Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zoki je napravio puno,za sebe.Tu nema govora.Vidim da ga dosta ljudi pljuje,recite mu ..hvala.Da ga nije bilo mozda bi SDP i pobjedio. Zato ,hvala Zokiju i sretan put[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Nemam ništa protiv mladih…ali naš Zoki je po meni nedorastao svojoj poziciji…

Nemoj se ljutiti ali MOJ nije!!!! [cool]

skype - ivek1234

Zoki braco, pa kaj si htio rec s time da vecina HSS-ovih biraca zeli Ljubu za premijera ? Eventualno to, da bi ih i ti prevario, u slucaju da imas priliku formirat vladu[rolleyes]
Cudan neki tip taj Zoki, treba iskoristit ovu jedinstvenu priliku da ga se eliminira iz politickog vrha.. Nek vodi administrativne poslove u podnozju SDP-a i paralelno napise doktorat o izlaznim anketama[huh]
Dr.Zoran Milanovic, dobro zvuci[cool]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Milanović izgleda agresivno i poput bijesnog psa, vidi se da mu je Linić mentor. Čini mi se da je tek nedavno skužio zašto je izgubio skoro pa dobivene izbore i kako su ga Ivini spindoktori (Irac P.J. Mara br. 1) majstorski preveslali.

Uništavanje HSP-a, profesionalan marketing, podrška tržište kapitala i stajanje medija Nine Pavića na stranu HDZ-a… ima Zoc još puno za učiti.

Ali momak stvarno izgleda beskrupulozno i željan vlasti. Čovjek stvarno treba biti divljak pa ići organizirati Srbe i Glavaševce. Neka nama Zokija… Samo da bi njegovo lajanje postalo pjesma za medvjeđe uši treba malo i inflacija i zahtjevi za povećanjem plaća pripomoć [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Mislim da bi situacija bilo potpuno drugačija da Zoki nije pogriješio u 2 stvari; prvo što je išao s Jurčićem a ne sam, a drugo jer se potpuno odrekao Bandića, ipak je čovjek jak i utjecajan u Zagrebu. Kako god okreneš, falio je s Hercegovcima!

A mi na tržištu kapitala imamo sreće što je Zoki nedorastao svojoj poziciji pa je Sanader dobio izbore, još mi je u mislima onaj osjećaj u izbornu nedjelju navečer kad su objavili prve rezultate izlaznih anketa po kojima Zoki dobiva izbore, a ja bio 100 posto u dionicama!

Međutim, nisam siguran da se s nama slaže i običan puk koji jedva spaja kraj s krajem! Običan puk kad nema posla i nema šta jesti onda traži promjene, bez obzira ko bio na vlasti a ko bio kandidat za vlast!
Da se razumijemo, ne volim ni jedne ni druge niti treće, ali ne želim sve gledati sebično kroz tržište kapitala!
Žao mi je što narod ne pamti laži i obmane, jer nikad ni jedni ni drugi nisu ispunili ono što su prije izbora obećali i baš me zanima kako će za par dana biti s provedbom ZERP-a!

Ja sam trenutno zadovoljan jer ne ovisim o politici, ali se iskreno bojim za svoju djecu koja će biti stranci u svojoj zemlji jer će sve biti rasprodano a time vraćeni dugovi koje su napravili i jedni i drugi, naravno napunivši svoje džepove i džepove svoje djece! A usto još i Srbi u Vladi? Pa gdje to ima!

Uh, preteška tema za Božićne blagdane…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

A usto još i Srbi u Vladi? Pa gdje to ima!

Ima kod nas sve. Mi smo najdemokratskija država na svijetu. Iako osobno i nemam puno protiv manjina (pa i Srba u Vladi RH), od nas Europa,Amerika i svijet traže sve što kod sebe doma ne bi nikad tolerirali niti dozvolili. primjerice, najnoviji slučaj jest neizručenje onog ratnog zločinca protiv koga je nastupila zastara po američkom pravu. Moš mislit kako Hrvatska ne bi nekog izručila Americi da je ova to od nje tražila. Ili ovaj ZERP, skoro sve države svijeta ga smiju primjenjivat jedino za nas je on nekakav bauk.
Ima takvih primjera kolko hoćeš ali nažalost s time se moramo pomiriti jer nas obične građane nitko ništa ne pita a političari očito nemaju jaja da bi se usprotivili svjetskim tenzijama.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ma ZERP je totalni hrvatski fijasko. Pod a) Sanader je obecao da ga nece provodit za zemlje EU (sto znaci da hrvatski ribari nece moci lovit, a talijanski oce. Pod b) hrvatska ionako nema resurse da ga provodi Pod c) Sanader je “zaboravio” obecanje koje je dao, misleci da ce izigrat EU kao sto izigra birace na domacem terenu, ali shebo ga Biscevic koji je to potpisao
[lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Tek sam sada uspio pogledati “Nedeljom u dva”.
Pa Zokica je nakon puno vremena i sebi i nama priznao Sanaderovu vladu.

Ima jedna narodna: “Tko brzo da, duplo da.”
Zoki, sada imaš fore četiri godine da od dečkića postaneš političar. [huh]

La vita e bella!


Zoki, sada imaš fore četiri godine da od dečkića postaneš političar. [huh]

Nema on kapaciteta za to…. [cool]

skype - ivek1234

kako god da bilo nije dobro za ekonomski razvitak da politika opcenito ima toliki utjecaj na trziste kapitala!!

IDEMO AP AP

Zanimljiv komentarčić.
Vaš link

La vita e bella!

Ovaj Zoki se ponasa kao da je HAMAS – bombas samoubojica:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednica-osjeckog-sdpa-podnijela-ostavku/369071.aspx

skype - ivek1234

New Report

Close