Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slabo mi pišete a na dan izbora bilo je 100 postova u minuti. Da niste ipak svi crveni?[rolleyes]

Ništa nova! … mislim da je sve to već uračunato [undecid]

Cookie Monster


Slabo mi pišete a na dan izbora bilo je 100 postova u minuti. Da niste ipak svi crveni?[rolleyes]

Možda smo na skijanju…
[proud]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

tenkista:

Ponedjeljak Crobex + 5.[proud]

+5 pointsa ili +5%?? [cool]

Nijedno, mislio sam na ocjenu 5. Znate koliki je bio belex nakon što je Nikolić otpao? Negdje oko + 11%.
No ja sam zadovoljan i sa manje.


je li netko uočio ove članke danas u jutarnjem?

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,12,15,milanovic_sdp,101942.jl

http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/art-2007,12,15,zinka_bandic,101867.jl

pogledajte njezine odgovore, kao malo zaostala tinejdžerka koja će svaki odgovor izbjeći služeći se forom. a potpuno isti je i milanović (koji se usput i dalje kune u nju). jeste li se čuli s friščićem? “u vrijeme modernih komunikacija nije problem čuti se s nekim.” očekujete li da vam mesić da mandat? “čut ćete gore”.

za to postoji ime u psihijatriji, možda netko zna točnije. hvala bogu da su birači ovaj put znali prepoznati poremećaj kad su ga vidjeli [cool]


To se zove narcisoidni poremećaj ličnosti, a sudeći prema njegovim izjavama u zadnjih sat vremena stanje mu se rapidno pogoršava…IDEMO DALJE!!

Dugoročno, svi smo mrtvi


Nego, sto mislite koja ce dionica imati najveci skok u ponedjeljak? Moj kandidat je IGH (iako ga – nazalost – nemam u portfeljlu).

Po meni ce IGH bit najtrgovanija, i pobjednik po rastu među likvidnima.[cool] Ali uvijek ce se nac neka dionica s prometom od 10.000 tisuca kn s trostruko vecim rastom[rolleyes]
Ocekujem i rast od nekih 5% Leda, ATPL-a i MLNR-a. Kao i sveopce zelenilo.
p.s.pozdrav Milanovicu i skidam kapu za dosljednost, makar bila i labuđi pijev[bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

p.s.pozdrav Milanovicu i skidam kapu za dosljednost, makar bila i labuđi pijevbye

kak se još veli “plesao je jedno ljeto ”
[tongue]


Slabo mi pišete a na dan izbora bilo je 100 postova u minuti. Da niste ipak svi crveni?[rolleyes]

Ja sam iskreno jos uvijek u soku! Ne zbog odluke to je bilo vise manje jasno. Ali izjave Milanovica?!?!? [shocked]

Cini mi se da su oni frendovi (doktori) kaj su mi govorili da je tip sizofrenicar ipak u pravu. Pa ovaj je skroz LUD!!!! Onaj Racan je bio gospodin covjek a ovo…….. Boze sacuvaj!!! Srecom BYE BYE Zoki!! [bye][bye][bye]

Sada je vrijeme da pocnu unutar stranacki obracuni u SDP-u!!! Kupio kokice i colu te ocekujem najmanje 3 stranke od sadasnjeg SDP-a. A Zokija vidim na ljevici kao Dobroslava Paragu na desnici. Recimo Zoki ce osnovati stranku “SDP 1941”. [wink][wink][wink][wink]

Ucinilo mi se da je El Presidente izgledao kao da je progutao metlu kada je dr. Ivi dao mandat. [thumbsup]

skype - ivek1234

DOBRAAAAAAAAAA


tenkista: ” Slabo mi pišete a na dan izbora bilo je 100 postova u minuti. Da niste ipak svi crveni?[rolleyes] ” Ja sam iskreno jos uvijek u soku! Ne zbog odluke to je bilo vise manje jasno. Ali izjave Milanovica?!?!? [shocked] Cini mi se da su oni frendovi (doktori) kaj su mi govorili da je tip sizofrenicar ipak u pravu. Pa ovaj je skroz LUD!!!! Onaj Racan je bio gospodin covjek a ovo…….. Boze sacuvaj!!! Srecom BYE BYE Zoki!! [bye][bye][bye] Sada je vrijeme da pocnu unutar stranacki obracuni u SDP-u!!! Kupio kokice i colu te ocekujem najmanje 3 stranke od sadasnjeg SDP-a. A Zokija vidim na ljevici kao Dobroslava Paragu na desnici. Recimo Zoki ce osnovati stranku “SDP 1941”. [wink][wink][wink][wink] Ucinilo mi se da je El Presidente izgledao kao da je progutao metlu kada je dr. Ivi dao mandat. [thumbsup]

ne kužim sta ti nije jasno? sve što je milanović reko je istina, također sve što je sanader reko je istina …. samo su istinu okrenuli na svoj mlin. također mesić je sve odradio po ps-u, a svi vi koji se čudite i sprdate sa mesićem i milanovićem molim vas da kažete nešto konkretno što su to oni napravili a da nije bilo po zakonu ili korektno. nisam fan niti jednog od trojice spomenutih ali vidim da ovdije svi pljuju po milanoviću i mesiću a sanadere se smatra bezgriješnim. ovo komentiranje sa milanović budala, mesić glupan itd, …. stječe se dojam kao da ste vi svi koji se sprdate sa njima ekstremno pametni, u što čisto sumnjam.

Cookie Monster

[color=blue]Milanović i dalje u virtualnoj stvarnosti[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/milanovic-i-dalje-u-virtualnoj-stvarnosti,4420.html


isto kao što se kleo Šemso da neće s hadezejom razgovarati vidli smo šta je čovjek od riječi čovjek od djela
isto tak mislim za pupovca kojem vjerujem kolko je crno pod noktom (u smislu političke principjelnosti)
izbori su za mene gotova stvar 25.11. i uopće mi nije jasno ekipa koja se i dalje loži na to
meni još samo ostaje da uputim sms koji sam najavio da ću uputiti jednoj visoko pozicioniranoj osobi koja me drukala da dam glas tzv. komunistima

evo samo da ponovim ono što već ponavljam 3 tjedna
završili smo s ovim političkim obračunima i sad je vrijeme da se zasuču rukavi i da se krene naprijed
ne živi se na lovorikama a nadam se i da će se milanović malo profilirati kao političar pa da neće toliko negativno opterećivati političku scenu
mislim da to ne bi nikom bilo u interesu
sad treba zgurati zerp da vuk bude sit a ovce na broju
pozdrav svima koji su u dionicama i nisu se predavali

Postanite Eu-robovi

New Report

Close