Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šemso podržo Sanadera. Još malo pa ćemo dobiti Vladu.

zaključajte ovu temu do lokalnih ili predsjedničkih ili eventualno novih parlamentarnih izbora[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Ne znam kako vama, ali su meni potezi gospodina Šemse Tankovića posebno gadljivi.

Prvo je mislio da će SDP pobjediti ( da je kojim slučajem čitao moje postove, znao bi da neće [proud]) te je bio najglasniji da je s njima u koaliciji.
A sada kada se situacija promjenila, na sva usta daje do znanja da ne želi biti u oporbi i brže bolje je blizak (programski ha-ha) HDZ-u.

E, Sanaderu moj!
Koje češ nepristojne face imati u koliciji….! [sad]

La vita e bella!


Ne znam kako vama, ali su meni potezi gospodina Šemse Tankovića posebno gadljivi.

Prvo je mislio da će SDP pobjediti ( da je kojim slučajem čitao moje postove, znao bi da neće [proud]) te je bio najglasniji da je s njima u koaliciji.
A sada kada se situacija promjenila, na sva usta daje do znanja da ne želi biti u oporbi i brže bolje je blizak (programski ha-ha) HDZ-u.

E, Sanaderu moj!
Koje češ nepristojne face imati u koliciji….! [sad]

Kao Šemso se kao osoba promijenio? Bio je i u prošloj vladi


Ne znam kako vama, ali su meni potezi gospodina Šemse Tankovića posebno gadljivi.

Prvo je mislio da će SDP pobjediti ( da je kojim slučajem čitao moje postove, znao bi da neće [proud]) te je bio najglasniji da je s njima u koaliciji.
A sada kada se situacija promjenila, na sva usta daje do znanja da ne želi biti u oporbi i brže bolje je blizak (programski ha-ha) HDZ-u.

E, Sanaderu moj!
Koje češ nepristojne face imati u koliciji….! [sad]


Šemso ti je kao i Alija Izetbegović!
Šifra kod pregovora: Malo do podne malo od podne tj. što se dogovorimo vrijedi samo do podne a poslije podne se moramo ponovno ili sa drugim dogovarati.
ima tu jedna zakonitost koja se da prepoznati samo je nemogu izreći javno!

dan je pametniji od noći

Došli smo u situaciju da nam stranke koje su dobile par mjesta u saboru odlučuju o sudbini, a da ne govorim o manjinama koje su se raspametile sa zahtjevima. Pogotovo ex ministri u vladi SAO Krajine. Za takvu situaciju zasluge pripisujem našem dragom šaljivđiji i vic maheru Stipi koji nas stalno uveseljava svojim izjavama. Dok se Hrvati ne ujedine nema nam napretka.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Ne znam kako vama, ali su meni potezi gospodina Šemse Tankovića posebno
gadljivi.
Prvo je mislio da će SDP pobjediti ( da je kojim slučajem čitao moje
postove, znao bi da neće [proud]) te je bio najglasniji da je s njima u
koaliciji.
A sada kada se situacija promjenila, na sva usta daje do znanja da ne
želi biti u oporbi i brže bolje je blizak (programski ha-ha) HDZ-u.
E, Sanaderu moj!
Koje češ nepristojne face imati u koliciji….! [sad]

a nisu ni drugi ništ bolji…

..........................................................................................


Ne znam kako vama, ali su meni potezi gospodina Šemse Tankovića posebno gadljivi.

Prvo je mislio da će SDP pobjediti ( da je kojim slučajem čitao moje postove, znao bi da neće [proud]) te je bio najglasniji da je s njima u koaliciji.
A sada kada se situacija promjenila, na sva usta daje do znanja da ne želi biti u oporbi i brže bolje je blizak (programski ha-ha) HDZ-u.

E, Sanaderu moj!
Koje češ nepristojne face imati u koliciji….! [sad]

Kolega zar vi nikad niste culi onu poslovicu da su muslimani kao kokot na krovu: kako vjetar puse tako se on okrece. Meni je ovo skroz ocekivana stvar.

ma iskreno PUN MI JE K vise tih manjina i njihovih “prava”.
Pa ljudi moji ispada da smo svi mi gradjani drugog reda jer imamo manja prava od manjina!! (mislim WTF)

Super super, imajte svoje skole al bome neka te skole financira VAS naroda jer ako ste SRBI nek vas srbija financira, ako ste madjari neka vas mađarska financira i ajmo bit onda SVI jednaki….

Dvostruko pravo glasa WTF?!?!?!? Sta sad ti vrijedis za dvoje ili ??? Ako to nije diskriminacija onda ne znam sta JE???
Dajte malo pogledajte…recimo za srPSku manjinu je glasalo UKUPNO 25K ljudi i oni imaju TRI (3) TRIIII mandata?!?!?! Pa ima stranaka koji imaju daleko vise od 25 pa imaju jedan mandat mozda cak i ni jedan (ne da mi se sad gledat tocno brojke). Pa je li to pravedno???

ZASTO AL ZASTO NE MOZEMO BIT JEDNAKI??? ZASTO HRVATI U HRVATSKOJ MORAJU BIT GRAĐANI DRUGOG REDA???

Pa ko tu koga hebe….pa preocito je, manjine sve ostale gradjane…

Kolega Alien!

Molim vas za političku korektnost!
Niti jednom riječju nisam spomenuo vjersku zajednicu koju gospodin Taknović predstavlja.
No, upravo zbog vrlo olakog generaliziranja, što je karakteristika velike večine ljudi na svim meridijanima i paralelama, i za samu spomenutu zajednicu bi bilo vrlo korisno da razmisle o postupcima čovjeka koji se prezentira kao njihov predstavnik.

La vita e bella!


Ne znam kako vama, ali su meni potezi gospodina Šemse Tankovića posebno gadljivi.

Prvo je mislio da će SDP pobjediti ( da je kojim slučajem čitao moje postove, znao bi da neće [proud]) te je bio najglasniji da je s njima u koaliciji.
A sada kada se situacija promjenila, na sva usta daje do znanja da ne želi biti u oporbi i brže bolje je blizak (programski ha-ha) HDZ-u.

E, Sanaderu moj!
Koje češ nepristojne face imati u koliciji….! [sad]

e moj posejdone zaboravljaš da su oni samo političari.najniži sloj društva.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Molim vas za političku korektnost!

Kolega ovo je utopijska recenica za ove prostore [wink]

New Report

Close