Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Posejdon: “Molim vas za političku korektnost! ” Kolega ovo je utopijska recenica za ove prostore [wink]

Ajme, nadam se da nije. [cry] [pray]

La vita e bella!

Posejdon:
“Molim vas za političku korektnost! ”

Kolega ovo je utopijska recenica za ove prostore [wink]


potpisujem kratko jasno i bez previše mudrosti![thumbsup]

dan je pametniji od noći

Nazalost Posejdone,ja isto mislim da se muslimani okrecu kako vjetar puse,takvi su i gotovo.Dakako da to ne znaci da su svi isti ili da imaju lose cevape[proud]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Alien:

Posejdon: “Molim vas za političku korektnost! ” Kolega ovo je utopijska recenica za ove prostore [wink]

Ajme, nadam se da nije. [cry] [pray]

Nada umire posljednja [tongue]


Dvostruko pravo glasa WTF?!?!?!? Sta sad ti vrijedis za dvoje ili ??? Ako to nije diskriminacija onda ne znam sta JE???

pa naravno da je diskriminacija. to se zove “pozitivna diskriminacija”. kad većina manjini da neka veća prava jer su manjina.
znaš onu … manjine su naše bogatstvo i naše bogatstvo je u različitosti. [cool]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

možda nam danas bude nešto jasnije.
ZAGREB, 20. prosinca 2007. (Hina)

ZAGREB – Predstavnici pregovaračkih timova HDZ-a i koalicije HSS-HSLS
održat će konferenciju za novinare na kojoj će govoriti član
Predsjedništva HDZ-a Damir Polančec, član Predsjedništva HSS-a Božidar
Pankretić i potpredsjednik HSLS-a Ivan Čehok (u 11 sati, Središnjica
HDZ-a, Trg žrtava fašizma 4)

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

ova situacija oko vlade ista je ko serija SANTA BARBARA nezna se ko koga J…… ovi iz HSS-HSLS neznaju ni sami sta zele a ovi iz SDS-a su previseeeeeeeeeeeeeeeeee brate zinuli ja da sam umjesto sanadera nista im nebi dao pa nek se dogovaraju sa babom perom

bivi:

Dvostruko pravo glasa WTF?!?!?!? Sta sad ti vrijedis za dvoje ili ??? Ako to nije diskriminacija onda ne znam sta JE???”

pa naravno da je diskriminacija. to se zove “pozitivna diskriminacija”. kad većina manjini da neka veća prava jer su manjina.
znaš onu … manjine su naše bogatstvo i naše bogatstvo je u različitosti. [cool]

kako je krenulo jos ce pedofili imat svog zastupnika u saboru jer hej, ipak su oni manjina.

Ovo s dvostrukim pravom glasa manjina su totalne budalaštine. Manjine treba maksimalno zaštititi ustavom i zakonima, tako da imaju sva moguća prava koja mogu imati u jednoj uređenoj europskoj demokraciji i da ta prava ne ovise od toga tko će na idućim izborima dobiti vlast, pa se onda neće ni trgovati mandatima kako se sad trguje. Onda ni Pupovac i ekipa ne bi bili tako važni za formiranje vlasti, jer bi pripadnici tzv. manjina glasali za opciju koju smatraju najboljom za cijelu državu, a ne za svog etničkog predstavnika. Ni Srbi ni muslimani (obični građani) nemaju ništa od toga što njihovi lideri ovako kurvinski sebi osiguravaju fotelje, dapače, samo im se na taj način srozava ugled u javnosti. Ali još će puno vode proteći ispod savskog mosta dok se tzv. “srpsko pitanje” ne riješi na zadovoljstvo svih građana RH.

a svi ste dali glas za to, tako vam i treba da većina bude s manje pravA od manjine. baš mi je drago.
a onaj g… će dati i d… da ostane na vlasti! [censored][censored][censored][censored][censored]

dan je pametniji od noći

Pocelo je pocelo:

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2975489/index.do

skype - ivek1234

slažem se da je ishitreno sad krenuti s projekotom dvostrukog glasanja manjina
al kakva smo zemlja ništa nije nemoguće
ja kao pripadnik manjine (iako me ovaj termin smeta i mislim da nije najbolji) ne bih želio imati dvostruko pravo jer smatram da to zaista nije potrebno
naravno da se onda postavlja pitanje zar će neke manjine biti važnije od drugih (srbi i talijani) traže dvojezičnost
pa onda nek se uvede i romski jezik u optjecaj itd itd
ak vas tješi budem se malo interesirao pa ću vidjeti kak da stanemo (stanimianjincima) na kraj

Postanite Eu-robovi

New Report

Close