Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

wiking:

Ivek zalosno od tebe[sad]

Tebi mozda zalosno. Od mene samo iskreno i onako kako osjecam. Ako ne drzis sam do sebe ne ocekuj to niti od drugih.

Ivek ja tu ne mogu nikak pomoci i meni se to ne svidja al bez EU smo niko i nista.Vracamo se hiperinflaciji,100 ojra placi…moramo uci u tu EU milom ili silom a kad udjemo onda cemo oprati onaj parking prema Italiji i Austriji,tada smo ravnopravni clanovi

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

imam ideju.
trebali bi otkazati pristup EU te blokirati sve daljnje pregovore te se kanididirati da postanemo 51. savezna država SAD-a. već ionako imaju neke prekomorske držvave (Havaji, status Puerto Rica) te Aljasku sa kojom također ne graniče. što se i mi nebi kandidirali za njihobu saveznu državu?
na taj način šokirali bi ovu omrznutu EU koja nas j..e uzduž i popreko a i ušli bi u povijest kao prva europska država koja se za tako nešto kanididirala. tada više ne bi pratili Crobex već DJIA, NASDAQ, Dow i mnoge druge indexe i bilo bi nam puno bolje..[proud][thumbsup][rolleyes]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

bolje djibuti nego ameri…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

EU ili ne EU, to bi bilo svejedno kad bi Hrvatska bez EU mogla biti druga Švicarska. Ali Hrvatska se može približiti Švicarskoj samo ako je bičuje i kontrolira EU, prepuštena sama sebi može se samo opet vratiti na Balkan.


bolje djibuti nego ameri…

Bolje grob nego EUrob![wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Polazim sa stanovista da je europa centar svijeta. To sto smo mi nesposobni tj. imamo nesposobne politicare je druga prica.

Ameri su dekadentno drustvo. Pogledaj njihove zakone i kako ih primjeniti na nas?

– na ulici iz boce-limenke piti pivo (alcohol) znaci 50 $ ili par sati zatvora (ako stavis u papirnatu vrecicu demizanu sa viskijem i pijes nikome nista)
– na parkiralistu unazad voziti : 100 $
– pasa povesti u restaurant : kazna min 100 $
– nesto izbaciti iz auta (opusak ili bilo kakvo smece) 1000-3000 $
– dame na plazi toples : zatvor ili zamjena za novcanu kaznu (min 100$)
– urinirati na zelenoj povrsini ili na bilo kojoj javnoj povrsini : zatvor ili kazna
– rad na crno : izgon u roku od 24 h
– u gepeku od auta pronadjen apaurin ili neke jace tablete : zatvor ili debela kazna
– za vrijeme polizei kontrole izaci iz auta ili ne staviti ruke na volan platis glavom jer americki polizei su brzi na okidacu
– prekoracenje brzine u prometu i jos ako si drzak moze te masno kostati

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,12,30,rehn_zerp,103421.jl

Same ucjene i ponizavanje. Lijepo proglasiti ZERP, parkirati Petra Kresimira IV na sredini naseg dijela Jadrana i potopiti sve koji predju granicu. Naravno, prekinuti pregovore sa so called EU pa ako nas trebaju neka dodju. [thumbsup]

Ja na referendumu za EU glasam PROTIV pa makar sve dionice otisle u nulu! Sto je previse, previse je!!! [angry] [angry]


[thumbsup]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@rokoch,
zaboravio si spomenuti da u njihovom zakonodavstvu ne postoji kazneno djelo “Ratnog zločina” i da nisu potpisali UN-ove konvencije o izručivanju ratnih zločinaca, dok u drugim društvima to kazneno djelo čak ne zastarjeva!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



@rokoch
, zaboravio si spomenuti da u njihovom zakonodavstvu ne postoji kazneno djelo “Ratnog zločina” i da nisu potpisali UN-ove konvencije o izručivanju ratnih zločinaca, dok u drugim društvima to kazneno djelo čak ne zastarjeva!

onda ako nećemo u EU, nećemo u Ameriku, nećemo na Balkan, ajmo u Aziju.[cool]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


dame na plazi toples : zatvor ili zamjena za novcanu kaznu (min 100$)

Ja bi ovo poticao sa 100$ po cici i to direkt iz drzavnog proracuna[embarass]
Naravno ne tamo neke ocvale ruze, njih bi i ja opalio po đepu[tongue]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

@febo

mi jesmo dio EU prostora. ali moramo se sami izboriti za status. pogledaj zadnji slucaj gdje, kako i skim MINISTAR policije provodi slobodno vrijeme. svaka cast Markacu ali ako je pristao na kucni pritvor (uz jamstvo vlade) daljnji komentari su suvisni. npr. da je netko vodio statistiku samo zadnju godinu i da se vidi sto se sve nasim dragim policajcima stavlja na dusu… KREDIBILITET kolega…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Nemojte tako protiv Amera, jesu malo pretili i čudni ali puno su mi draži od većine europskih nacija. Bar priznaju sami sebi da ne valjaju.

Sviđa mi se duh rečenice ‘Everyone leaves everyone else alone’, malo se izgubio ali još im je u korijenima…
Vaš link [smiley]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

New Report

Close