Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra će vjerojatno biti zeleno na burzi, ali bez nekog spektakularnog rasta. Crobex bio mogao završiti s recimo +1,3 %. [wink]

Ignore: KressoM, delux


Sutra će vjerojatno biti zeleno na burzi, ali bez nekog spektakularnog rasta. Crobex bio mogao završiti s recimo +1,3 %. [wink]

Ma date kolega a tenkista misli da bi moga na +5
[rolleyes]
kome vjerovati?[smiley]
Možda bude nekog zaletanja na otvaranju ali ne oćekujem ništa spektakularno.
Siguran sam da da bi se efekt “mandatara” jače odrazio na trgovinu da se zbio za radnog vremena.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Sutra će vjerojatno biti zeleno na burzi, ali bez nekog spektakularnog rasta. Crobex bio mogao završiti s recimo +1,3 %. [wink]

ma ja kažem +1,27 [tongue]

DOKUP!

moja prognoza je +1,37 [proud]

..........................................................................................

http://www.vjesnik.hr/html/2007/12/17/Clanak.asp?r=unu&c=3

Malo seciranja SDP-a i MIlanovića, malo divljenja Sanaderu, ništa novo, ali skrolnite malo dolje da vidite tko je autor [rolleyes]

zar HDZ-ovci ovih dva mjeseca nisu govorili i pisali da će Crobex u neslućene visine kada drivo oformi vladu. Sada odjedanput to nije važno, to nije bitno, to će imati kratkoročan učinak, to će samo slučajno proći bez posebnog utjecaja na tržište kapitala.

Ma nemat vi pojma ili samo na ovom forumu imamo desetke stručnjaka koji bi u najmanju ruku mogli biti premijeri[tongue][tongue][tongue][censored]

dan je pametniji od noći


neinformiran si komapa .jambo je kum sa fioličem iz hdz-a i sve funkcionira sve ove godine savršeno.idemo dalje .za mjesec dva nebute ni znali tko je to milanović

Točno, samo želi biti važan i pametan, a zapravo iznosi cijeli niz neistina na forum.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo napokon se vracamo tamo gdje je bilo mjesto prije 2 godine kad politika nije tolik vodila stanje na burzi
vec mi je dosta bilo ovog dizanja na “dobre” vijesti iz politic. kazana odnosno na “padanja” na one druge
samo da potraje tako stanje[sealed]

Postanite Eu-robovi

Hvala bogu da nije trziste otislo gore.
Pa nisu crveni i plavi vazni vec da li firma ima rast, dobit…
Al sta ces, 99.99% nasih veleinvestitora kao da je na placu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

čini mi se da bi tržište ovih dana moglo ići nešto gore, ali samo kao bull trap [bye]

to smo danas trebali imati, pa nije uspjelo. [huh]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Plavi, svaka čast za uputstva iz potpisa.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

New Report

Close