Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Croblack:

Friščić otvoreno priznao da je Milanović pozivao pojedinačno zastupnike HSS-a na tajne večere da ih uvjeri da podrže lijevu opciju, taj će zaista sve učiniti za vlast.

a sta se vise imamo niti cudit tom friku……covjek bi prodao i mamu radi vlasti [shocked]

A koji političar nebi?
Rekao je još da SDP nema realne šanse da sastavi vladu. Dakle sve je gotovo i ovu temu bismo mogli zatvoriti.[bye]


alan_poh: ” Croblack: ” Friščić otvoreno priznao da je Milanović pozivao pojedinačno zastupnike HSS-a na tajne večere da ih uvjeri da podrže lijevu opciju, taj će zaista sve učiniti za vlast. ” a sta se vise imamo niti cudit tom friku……covjek bi prodao i mamu radi vlasti [shocked] ” A koji političar nebi? Rekao je još da SDP nema realne šanse da sastavi vladu. Dakle sve je gotovo i ovu temu bismo mogli zatvoriti.[bye]

Ma sve je to OK, borba za vlast i to… Al ciganski mi je to kaj se predstavljaju kao anđeli… “pošteno” i takve spike… I sam Friščić je jučer pozelenio, i moralo je to iz njega izac… I sreca da je to izletilo u live emisiji… Jer zbog terora lijevih medija koji su nas prije zatrpavali laznim anketama to se nigdje ne spominje… Evo, na indexu (Inace, ja ga zovem bilten sdp-a) nema ni rijeci o tome… A inace prenose i najneprovjereniji info ak se hdz treba ocrnit…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Interesantno kak se odjednom ne javljaju oni koji su cijelo vrijeme na ovom opicu drobili spike tipa “ako idemo dalje onda burza up up”. Jako interesantno. Zasto me to ne cudi? [wink]

da kolega…sad ih nema….Ko zna mozda ih zaj[censored] njihovi miljeni politicari…
Takvih gluposti sam se nacitao na ovom topic da poludis…toliko zaludjenika HDZ-a no sad su tiho…
vlast je dobijena a dionice direktno ili indirektno povezane sa istima padaju…..PA KAK JE TO MOGUCE???
Da pitamo dr. Ivu zasto se nisu vratile na razinu pred izbore??
Bedastoce…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Dobro je jer se PKD nece uvesti u dogledno vrijeme. To je cinjenica. Ove sadasnje fluktuacije nisu bitne, nego slijedece 4 godine mozda… Cinjenica je da bi u ovoj fazi za trziste kapitala PKD bio poguban. Tu je sdp zasro stvar iz koje se poslije pokusao izvuc. Prejadno, sve u svemu… Tu je se HDZ dobro postavio… A, sto mislite da ce sad carobnim stapicem sve ic gore??? Poanta je da ce se uz HDZ trziste nadam se ponasat kao sto se do sada ponasalo, tj. i sa svim korekcijama koje su sastavni dio ciklusa.

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


… vlast je dobijena a dionice direktno ili indirektno povezane sa istima padaju…..PA KAK JE TO MOGUCE??? Da pitamo dr. Ivu zasto se nisu vratile na razinu pred izbore?? Bedastoce…

Okani se burze jer ćeš ostati i bez gaća – iz napisanog je očito da si zelen i mlad. Da je sada Lepi Cane u glavnoj roli vidio bi danas CROBEX na 3800 ili niže[angry]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

ovdje se ne odustaje … nevjerojatno.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Tuna i ostali: zamislite se u koži dioničara kojima Evo Morales i Hugo Chavez kroje burzu. Interesirajte se pa ćete saznati koje gubitke trpe tamošnji dioničari. A nad našim prostorima lebdi njihov duh u dvojcu tzv. socijaldemokrata.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Točno, HDZ štiti bogate a SDP više igra socijalno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


danas će ići gore 5% mandatar je siguran i to ima da ide gore![wink]

Po meni je današnji dan pokazao da politika nema veze s rastom! Pravilnik je jučer stupio na snagu i mogli su to i jučer napraviti, ali onda bi svi rekli da je to zbog davanja mandata Sanaderu! A oni jučer s par kontroliranih poteza lagano u minus u inat Sanaderima, Milanovićima i sličnima, usto im i drhtave ručice malo pomogle, a danas onda šou! ZNA SE, tko je gazda!
A još usto kada bismo analizirali cijelu godinu i sve važne događaje na burzi, došli bismo do zaključka da sve i jest bilo radi mirovinskih fondova!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


toka: ” danas će ići gore 5% mandatar je siguran i to ima da ide gore![wink] ” Po meni je današnji dan pokazao da politika nema veze s rastom! Pravilnik je jučer stupio na snagu i mogli su to i jučer napraviti, ali onda bi svi rekli da je to zbog davanja mandata Sanaderu! A oni jučer s par kontroliranih poteza lagano u minus u inat Sanaderima, Milanovićima i sličnima, usto im i drhtave ručice malo pomogle, a danas onda šou! ZNA SE, tko je gazda! A još usto kada bismo analizirali cijelu godinu i sve važne događaje na burzi, došli bismo do zaključka da sve i jest bilo radi mirovinskih fondova!

siguran si da je jučer stupio na snagu? u jutarnjem piše da je danas.

kako bilo, čak i da je danas, svejedno su i danas do iza 12 još rušili cijene. da li zato da pokažu tko je gazda ili naprosto da bi dobili još malo niže cijene, to je stvar interpretacije.

@vodoinst
[color=blue]Okani se burze jer ćeš ostati i bez gaća – iz napisanog je očito da si zelen i mlad.[/color]
uh…..jel to zato jer nisam deklariran HDZ-ovac…

[color=blue]Da je sada Lepi Cane u glavnoj roli vidio bi danas CROBEX na 3800 ili niže[/color]
Ovakve gluposti su upravo razlog drhtavog stanja trzista u posljednje vrijeme….

Daj se malo koncentriraj…..
Objasni mi pritom kaj moze napraviti bilo tko od trenutne strukture u politici sto ce imati utjecaj na mene u narednih 6 mjeseci…..oporezivat me ???? mos mislit…trebalo bi im barem godina
znas jos kaj???? i da me klepi ….
stari ja imam svoju firmu i placam porez uredno….
nis mi to nije strano i idalje imam svoju firmu. i kad je PDV uveden takvi kao ti bi vjerojatno zatvorili svoju
pod utjecajem javnog misljenja.
Ja sam idalje sam svoj gazda i da dodje Milanovic…ili cak Friscic kao premijer …briga me
JER I DALJE MISLIM ZARADJIVAT.
Osim toga vec sam naveo ranije svoje misljenje u nekom postu na ovu temu
[color=blue]Sirotinja nigdje ne vodi zemlju u svijetu pa tako ni ovdje[/color]
I u zabludi si ak mislis da SDP-ovci ili HNS-ovci sa Čačićem ili HSS.ovci ili cak ROJS nemaju dionice
A da ce sebe ostetiti nekakvim zakonom…..hahaha i to bih volio vidjet….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Caccone ljutim se na tebe jer si ukrao avatar mom prijatelju Vedranu[angry]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close