Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Polazim sa stanovista da je europa centar svijeta. To sto smo mi nesposobni tj. imamo nesposobne politicare je druga prica.

Ameri su dekadentno drustvo. Pogledaj njihove zakone i kako ih primjeniti na nas?

– na ulici iz boce-limenke piti pivo (alcohol) znaci 50 $ ili par sati zatvora (ako stavis u papirnatu vrecicu demizanu sa viskijem i pijes nikome nista)
– na parkiralistu unazad voziti : 100 $
– pasa povesti u restaurant : kazna min 100 $
– nesto izbaciti iz auta (opusak ili bilo kakvo smece) 1000-3000 $
– dame na plazi toples : zatvor ili zamjena za novcanu kaznu (min 100$)
– urinirati na zelenoj povrsini ili na bilo kojoj javnoj povrsini : zatvor ili kazna
– rad na crno : izgon u roku od 24 h
– u gepeku od auta pronadjen apaurin ili neke jace tablete : zatvor ili debela kazna
– za vrijeme polizei kontrole izaci iz auta ili ne staviti ruke na volan platis glavom jer americki polizei su brzi na okidacu
– prekoracenje brzine u prometu i jos ako si drzak moze te masno kostati

cuj hrvatima ne bi falilo malo presinga
prevec su se opustili u zadnje doba
prometne i ine kazne bih im nabio makar kolko u amerikii

Postanite Eu-robovi


rokoch Ameri su dekadentno drustvo. Pogledaj njihove zakone i kako ih primjeniti na nas? – na ulici iz boce-limenke piti pivo (alcohol) znaci 50 $ ili par sati zatvora (ako stavis u papirnatu vrecicu demizanu sa viskijem i pijes nikome nista) – na parkiralistu unazad voziti : 100 $ – pasa povesti u restaurant : kazna min 100 $ – nesto izbaciti iz auta (opusak ili bilo kakvo smece) 1000-3000 $ – dame na plazi toples : zatvor ili zamjena za novcanu kaznu (min 100$) – urinirati na zelenoj povrsini ili na bilo kojoj javnoj povrsini : zatvor ili kazna – rad na crno : izgon u roku od 24 h – u gepeku od auta pronadjen apaurin ili neke jace tablete : zatvor ili debela kazna – za vrijeme polizei kontrole izaci iz auta ili ne staviti ruke na volan platis glavom jer americki polizei su brzi na okidacu – prekoracenje brzine u prometu i jos ako si drzak moze te masno kostati ”

To nije dekadentno, ovo je lijepi opis neofašizma !

[color=black][/color]

nemam nista protiv amera ali

gdje god su se pojavili doneli su zlo

1. prostitucija (jos poslije 2. sv. rata Japan, kasnije sa bazom Tailand)
2. droga (mislim da netreba primjere navodit)
3. sad gdje god se pojave uz gore navedene primjere iskrcaju nuklearni otpad

dali znate koliko su oruzja ispustili u nase more dok su bobmardirali srbiju?
dali Vam je poznato da bilo koji lovac koji je poletio sa nosaca aviona nesmije vratiti tj. sletiti sa oruzjem skojim je poletio? (osim laganih raketa) e pa gospodo mozete li zamisliti koliko su u nase more istresli bombi? po zenevskim konvencijama morali bi nase more ocitit. ali tko nas jos pita za sto.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

j..te izgleda da sam potaknuo antiameričke demonstracije na ovom forumu…ništa onda uvijek nam preostaje naša draga Austro-Ugarska monarhija, a sudeći prema portfelju austrijskih poduzeća (a i mađarskih) u lijepoj nam našoj lako moguće da dođe do reprize AU (ne EU).[proud]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

[color=blue]Evo zanimljivosti[/color]

[color=blue]U 2008. dvostruko više radnih dozvola za zapošljavanje stranaca u Hrvatskoj[/color]

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=34211


j..te izgleda da sam potaknuo antiameričke demonstracije na ovom forumu…ništa onda uvijek nam preostaje naša draga Austro-Ugarska monarhija, a sudeći prema portfelju austrijskih poduzeća (a i mađarskih) u lijepoj nam našoj lako moguće da dođe do reprize AU (ne EU).[proud]

Ja sam isto za AU. Nesto vise za A a manje za ove druge. Recimo Austro-Germanska bi bila dobitna kombinacija. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234


febo: ” j..te izgleda da sam potaknuo antiameričke demonstracije na ovom forumu…ništa onda uvijek nam preostaje naša draga Austro-Ugarska monarhija, a sudeći prema portfelju austrijskih poduzeća (a i mađarskih) u lijepoj nam našoj lako moguće da dođe do reprize AU (ne EU).[proud] ” Ja sam isto za AU. Nesto vise za A a manje za ove druge. Recimo Austro-Germanska bi bila dobitna kombinacija. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

slažem se[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@ivek123, febo

slazem se ali samo sa austrijom i njemackim pokrajinama bayern i baden würtember. ispod janeza prokopamo tunel i tako se spojimo. a zamisli kako bi profitirali nasi gradjevinci.[thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)



@ivek123
, febo

slazem se ali samo sa austrijom i njemackim pokrajinama bayern i baden würtember. ispod janeza prokopamo tunel i tako se spojimo. a zamisli kako bi profitirali nasi gradjevinci.[thumbsup]

Jure bi odmah nasao rijesenje. For a small fee! Ipak tunel kroz Janezland nije neki gradjevinski pothvat. Imamo mi i vecih tunela. [lol] [lol]

skype - ivek1234


Recimo Austro-Germanska bi bila dobitna kombinacija. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

e od tebe bih se tome najmanje nadao, unija s njemačkom? to znači stalne štrajkove, radničke savjete na vlasti, najgori porez na kapitalnu dobit i najniži gospodarski rast.

ja sam za uniju s hong kongom i singapurom [cool]



@ivek123
, febo slazem se ali samo sa austrijom i njemackim pokrajinama bayern i baden würtember. ispod janeza prokopamo tunel i tako se spojimo. a zamisli kako bi profitirali nasi gradjevinci.[thumbsup]

tako je!

i neka tunel gradi Hidroelektra niskogradnja.
i neka nam zastava pored hrvatskog grba sadrži znakove BMW-a i Mercedesa
i nek se na dan spajanja (einschlussa) pali 6 baklji!
i SLK-a za predsjednika!
[thumbsup][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

febo legendo slazem se! [thumbsup][thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close