ex-yu, prodaja zemljišta na ekskluzivnoj lokaciji u Varaždinu, Kina, Indija, pozitivno polugodišnje uzlazno poslovanje…

Univerzijada u Beogradu — ukalkulirano u cijenu

Povrat imeovine ex-yu — ovo ne ide vlasnicima dionica. Bit ce rasporedjeno u prema nominali od 200 i trebalo bi smanjiti knjigovodstvenu vrijednost po dionici

prodaja zemljišta na ekskluzivnoj lokaciji u Varaždinu — Ovo nije istina

Varteks ima svoju vrijednost i lijepi prostor za rast. Nisu mu potrebni ovakvi postovi.

ANASTASIA JE OTISLA!

Priče da će se Varteks moći jeftino dokupiti danas postaju bajke.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Koju dionicu preporučate Varteks ili Kamensko.
Varteks nominala 200 kn
Kamensko nominala 400 kn. i smješten u Zagrebu na dobroj lokaciji.

To će vam sve jednoga dana biti Varteks, pa sad vi vidite što vam je danas činiti.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Koju dionicu preporučate Varteks ili Kamensko. Varteks nominala 200 kn Kamensko nominala 400 kn. i smješten u Zagrebu na dobroj lokaciji.

Kakve veze ima nominala pri komparaciji dionica?

ANASTASIA JE OTISLA!


purger007:
“Koju dionicu preporučate Varteks ili Kamensko. Varteks nominala 200 kn Kamensko nominala 400 kn. i smješten u Zagrebu na dobroj lokaciji.”
Kakve veze ima nominala pri komparaciji dionica?

Još smješnije je što lik ima 320 postova na forumu… mislim…postova o čemu, kad postavlja ovakva pitanja?!? [smiley7]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]


Još smješnije je što lik ima 320 postova na forumu… mislim…postova o čemu, kad postavlja ovakva pitanja?!? [smiley7]

Sve viiiše i višeeeeeeee,crno nam se piiiše,sve manje i manje treba ići na imaaaaaaaaaaanjeeeeeeeeeeeeeeeeee….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Koju dionicu preporučate Varteks ili Kamensko. Varteks nominala 200 kn Kamensko nominala 400 kn. i smješten u Zagrebu na dobroj lokaciji.

da se mene pita ja bi kupio Varteks.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


purger007: ” Koju dionicu preporučate Varteks ili Kamensko. Varteks nominala 200 kn Kamensko nominala 400 kn. i smješten u Zagrebu na dobroj lokaciji. ” da se mene pita ja bi kupio Varteks.

Odavno sam rekao da će Varteks biti hrvatski Berkshire Hathaway,sve manje će tu biti tekstila,sve više nekretnina…..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close