Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]

ovo je glupo ljudi moji…ne budu oni nišnapravili u 3 dana…smrdi neš[censored]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]

Ma sve je pod kontrolom…na 24sata kažu da su korak do uspješnog završetka….

mislite da se bu dogovorili ili ne bu?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma sve je dogovoreno ali to izgleda kao kad od cure tražiš a ona hoće samo se nećka da malo oduži da ne ispadne kako je laka.

cura=HSS/HSLS[tongue]

dan je pametniji od noći

Ne mislim, siguran sam.


mislite da se bu dogovorili ili ne bu?

[thumbsup]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

evo konkretno[thumbsup]
http://vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2968915/index.do

ljudi moji pa kak bi to izgledalo da su pregovori gotovi u 3 dana.ovako će vijest glasit:nakon mučnih i teških (čitaj puno janjetine i vina) pregovora i uz znatne ustupke konačno je formirana koalicija .[cool]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Ma sve je dogovoreno ali to izgleda kao kad od cure tražiš a ona hoće samo se nećka da malo oduži da ne ispadne kako je laka.

cura=HSS/HSLS[tongue]

svaka čast bolje si to opisao nego ja [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Pankretić: Razgovori s HDZ-om idu dobro, što ne znaći da neće stati
Autor Andro BERNARDIĆ, Nataša MLINARIĆ

Na današnjoj konferenciji za novinare u HSS-u predstavnici koalicije HSS-HSLS izjavili su da njihovi razgovori s HDZ-om još uvijek traju. U nekim je temama pregovarački tim došao do određenih dogovora i svakim je danom dogovor sve bliži. Josip Pankretić izjavio je da razgovori idu dobro, ali to ne znači da neće stati. “Razgovori traju, svakim smo danom sve bliži dogovor. Mogu reći da smo korak bliži, ali teško možemo predvidjeti budućnost i sa sigurnošću tvrditi da pregovori neće stati”, rekao je Pankretić.
Iako su neki članovi HSS-a prije izbora govorili da im je bliži program SDP-a, Pankretić tvrdi da ništa još nije odlučeno, te da će se o tome odlučivati nakon pregovora. Ponovio je poznati stav da dok traju pregovori s HDZ-om, koalicija HSS-HSLS neće započinjati pregovore s SDP-om.

Ajde se opametite i okanite ćorava posla[proud]

Hell is Empty and all the Devils are Here


mislite da se bu dogovorili ili ne bu?

Pa zar se danas nisu dogovorili- da će se uskoro dogovorit?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


valentine: ” mislite da se bu dogovorili ili ne bu? ” Pa zar se danas nisu dogovorili- da će se uskoro dogovorit?

da, baš to su rekli, ali novinari su ih očito tražili da nekoliko puta ponove da JOŠ nisu pa su onda to stavili u naslove i eto… hrvati ionako poznati po tome da ih puno jedva razumije i naslove, a ono ispod nema šanse, pa izgleda da takvih ima malo i na burzi [cool] dok njima dođe iz dupeta u glavu završit ćemo dan taman na nuli.

New Report

Close