Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo gledam vatromet iz pravca središnjice HDZ-a.
Jel su možda postigli dogovor sa žuto zelenima? [thumbsup]

Kako držati majmuna u neizvjesnosti?
Reći ću Vam sutra…

[shocked]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Kaže politički analitičar Đenero na RTL-u da ne vidi načina da HDZ ne sastavi vladu a da se namjerno zavlači. Gotovo je, idemo dalje.[thumbsup]

Pregovori će trajat dugo, koliko dugo? toliko dugo koliko treba da više ne bude vremema za pregovore s SDP
Igrači na “n” potenciju.[sealed]

&


Pregovori će trajat dugo, koliko dugo?

Toliko dugo da ZERP automatizmom stupi na snagu cime Friscic dobiva legitimnu odstupnicu.

skype - ivek1234


blade: ” Pregovori će trajat dugo, koliko dugo? ” Toliko dugo da ZERP automatizmom stupi na snagu cime Friscic dobiva legitimnu odstupnicu.

rekao bi da i kolega blade i ivek123 imaju pravo…..zerp da stupi automatizmom i da ne bude vise vremena za sdp….u svakom slucaju, dobro nama na burzi [smiley]

DOKUP!

nisam baš siguran da je to dobra taktita glede i u svezi zerpa
jesam za taj zakon da se zaštiti naše morsko bogatstvo al mislim da to neće ići tako lako
bude nam se precjednik umiješao da on ispadne faca koja je riješila gordijski čvor a vidjeli smo
kako reagira burza na njegova rješenja
volio bih da sam u krivu

Postanite Eu-robovi

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,12,8,HNS_HDZ,101048.jl !?!?! hhahahaha


http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,12,8,HNS_HDZ,101048.jl !?!?! hhahahaha

Ovo potvrđuje staru narodnu “politika je k…a”

Kukavičje jaje
Nije li se najpoželjnija udavača izborne 2007. svojim političkim biseksualizmom, pred i post prostituiranjem, pretvorila u sumnjivog partnera kojega bi, na kraju, svim srcem pokušala izbjeći oba prosca, i Sanader i Milanović? Nakon burne predigre i početnog erosa formiranja vlasti pod svaku cijenu, i HDZ i SDP, iz dana u dan smanjuju doživljaj i dozu mošusa soje bezuvjetne penetracije,kao da ih je netko treći šaptom upozorio da krvotokom koalicije HSS-HSLS kola jedna znatno smrtonosnija skraćenica HIV…
Izvor N.list


nisam baš siguran da je to dobra taktita glede i u svezi zerpa
jesam za taj zakon da se zaštiti naše morsko bogatstvo al mislim da to neće ići tako lako
bude nam se precjednik umiješao da on ispadne faca koja je riješila gordijski čvor a vidjeli smo
kako reagira burza na njegova rješenja
volio bih da sam u krivu

On je NAJVECI problem u cijeloj prici. Stalno govorim – opasan covjek. Medjutim mislim da upravo gubi ZADNJU politicku bitku u zivotu.

skype - ivek1234


http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,12,8,HNS_HDZ,101048.jl !?!?! hhahahaha

to sam napisao na jednoj drugoj temi još u proljeće – prirodna i savršena opcija za hrvatsku bila bi koalicija HDZ-HNS. da ne govorimo o tome kako bi burza na to reagirala. ako bi u nekoj varijanti hrvatska mogla postati europski tigar, onda samo u toj. i napisao sam da na žalost nema šanse zbog vesne pusić. ona još živi u prošlosti i još uvijek misli da je njezina sveta misija boriti se protiv diktatora iako diktatora nema već 8 godina. i na žalost ona je upropastila šanse za tu koaliciju i za novi ekonomski bum. a na kraju našla i istomišljenika u milanoviću da se udruže u ovoj parodiji demokracije. jadno za hrvatsku da u njoj uvijek karte miješaju ljudi koji su se oprostili od realnosti.

New Report

Close