Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Razmišljam da preuzmem SDP” – u


Pocelo je pocelo: http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2975489/index.do

ak mi netko kaže da arlović preuzima SDP častim ga po izboru
volim novinarsku profesiju

Postanite Eu-robovi

Kako SDP pokušava sastaviti vladu, a nema ni kandidata za predsjednika Sabora?
DRAGUTIN LESAR iz HNS-a ne može se načuditi izjavama SDP-ovaca koji ne razumiju da se na prvoj sjednici Sabora ne glasa o Vladi, nego o tome tko je oporba, a tko vlast u parlamentu i to – davanjem podrške kandidatu za predsjednika Sabora.

Lesar na svom službenom blogu piše kako je krajnje vrijeme da ljevica, odnosno njezini klubovi, izađu sa svojim prijedlogom za predsjednika, koji ako dobije potporu postaje vlast.

“Ljudi, ili sam ja lud ili se u politiku doista ne razumijem”, piše Lesar u najnovijem postu, nakon što je na radiju čuo izjavu Željke Antunović da SDP još nije odustao od pokušaja sastavljanja Vlade. Podsjeća kako je predsjednik Stjepan Mesić rekao da će konstituirajuća sjednica biti između Božića i nove godine, što je, piše Lesar, petak sljedeći tjedan, 28. prosinca.

“Zinkizirani SDP”

“Kandidate za predsjednika Sabora, prema Poslovniku na konstituirajućoj sjednici podnose klubovi zastupnika. Nema dvojbe da će Klub HDZ-a doći sa svojim prijedlogom kandidata za predsjednika Sabora. A zašto klubovi SDP-a, HNS-a i IDS-a ne bi došli s protuprijedlogom? I na taj način na čistac istjerali sve muljatore koji jedan dan jesu s HDZ-om, drugi dan tek pregovaraju, a treći dan kažu da još nisu sigurni?”, objašnjava HNS-ovac Poslovnik sabora svojim koalicijskim partnerima.

Zaključuje da “ako SDP doista još pokušava sastaviti vladu a nema kandidata za predsjednika Sabora onda je to doista ‘zinkizirani’ SDP”, a post završava s: “P.S. Zoki, ako ne želiš nikoga od svoji potrošiti u kandidaturi za predsjednika Sabora, ja se javljam dragovoljno”.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/lesar-kako-sdp-pokusava-sastaviti-vladu-a-nema-ni-kandidata-za-predsjednika-sabora/368776.aspx

Kad i Lesar izjavljuje da je Zoki lakrdijaš onda je to vjerojatno točno

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Kad i Lesar izjavljuje da je Zoki lakrdijaš onda je to vjerojatno točno

Da, slazem se. Upravo bio na cugi sa jednim frendom koji je visoko u SDP-u i covjek veli da je za Hrvatsku bolje da Milanovic nije prosao!!!!!!! [thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234

Milanovic, Sanader… “Isto kopanje, druga svinja” reko bi nas narod.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zanimljiv clanak:

http://www.slobodnadalmacija.hr/20071220/novosti01.asp

Iako sam prvotno bio protiv ovoga obzirom na ucjene i stravu koja se upravo dogadja malo cu se posuti pepelom i reci da je mozda Mesic ipak u pravu!!!! [cry]

Ulazimo u EU, treba nam stabilna vlada i na neki nacin koncenzus tako da ovo mozda stvarno i nije losa ideja. I naravno otprasiti ovu sitnu bagru koja ucjenjuje. [thumbsup]

skype - ivek1234

Možda bi Sanader ipak trebao razgovarati sa Čačićem. On bi se, kako je izjavio, mogao dogovoriti za 2 minute.[wink]


Možda bi Sanader ipak trebao razgovarati sa Čačićem. On bi se, kako je izjavio, mogao dogovoriti za 2 minute.[wink]

Slažem se. Mislim da bi se zaista brzo dogovorili. Ali prethodno Pusićka treba dobiti vritnjak[bye]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Danas u “Nedeljom u dva” blagoglagolji Zoki!

Iako imam i lijepših stvari za raditi u ove predblagdanske dane, bum ga posluhnul….
Da čujem što nam ima za saopčiti…. [yawn]

La vita e bella!


Danas u “Nedeljom u dva” blagoglagolji Zoki!

Iako imam i lijepših stvari za raditi u ove predblagdanske dane, bum ga posluhnul….
Da čujem što nam ima za saopčiti…. [yawn]

Koliko ja vidm Stankovic se lagano sprda i razvaljuje ga korak po korak. U 14.30 Zoran se jos kontrolira a zivac mu lagano titra! Maske su pale. He is hostory. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234

Nevjerovatno…naš Zoki je pun dilema…očito on svoju poziciju shvaća kao muku…možda bi čovijek najradije sada zavijao sarmu sa svojom ženom i kartao sa Jurčićem….[proud]


Nevjerovatno…naš Zoki je pun dilema…očito on svoju poziciju shvaća kao muku…možda bi čovijek najradije sada zavijao sarmu sa svojom ženom i kartao sa Jurčićem….[proud]

mislim da on Jurčića ne može smisliti. to je moj dojam.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nemam ništa protiv mladih…ali naš Zoki je po meni nedorastao svojoj poziciji…

New Report

Close