Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kada pišete ili citirqate neke navode iz raznih propagandnih SDP-ovih pamfleta onda ih i obrazloži a nemoj širit konumističku propagandu koju nisi provjerio, a citiraš takve gluposti: 1. nije HDZ prodao HT Njemcima već komunjare, 2. pogledaj si malo burzu pa ćeš vidjeti da sve dionice padaju a zašto zbog neukusnih političara koji se neznaju ni potpisat a znaju ser…. o stvarima o kojima nemaju pojima, koliko samo država gubi zbog takvih ispričanih gluposti a da o malim investitorima i ne govorim. Zato govori o konkretnim stvarima, a ako se sjećate obečanja 2000 g. otvorit ćemo 200000 novih radnih mjesta jedno veliko 00000000
Zato Vas molim govorite o konkretnim stvarima a ne laprdajte promiđbene poruke komunjara
Pozdrav

Čisto da te potkrijepim http://www.dzs.hr/.

Pogledajte podatke sve se vidi

Jurčić: HEP neće ići u privatizaciju, a Hrvatske šume ni pod koncesiju(Poslovni)

Neće privatizirati HEP i dati hrvatskim građanima nego će ga prodati kao INU i HT u bescjenje. To će SDP vjerojatno napraviti ako dođu na vlast.[smiley5]

sramota od izjave milanovica, upravo na dnevniku, kaze hdz napuhao dionice,kako me uzrujao, idem skrsit nesto da se smirim…

Nazalost imao sam vise misljenje o oba dvojici, sada su usli u isto prepucavanje kao HDZ.
Bezveze baljezganje Milanovica bez ikakve analize, HT napuhan, jao jao, malo promislit prije reci nesto.
Razocarqan sam sa SDP-om.
Ide na masu i raju.
Los lose..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

neka ne zamjere sdp-ovci, ali cijela kampanja sdp-a je jedna velika sramota, na kojem su oni nivou, pa to nije za vjerovat. kakvo smo mi drustvo pa to je strasno, kad oporba zeli preuzeti vlast, a da nije ponudila ama bas nista, jedna velika NULA.

Kao bivši glasač SDPa moram utvrditi da su se oni počeli služiti HDZovom retorikom. iznimno su bahati i očito je da oni žele glasove birača koji su ljubomorni na ljude koji su sposobniji sebi nešto zaraditi ulažući a ne trošeći na gluposti. zbilja su me razočarali. vidi se da su politički više zeleni nego crveni. a da ne govorim da je milanović pokušavao pribrati glasove s dijela desnice. čovjek misli da sve zna. moj glas neće dobiti.

ajme kampanje, babe s placa, polupismeni fudbaleri (trebali su sa Joom Šimunićem snimit reklamu), ribari koje muči šta im škombra sama ne skače u brod nego moraju izać iz luke. Pa takvi režiseri srušili bi burzu u Londonu, a da neće ovu našu sirotinju. Bože samo daj snage da preživimo ove izbore.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Kao bivši glasač SDPa moram utvrditi da su se oni počeli služiti HDZovom retorikom. iznimno su bahati i očito je da oni žele glasove birača koji su ljubomorni na ljude koji su sposobniji sebi nešto zaraditi ulažući a ne trošeći na gluposti. zbilja su me razočarali. vidi se da su politički više zeleni nego crveni. a da ne govorim da je milanović pokušavao pribrati glasove s dijela desnice. čovjek misli da sve zna. moj glas neće dobiti.

Nije ni čudo jer mu politička karijera počinje u HDZ-u


Kao bivši glasač SDPa moram utvrditi da su se oni počeli služiti HDZovom retorikom. iznimno su bahati i očito je da oni žele glasove birača koji su ljubomorni na ljude koji su sposobniji sebi nešto zaraditi ulažući a ne trošeći na gluposti. zbilja su me razočarali. vidi se da su politički više zeleni nego crveni. a da ne govorim da je milanović pokušavao pribrati glasove s dijela desnice. čovjek misli da sve zna. moj glas neće dobiti.

skroz se slazem sa ovime…..
ali ocito ima toliko maloumnih ljudi u ovoj hrvatskoj koji padaju na ove jeftine milanoviceve i jurciceve izjave….sve sta rade, to rade kontra hdz-a ne razmisljajuci dali je to u ovom trenutku potrebno ili ne hrvatskoj……trziste kapitala se razvija a oni ga zele sad “osakatit”….lako za one koji vjeruju da PKD nije toliko strasno koliko ga se zeli prikazati ali vecina ih to tako ne vidi, pa evo sta imamo na burzi…..vec sad pada zahvaljujuci (između i ostalih stvari) upravo izjavama “pametnog” i “celavog štrumfa”……

DOKUP!

toka:

sada kada vidim kuda ide tržište a izbori na pragu, sve je sigurnije da će drivo izgubiti izbore i sada neki kapitaliziraju dobit plašeći se poreza. neće ga biti još godinu dvije polako.[smiley1]

Pa dajte ljudi skinite oči s tog poreza već jednom! Pa nije on razlog ove krize, njega još dugo neće biti.

Razlog krize je gospodarska politika SDP-a. Jednostavno: kada bi SDP (ili neka druga stranka) najavljivao PKD, ali uz to u programu imao recimo i prepolovljavanje državne administracije, flat tax na dohodak, oslobađanje od poreza greenfield ulaganja u Hrvatsku, pojednostavljenje postupka zapošljavanja (i otpuštanja) radne snage, potpuno povlačenje države iz biznisa – svatko normalan od nas glasao bi za njih.

Ali SDP je sve suprotno od toga i HDZ je kakav god da je ono najbliže tome što u Hrvatskoj trenutno postoji.

Čak i “HDZ-ova gospodarska politika PLUS PKD” još uvijek bi za gospodarstvo Hrvatske bila bolja varijanta nego “SDP-ove gospodarske ideje MINUS PKD”.


Odličan post…..bravo.[smiley11]


gorgija: ” toka: ” sada kada vidim kuda ide tržište a izbori na pragu, sve je sigurnije da će drivo izgubiti izbore i sada neki kapitaliziraju dobit plašeći se poreza. neće ga biti još godinu dvije polako.[smiley1] ” Pa dajte ljudi skinite oči s tog poreza već jednom! Pa nije on razlog ove krize, njega još dugo neće biti. Razlog krize je gospodarska politika SDP-a. Jednostavno: kada bi SDP (ili neka druga stranka) najavljivao PKD, ali uz to u programu imao recimo i prepolovljavanje državne administracije, flat tax na dohodak, oslobađanje od poreza greenfield ulaganja u Hrvatsku, pojednostavljenje postupka zapošljavanja (i otpuštanja) radne snage, potpuno povlačenje države iz biznisa – svatko normalan od nas glasao bi za njih. Ali SDP je sve suprotno od toga i HDZ je kakav god da je ono najbliže tome što u Hrvatskoj trenutno postoji. Čak i “HDZ-ova gospodarska politika PLUS PKD” još uvijek bi za gospodarstvo Hrvatske bila bolja varijanta nego “SDP-ove gospodarske ideje MINUS PKD”. ” Odličan post…..bravo.[smiley11]

post je dobar…ali bi maknuo ono da burza ne pada zbog PKD, ok, nece se taj porez uvest jos godinama ali psiha ljudi je takva kakva je i na samu pomisao da sdp ce uvest taj porez, pa makar za koju godinu panika nastane i eto ti ga na….pa kako drukcije nazvati covjeka koji prodaje recimo jdpl danas po 620kn?? panika….i neznanje….pored svog PKD nikad to netko sa nekim znanjem nebi napravio…..

DOKUP!


post je dobar…ali bi maknuo ono da burza ne pada zbog PKD, ok, nece se taj porez uvest jos godinama ali psiha ljudi je takva kakva je i na samu pomisao da sdp ce uvest taj porez, pa makar za koju godinu panika nastane i eto ti ga na….pa kako drukcije nazvati covjeka koji prodaje recimo jdpl danas po 620kn?? panika….i neznanje….pored svog PKD nikad to netko sa nekim znanjem nebi napravio…..

Takvi koji vec danas drame oko poreza koji nece na snagu jos najmanje godinu i nesto najbolje je da se ubiju jer bolje se ubiti danas na nacin kako zelis nego da te mozda pojede morski pas na ljetovanju za koju godinu

New Report

Close