Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čujem da je HDZ potpisao s nekim ugovor o koaliranju ili nešto sličnog naziva. Molim upućene da mi kažu s kime je HDZ formirao koaliciju?


neka mi netko objasni jer sam davno studirao ustavno pravo i sve ovo sto se odnosi na izborni sistem
mesic kaze da je schuessel prije na nekim izborima bio treći i da je sastavljao vladu
pa onda bi mogao dati recimo memediju kao romu i koji mi se čini baš pametan čovjek (jučer na dnenviku) ili hns-u kao trećem ili hsls-u da sastavlja vladu
hvala

Teoretski to je moguće, naravno u praksi je sasvim druga priča jer nebi djelovalo. Kako će Rom i da sastavi nekim čudom vladu to i voditi?

Dugoročno, svi smo mrtvi


Čujem da je HDZ potpisao s nekim ugovor o koaliranju ili nešto sličnog naziva. Molim upućene da mi kažu s kime je HDZ formirao koaliciju?

Mislim da je Jadranka Puž / Olgica Zec / u pitanju , naime danas se djelio Grincajg – zelenjava po Zagrebu !
Nije ni čudo to je najači adut SDP-a u Poljoprivredi !
[cry]

Tko ima najbolji gospodarski program?

HDZ 41%
SDP 31%
HNS 9%
HSS-HSLS 3%
tko će im ga dati 16%

početak ankete: 13.11.2007.

Zoran »Snake Eyes« Milanović ne želi priznati da je izgubio izbore. Potpomognut vlastohlepnom Vesnom Pusić, pomahnitalom hrvatskom Lady Macbeth, uporan je u nastojanju uspostave poslijeizborne matematičke fantastike i uvjeravanja javnosti da je HDZ-ovih 66 zastupničkih mandata manje od 56 SDP-ovih saborskih mjesta. Pribraja, dodaje, vabi, arbitrira, iako ne može u demokratskom sustavu gubitničku stranku nametnuti kao prvu i stožernu u okupljanju nove vladajuće koalicije. Ponovo je posve razvidno da je SDP stranka polureformiranih komunista uvijek spremnih, kad im demokratska pravila igre ne idu na ruku, krenuti na revolucionarno osvajanje vlasti. Drugovi, stigli su plugovi… Takozvani crveni nikad na obrazima nemaju crvenilo srama. Lakoća besramnosti im je u krvi. Tako i mora biti jer i krv je crvena.
Izvor N.list
Aldo Paquola


RealBear: ” Mislim da seljaci kad već tolike miljarde traže moraju jasno i glasno reći za koga su. Po meni to bi bio HDZ. Čega ih je strah da će im se stranka raspasti u pola godine.” pa imaju problem … HSS kontinentalci se baš ne podnose s HDZom u svojim sredinama i skloniji su SDPu, a južnjaci skloniji HDZu. osim toga, od prije se govorilo da u koaliciji sa strankom sličnog svjetonazora (HDZ) bi se istopili (gube identitet, glasači bi s vremenom prešli većoj stranci). zato im je prije pasalo s SDPom – jer samo uz različitu stranku zadržavaju identitet. to su njihovi problemi. zapravo, čini mi se da će i oni s vremenon nestati i razdjeliti se na HDZ i SDP.

Treba pitati Dražena Budišu , on je snjima Tikve sadio !
Ljudi kratke pameti , gdje je on i njegova stranka danas , a gdje je SDP ??????[cry][cry]

Mi smo pošteni i sposobni.

Bandić povisio komunalnu naknadu za 50 posto
Komunalna naknada u Zagrebu od 1. siječnja iduće godine povisit će se za 50 posto odnosno s 0,58 kuna na 0,87 kuna po četvornom metru stambenog prostora u prvoj zoni.

Svi se mi nadamo, odnosno vecina da ce Vladu sastavit HDZ. No kako vrijeme prolazi sve vise mislim da ce SDP zasjest na vlast.
Ako do toga dodje treba prve dane bit hladne glave i spreman za dokup na najnizoj razini.
Vecina dionica ce past na vrijednosti sa pocetka godine.
Jeste li spremni za SDP?
Ja nesto lovice imam sa strane, – spremno cekam Varteks jos nize za dokup.[wink]


Svi se mi nadamo, odnosno vecina da ce Vladu sastavit HDZ. No kako vrijeme prolazi sve vise mislim da ce SDP zasjest na vlast. Ako do toga dodje treba prve dane bit hladne glave i spreman za dokup na najnizoj razini. Vecina dionica ce past na vrijednosti sa pocetka godine. Jeste li spremni za SDP? Ja nesto lovice imam sa strane, – spremno cekam Varteks jos nize za dokup.[wink]

Ništa od toga.
Pogledaj Čehoka na novoj.

Nas i Roma tristo miliona! Idemo dalje.

http://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/detalji_vijesti/art-2007,11,28,romi_hdz,99795.jl


prle693: ” Čujem da je HDZ potpisao s nekim ugovor o koaliranju ili nešto sličnog naziva. Molim upućene da mi kažu s kime je HDZ formirao koaliciju? ” Mislim da je Jadranka Puž / Olgica Zec / u pitanju , naime danas se djelio Grincajg – zelenjava po Zagrebu ! Nije ni čudo to je najači adut SDP-a u Poljoprivredi ! [cry]

“Budućnost hrvatske ekonomije je orjentacija na sekundarne sirovine”, izjavio je HDZ-ov koalicijski partner g. Nazif Memedi u Belišću.


Zoran »Snake Eyes« Milanović ne želi priznati da je izgubio izbore. Potpomognut vlastohlepnom Vesnom Pusić, pomahnitalom hrvatskom Lady Macbeth, uporan je u nastojanju uspostave poslijeizborne matematičke fantastike i uvjeravanja javnosti da je HDZ-ovih 66 zastupničkih mandata manje od 56 SDP-ovih saborskih mjesta. Pribraja, dodaje, vabi, arbitrira, iako ne može u demokratskom sustavu gubitničku stranku nametnuti kao prvu i stožernu u okupljanju nove vladajuće koalicije. Ponovo je posve razvidno da je SDP stranka polureformiranih komunista uvijek spremnih, kad im demokratska pravila igre ne idu na ruku, krenuti na revolucionarno osvajanje vlasti. Drugovi, stigli su plugovi… Takozvani crveni nikad na obrazima nemaju crvenilo srama. Lakoća besramnosti im je u krvi. Tako i mora biti jer i krv je crvena. Izvor N.list Aldo Paquola

pa dobro nitko ne komentira ono najbolje što se danas dogodilo!?

sjednica vlade. i evo:

Članovi Vlade izglasali su, među ostalim, Pretpristupni ekonomski program (PEP) za razdoblje od 2008. do 2010., Strategiju zaštite od nasilja u obitelji za iduće dvogodišnje razdoblje te Nacionalnu strategiju i program korištenja ukapljenog naftnog plina (UNP) na otocima (2008- 2012).

O važnosti tih odluka dovoljno govore činjenice da se Vlada, primjerice u PEP-u, obvezala Europskoj Uniji kako “u narednom razdoblju neće biti povećanja niti uvođenja novih poreza koji bi opteretili gospodarstvo i povećali troškove rada”, dok bi za provedbu strategije i programa korištenja UNP-a na otocima u idućih pet godina trebalo biti potrošeno 34,4 milijuna kuna.

među te poreze spada i PKD, jel tako? SDP pošizio 🙂

New Report

Close