Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne volim teorije urote ali koliko god bio siguran u koaliciju HDZ + seljaci + Srbi svjestan sam jedne male pukotine. Naime Zoki je veliki drugar s Borisom Tadićem i uzimajući u obzir recentno ponašanje Pupavca i njegove velike zahtjeve prema HDZ-u mislim da je to jedan od razloga zašto SDP još ne priznaje poraz (vjerojatno ni neće).

Drugi razlog je naravno Stipe Gabrić Jambo. Koliko ja poznajem situaciju dovoljno je da Stipica kaže jedno slovo pa da Jambo kaže Sanaderu pa pa.

Dakle Zokijeva računica bi mogla biti: SDP + HNS + IDS = 66, manjinci 7, Glavaševci 3, Jambo 1 = 77.

Ali opet kažem siguran sam da će Sanader formirati vladu, međutim prvi ozbiljniji problem (inflacija, štajkovi, povećanje plaća) i eto ti rasprave u Saboru o povjerenju vladi. Kažu mi frendovi liječnici da se političari masovne cijepe protiv gripe i da će biti opet dovlačenja ljudi na umoru na sjednice Sabora [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Ne volim teorije urote ali koliko god bio siguran u koaliciju HDZ + seljaci + Srbi svjestan sam jedne male pukotine. Naime Zoki je veliki drugar s Borisom Tadićem i uzimajući u obzir recentno ponašanje Pupavca i njegove velike zahtjeve prema HDZ-u mislim da je to jedan od razloga zašto SDP još ne priznaje poraz (vjerojatno ni neće). Drugi razlog je naravno Stipe Gabrić Jambo. Koliko ja poznajem situaciju dovoljno je da Stipica kaže jedno slovo pa da Jambo kaže Sanaderu pa pa. Dakle Zokijeva računica bi mogla biti: SDP + HNS + IDS = 66, manjinci 7, Glavaševci 3, Jambo 1 = 77. Ali opet kažem siguran sam da će Sanader formirati vladu, međutim prvi ozbiljniji problem (inflacija, štajkovi, povećanje plaća) i eto ti rasprave u Saboru o povjerenju vladi. Kažu mi frendovi liječnici da se političari masovne cijepe protiv gripe i da će biti opet dovlačenja ljudi na umoru na sjednice Sabora [wink]

bez ljutnje ali ovo su takve gluposti

“Dakle Zokijeva računica bi mogla biti: SDP + HNS + IDS = 66, manjinci 7, Glavaševci 3, Jambo 1 = 77.”

nategnuto, brate..
debelo nategnuto..
[thumbsup]

ali nada umire posljednja..za SDPovce i međede[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


“Dakle Zokijeva računica bi mogla biti: SDP + HNS + IDS = 66, manjinci 7, Glavaševci 3, Jambo 1 = 77.” nategnuto, brate.. debelo nategnuto.. [thumbsup] ali nada umire posljednja..za SDPovce i međede[tongue]

[color=blue]Idemo dalje![/color]


“Dakle Zokijeva računica bi mogla biti: SDP + HNS + IDS = 66, manjinci 7, Glavaševci 3, Jambo 1 = 77.” nategnuto, brate.. debelo nategnuto.. [thumbsup] ali nada umire posljednja..za SDPovce i međede[tongue]

Ali opet kažem siguran sam da će Sanader formirati vladu

Ne znam šta ovdje nije jasno… Loša i slaba HDZ-ova vlada + globalni financijski tsunami = fešta za međede [wink]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Dakle Zokijeva računica bi mogla biti: SDP + HNS + IDS = 66, manjinci 7, Glavaševci 3, Jambo 1 = 77.

imam ja bolju računicu:
38 iz hdz-a+38 iz sdp-a+ memedi-premijer= 77[thumbsup]

http://whycroatia.blogspot.com/

do financijskog tsunaimja ce tesko doci..
Ima FED jos dosta za rezati[bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


do financijskog tsunaimja ce tesko doci.. Ima FED jos dosta za rezati[bye]

Izgleda da je ekipa s FOREX-a koja je pogurala dolar gore u svijetlu podataka o inflaciji za 11.mjesec zaključila drugačije [tongue]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Ovaj milanovic nikak da shvati da vecina hrvatskih građana nije glasala za SDP… mislim da bi bilo vrlo opasno za hrvatsku da takav covjek dođe na vlast… odmah bi zavrsili u nekoj izolaciji s takvim ponasanjem… za cetiri godine definitivno sam u kesu dok izbori ne prodju… strah me takve politike…

Za 4 godine Milanović će od SDP-a napraviti malu strančicu sa pola sadašnjih mandata. Iako Milanović misli da je Mesić cijelo vrijeme bio na njegovoj strani, vrlo brzo će se razuvjeriti jer će Mesić po svoj prilici doći nazad na čelo HNS-a i pokupiti dobar dio birača SDP-a razočaranih Milanovićem. U ovoj varijanti, HNS bi mogao biti druga stranka u državi i izravna konkurencija upravo SDP-u i Milanoviću. Mesić je vjerojatno potajno uživao kad je Milanović odbacio Ljubu Jurčića, a i sada kad je tobože teška srca dao mandat Sanaderu jer bi za Mesićev HNS puno gora varijanta bila vlada SDP-a s prirepkom HNS-om jer bi u njoj HNS totalno ispario. Ovako, sve ostaje spremno za Mesićev come back na čelo HNS-a po okončanju predsjedničkog mandata. A onda će Sanaderu sve biti puno teže nego s neiskusnim, a častohlepnim Milanovićem.

Ignore: KressoM, delux


Ne volim teorije urote ali koliko god bio siguran u koaliciju HDZ + seljaci + Srbi svjestan sam jedne male pukotine. Naime Zoki je veliki drugar s Borisom Tadićem i uzimajući u obzir recentno ponašanje Pupavca i njegove velike zahtjeve prema HDZ-u mislim da je to jedan od razloga zašto SDP još ne priznaje poraz (vjerojatno ni neće).

Drugi razlog je naravno Stipe Gabrić Jambo. Koliko ja poznajem situaciju dovoljno je da Stipica kaže jedno slovo pa da Jambo kaže Sanaderu pa pa.

Dakle Zokijeva računica bi mogla biti: SDP + HNS + IDS = 66, manjinci 7, Glavaševci 3, Jambo 1 = 77.

Ali opet kažem siguran sam da će Sanader formirati vladu, međutim prvi ozbiljniji problem (inflacija, štajkovi, povećanje plaća) i eto ti rasprave u Saboru o povjerenju vladi. Kažu mi frendovi liječnici da se političari masovne cijepe protiv gripe i da će biti opet dovlačenja ljudi na umoru na sjednice Sabora [wink]

neinformiran si komapa .jambo je kum sa fioličem iz hdz-a i sve funkcionira sve ove godine savršeno.idemo dalje .za mjesec dva nebute ni znali tko je to milanović

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Loša i slaba HDZ-ova vlada + globalni financijski tsunami = fešta za međede [wink]

Da ne bi bio ukinut lovostaj na medjede! [cool][cool][cool][cool]

skype - ivek1234

Baš bi lijepo Glavaševi birači gledali na koaliciju sa SDP-om. A i SDP-ovi bi imali šta reć.[yawn]
Prvo je bilo da SDP pobjeđuje, vodi prema anketama, narod oće promjenu. Pa je to palo.[yawn]
Onda je bilo nema šanse da HSS pregovara s HDZ-om. Pa je i to palo[yawn]
Sad se spominje nepovjerenje.[yawn]
Zanimljivo, nema šta[yawn]

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close