Utvrđene tražbine od 1,07 mlrd. kn, Ingrin predstečajni postupak ide dalje

Naslovnica Forum Komentari članaka Utvrđene tražbine od 1,07 mlrd. kn, Ingrin predstečajni postupak ide dalje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.



Bravo Ingra i svi građevinari.
Bolji ste od slovenskih jer opstajete.

Opstali bi i Slovenci da su imali Linića![emo_smijeh]
[/quote] jos slovencima usput preuzimamo firme..[emo_palacg]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

nek mi samo neko objasni kako će hrvatski proračun i gospodarstvo imati koristi od ove farse..
obzirom da i sam znam odgovor mogu samo konstatirati kako smo iz socijalizma prešli u korporativni socijalizam ilitiga socijalizam samo za odabrane.. sve će to narod pozlatiti..
a jednog dana kada se to zlato oboja u boju makova bit će kuknjave i zazivanja
pozdrav sa sigurne udaljenosti

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...


nek mi samo neko objasni kako će hrvatski proračun i gospodarstvo imati koristi od ove farse..
obzirom da i sam znam odgovor mogu samo konstatirati kako smo iz socijalizma prešli u korporativni socijalizam ilitiga socijalizam samo za odabrane.. sve će to narod pozlatiti..
a jednog dana kada se to zlato oboja u boju makova bit će kuknjave i zazivanja
pozdrav sa sigurne udaljenosti

Iste koristi kao kad su američke banke 1990. spasile Donalda Trumpa, koji je zaglavo u velikim dugovima, danas je najbogatiji čovjek Amerike.



nek mi samo neko objasni kako će hrvatski proračun i gospodarstvo imati koristi od ove farse..
obzirom da i sam znam odgovor mogu samo konstatirati kako smo iz socijalizma prešli u korporativni socijalizam ilitiga socijalizam samo za odabrane.. sve će to narod pozlatiti..
a jednog dana kada se to zlato oboja u boju makova bit će kuknjave i zazivanja
pozdrav sa sigurne udaljenosti

Iste koristi kao kad su američke banke 1990. spasile Donalda Trumpa, koji je zaglavo u velikim dugovima, danas je najbogatiji čovjek Amerike.
[/quote]

i među židovima postoji razlika [emo_namigusa]

free flow information

Stock market investments

In 2011, Trump made a rare foray into the stock market after being disappointed with the depressed American real estate market and facing poor returns on bank deposits. He stated that he wasn’t a stock market person, but he also stated that prime real estate at good prices is hard to get. Among the stocks Trump purchased, he stated he bought stock in Bank of America, Citigroup, Caterpillar Inc., Intel, Johnson & Johnson and Procter & Gamble.In December 2012, Trump revealed that he also added shares of Facebook to his stock portfolio.




nek mi samo neko objasni kako će hrvatski proračun i gospodarstvo imati koristi od ove farse..
obzirom da i sam znam odgovor mogu samo konstatirati kako smo iz socijalizma prešli u korporativni socijalizam ilitiga socijalizam samo za odabrane.. sve će to narod pozlatiti..
a jednog dana kada se to zlato oboja u boju makova bit će kuknjave i zazivanja
pozdrav sa sigurne udaljenosti

Iste koristi kao kad su američke banke 1990. spasile Donalda Trumpa, koji je zaglavo u velikim dugovima, danas je najbogatiji čovjek Amerike.
[/quote]

i među židovima postoji razlika [emo_namigusa]
[/quote]
moraju ih održati na životu do početka izgradnje židovskog centra, a onda Igor ide u ured na najvišem katu, Štern malo ispod, a precjednik NO na portu, cijena dionica opet 60 000 i svi sretni

New Report

Close