VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A ja? A koliko sam ja samo doprinjela povecanju vrijednosti VARTA?

Bez uvrede kolegice,ali Gazda i ja smo ga pokrenuli,od samog poščetka smo tu…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Sada bez sale. Kao sto sam i prije neki dan napisala, VART je moguce jako jeftino podignuti u ovoj situaciji no problem je sto ce se time zaci u standardni problem brojnih hrvatskih dionica koji glasi: A kome sada vecu kolicinu prodati na postignutoj razini. Toga su svjesni i vecinski vlasnici koji sada nastoje medijskom ofenzivom dovesti one male i srednje ulagace kojima je do sada VART bio izvan ulagackih horizonta. I dobro to rade ali vjerujem da ce se ovih dana (vec sutra?) moci na mahove kupovati i na nizim razinama (nova linija obrane 260?). Naravno, trend je sigurno prema gore!

Anastasia, svakako si doprinjela, a pogtovo je za pohvalu ovaj tvoj post. vrlo realno

“Please, God, Just One More Bubble.”

Anastasia:

A ja? A koliko sam ja samo doprinjela povecanju vrijednosti VARTA?

Bez uvrede kolegice,ali Gazda i ja smo ga pokrenuli,od samog poščetka smo tu…

Je, to priznajem. Tu su i Mika i Cayman, a Gazdu sam i nedavno zazivala (ma znam da je tu negdje).

ANASTASIA JE OTISLA!


mmstanic: ” Anastasia: ” A ja? A koliko sam ja samo doprinjela povecanju vrijednosti VARTA? ” Bez uvrede kolegice,ali Gazda i ja smo ga pokrenuli,od samog poščetka smo tu… ” Je, to priznajem. Tu su i Mika i Cayman, a Gazdu sam i nedavno zazivala (ma znam da je tu negdje).

Gazda je tu često….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Po ovome je krajnje vrijeme za prodaju…

Čekam HEP....


Po ovome je krajnje vrijeme za prodaju…

eh, da[smiley2]

Čekam HEP....

Po ovome je krajnje vrijeme za prodaju…

…..je, zato sam ja danas i prodao blizu 290 kn….[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Po ovome je krajnje vrijeme za prodaju… …..je, zato sam ja danas i prodao blizu 290 kn….[smiley1][smiley2]

Ja po 288[smiley2]

Mislim da će se mnogi od kolega uskoro morati zapitati da li im je bilo pametno prodavati (osim ako bi se malo igrali day tradera) na ovim razinama …
Ovaj kotač se je gadno zahuktao u zadnje dvije godine … od minusa od 66 milja došlo se je do 8 a ove godine je realno očekivati i pozitivu, počinju pravi veliki projekti vezano na nekretnine (investiranje bar 250.000.000 €) i pravo aktiviranje tržišta u ex-jugi a Mađarska, Bugarska i Rumunjska još nisu ni okrznute kao tržišta a veoma su zanimljive (o ostatku EU da i ne govorim) …
Hebi ga, svi su im se smijali kad su pokušavali zadržati radnike, kad su kusali gubitke … a i nama kad smo kupovali po 50 – 70 kn … Danas su tu gdje jesu a ja sam se zarekao da dionicu ne dam ispod 500 … kako stvari sada stoje morati ću se korigirati ( na više naravno) … i mene su iznenadili … Jedino što me nervira su ovi nagli skokovi … više volim polako i na duge staze ali da je stalno up …[smiley11]

Imam ruku k'o Alija Sirotanović; sitna lova mi samo klizi kroz prste, a do velike ne mogu ...


Mislim da će se mnogi od kolega uskoro morati zapitati da li im je bilo pametno prodavati (osim ako bi se malo igrali day tradera) na ovim razinama … Ovaj kotač se je gadno zahuktao u zadnje dvije godine … od minusa od 66 milja došlo se je do 8 a ove godine je realno očekivati i pozitivu, počinju pravi veliki projekti vezano na nekretnine (investiranje bar 250.000.000 €) i pravo aktiviranje tržišta u ex-jugi a Mađarska, Bugarska i Rumunjska još nisu ni okrznute kao tržišta a veoma su zanimljive (o ostatku EU da i ne govorim) … Hebi ga, svi su im se smijali kad su pokušavali zadržati radnike, kad su kusali gubitke … a i nama kad smo kupovali po 50 – 70 kn … Danas su tu gdje jesu a ja sam se zarekao da dionicu ne dam ispod 500 … kako stvari sada stoje morati ću se korigirati ( na više naravno) … i mene su iznenadili … Jedino što me nervira su ovi nagli skokovi … više volim polako i na duge staze ali da je stalno up …[smiley11]

potpisujem kolega……unutra sam od 140…. i ne interesira me kapitaliziranje dobiti na ovim razinama…pa tek smo krenuli….

Scio me nihil scire

18 INTERVJU
Zoran Košćec, predsjednik Uprave Varteksa
[[center]b]Krećemo u osvajanje indijskog tržišta[/b][/center]
—————————————
novi broj Lidera
Lider br. 94

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Bili ste nedavno u Kini i Indiji. Kakav je rezultat?

– Išli smo pogledati što se događa na tim tržištima, a ostvarili smo mnogo korisnih kontakata i pronašli vrlo kvalitetnog partnera. Plan nam je u sljedećih par mjeseci otvoriti tvrtku u Indiji i svojim brendovima probiti indijsko tržište. Nakon kontakata koje smo ostvarili, definitivno smo uvjereni da tamo ima posla za Varteks.
Lider br.94

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close