Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


crveni – bijeli – žuti – crni , nazalost vecina njih trazi svoj interes i saborsku penziju i boli ih [censored] za njihove glasace!

Točno kolega, ali kakav bi interes njima bio uvesti porez na kapitalnu dobit kad su mnogi od njih, pogotovo HDZ-ovi ljudi nakrcani dionicama pa bi time sami sebe lupili po džepu a nitko ih, pa ni EU ne tjera da uvedu taj porez.


caccone:

crveni – bijeli – žuti – crni , nazalost vecina njih trazi svoj interes i saborsku penziju i boli ih [censored] za njihove glasace!

Točno kolega, ali kakav bi interes njima bio uvesti porez na kapitalnu dobit kad su mnogi od njih, pogotovo HDZ-ovi ljudi nakrcani dionicama pa bi time sami sebe lupili po džepu a nitko ih, pa ni EU ne tjera da uvedu taj porez.

Drugim rijecima zelis reci da SDP ili pripadnici drugih stranaka nemaju dionice?! to bi bilo malo prenaivno za vjerovat.
Baci oko na Linića….npr….kakav igrac [shocked]
Nitko nas ne tjera jer ima i bitnijih stvari za uvest prije ovog “famoznog” poreza.
Milanovic je jos prezelen za borbu sa iskusnim liscima iz HDZ-a pa je htio utjecati na sirotinju…..hehehehehe
[color=blue]Sirotinja nigdje ne vodi zemlju u svijetu pa tako ni ovdje[/color] [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

isto kao što se kleo Šemso da neće s hadezejom razgovarati vidli smo šta je čovjek od riječi čovjek od djela
isto tak mislim za pupovca kojem vjerujem kolko je crno pod noktom (u smislu političke principjelnosti)
izbori su za mene gotova stvar 25.11. i uopće mi nije jasno ekipa koja se i dalje loži na to
meni još samo ostaje da uputim sms koji sam najavio da ću uputiti jednoj visoko pozicioniranoj osobi koja me drukala da dam glas tzv. komunistima

Postanite Eu-robovi

Sjeća li se tko Milanovića

je li netko uočio ove članke danas u jutarnjem?

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,12,15,milanovic_sdp,101942.jl

http://www.jutarnji.hr/magazin/clanak/art-2007,12,15,zinka_bandic,101867.jl

pogledajte njezine odgovore, kao malo zaostala tinejdžerka koja će svaki odgovor izbjeći služeći se forom. a potpuno isti je i milanović (koji se usput i dalje kune u nju). jeste li se čuli s friščićem? “u vrijeme modernih komunikacija nije problem čuti se s nekim.” očekujete li da vam mesić da mandat? “čut ćete gore”.

za to postoji ime u psihijatriji, možda netko zna točnije. hvala bogu da su birači ovaj put znali prepoznati poremećaj kad su ga vidjeli [cool]

Mandat dan premijeru Ivi Sanaderu

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Gotovo, Sanader je mandatar!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

a mi kojismo ostali 100% u dionicama pobjednici.samo treba sada to naplatiti

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Mesić je nakon Sanaderova govora počeo opet s nekim svojim glupiranjem, ali su ga RTL-ovci odlučili ignorirat. Mesiću, svoje si odradio, odlaziš u prošlost…

Dugoročno, svi smo mrtvi

Ponedjeljak Crobex + 5.[proud]


Ponedjeljak Crobex + 5.[proud]

+5 pointsa ili +5%?? [cool]

Nego, sto mislite koja ce dionica imati najveci skok u ponedjeljak?
Moj kandidat je IGH (iako ga – nazalost – nemam u portfeljlu).

New Report

Close