Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


to smo danas trebali imati, pa nije uspjelo. [huh]

a di će uspjeti, kad vani investitori skaću kroz prozore…kriza kulminira i to za sada niti najveći igrači (fed, cbe i ostali) ne mogu smiriti…ono što bi moglo smirujuće djelovati je najava nekih velikih banaka da bi ipak godinu mogli završiti pozitivno…


Hvala bogu da nije trziste otislo gore.
Pa nisu crveni i plavi vazni vec da li firma ima rast, dobit…
Al sta ces, 99.99% nasih veleinvestitora kao da je na placu.


To sam i ja rekao na temi o igh.

Interesantno kak se odjednom ne javljaju oni koji su cijelo vrijeme na ovom opicu drobili spike tipa “ako idemo dalje onda burza up up”. Jako interesantno. Zasto me to ne cudi? [wink]


Interesantno kak se odjednom ne javljaju oni koji su cijelo vrijeme na ovom opicu drobili spike tipa “ako idemo dalje onda burza up up”. Jako interesantno. Zasto me to ne cudi? [wink]

Zato jer nemaju vremena.
Bave se prodajom svojih miljenica. [thumbsup]

La vita e bella!

Alien:

Interesantno kak se odjednom ne javljaju oni koji su cijelo vrijeme na ovom opicu drobili spike tipa “ako idemo dalje onda burza up up”. Jako interesantno. Zasto me to ne cudi? [wink]

Zato jer nemaju vremena.
Bave se prodajom svojih miljenica. [thumbsup]

ahahahah moze biti. Nije mi taj scenarij pao na pamet [thumbsup]


Alien: ” Interesantno kak se odjednom ne javljaju oni koji su cijelo vrijeme na ovom opicu drobili spike tipa “ako idemo dalje onda burza up up”. Jako interesantno. Zasto me to ne cudi? [wink] ” Zato jer nemaju vremena. Bave se prodajom svojih miljenica. [thumbsup]

Da nemamo vremena,predblagdansko je raspoloženje,malo se hladimo od burze do poslije N.G.
A i fondovi igraju svoje igrice,tako da možemo zaboraviti rast narednih petnaestak dana.

nakon objave odličnog FI završava rast i prvo slijedi down. tako i s vladom. pravilo na burzi je da se kupuju glasine, a prodaju činjenice. imenovanje mandatara je činjenica. kao što su činjenice i odlični FI kompanija poslije kojih im padaju cijene.

Friščić otvoreno priznao da je Milanović pozivao pojedinačno zastupnike HSS-a na tajne večere da ih uvjeri da podrže lijevu opciju, taj će zaista sve učiniti za vlast.


Friščić otvoreno priznao da je Milanović pozivao pojedinačno zastupnike HSS-a na tajne večere da ih uvjeri da podrže lijevu opciju, taj će zaista sve učiniti za vlast.

a sta se vise imamo niti cudit tom friku……covjek bi prodao i mamu radi vlasti [shocked]

DOKUP!

Volio bih da sad naprave ankete o rejtingu stranaka, siguran sad da bi Milanović ostao neugodno iznenađen…svaka izjava mu je prepuna bahatosti, izdao je najbližeg suradnika, pokušava kupiti Friščićevu ekipu…do danas nije napravio nijedan dobar potez…površinski šarm mu se brzo istopio…moj stari kaže da mu se čini da nije zoki sasvim svoj…čudne oči…

Dugoročno, svi smo mrtvi

danas će ići gore 5% mandatar je siguran i to ima da ide gore![wink]

dan je pametniji od noći

Ode nam Zoki.

Vijesti Hrvatska

17.12.2007 20:34

Mato Arlović: Razmišljam da preuzmem SDP
Autor Jasmina Popović

S Matom Arlovićem razgovarali smo na dan sjednice Glavnog odbora kojoj je tema bila analiza izbornih rezultata. Smatra da je vodstvo napravilo nekoliko pogrešnih poteza, koji su onemogućili potpuni trijumf SDP-a.

New Report

Close