Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A zamisli da stvarno naprave veliku koaliciju.

Jovice, ovaj link je za tebe i Niku Kovača i sve koji se takvima osjećaju.

http://www.seebiz.eu/hr/politika/milanovic-sad-se-odlucuje-kako-ce-izgledati-hrvatska,2596.html

Evo malo sa drugih foruma, a tiče se HDZeja.

Panika je zbog toga jer je narod napokon saznao da mu je HDZ dao mačka u vreći!
Glasali ste za prljavi kapitalizam i sada se bunite? 1. HDZ ukrade penzije. 2. HDZ ukrade HT koji je pripadao nama svima. 3. HDZ prodaje HT nazad narodu kojemu ga je ukrao. Naravno onima koji su najviše naivni ili pohlepni. 4. HDZ uzima novac od prodaje HT i plaća samo dio onih penzija koje je ranije ukrao. I to samo par dana prije izbora. 5. HT pada, i naš narod je izgubio i u penzijama, i HT (koji je pripadao narodu), i u dionicama HT. 6. HDZ dobiva izbore jer naš naivni narod “ne zna” sam, i hoće da “ide dalje” u propast.

Tiskovna konferencija predsjednika Hrvatske demokratske zajednice dr. Sanadera
Dr. Ivo Sanader, predsjednik Hrvatske demokratske zajednice, održat će u utorak, 20. studenog 2007. godine, 09.30 sati, u prostorijama Hrvatske demokratske zajednice, Trg žrtava fašizma 4, tiskovnu konferenciju.

Što oćekuješ da kaže?
Što god ti kaže, laže.


Tiskovna konferencija predsjednika Hrvatske demokratske zajednice dr. Sanadera Dr. Ivo Sanader, predsjednik Hrvatske demokratske zajednice, održat će u utorak, 20. studenog 2007. godine, 09.30 sati, u prostorijama Hrvatske demokratske zajednice, Trg žrtava fašizma 4, tiskovnu konferenciju.


Evo malo sa drugih foruma, a tiče se HDZeja. Panika je zbog toga jer je narod napokon saznao da mu je HDZ dao mačka u vreći! Glasali ste za prljavi kapitalizam i sada se bunite? 1. HDZ ukrade penzije. 2. HDZ ukrade HT koji je pripadao nama svima. 3. HDZ prodaje HT nazad narodu kojemu ga je ukrao. Naravno onima koji su najviše naivni ili pohlepni. 4. HDZ uzima novac od prodaje HT i plaća samo dio onih penzija koje je ranije ukrao. I to samo par dana prije izbora. 5. HT pada, i naš narod je izgubio i u penzijama, i HT (koji je pripadao narodu), i u dionicama HT. 6. HDZ dobiva izbore jer naš naivni narod “ne zna” sam, i hoće da “ide dalje” u propast.
Neka onda svi glasaju za socijalizam i za SDP,pa kad će biti za par mjeseci kruha gladni,kad im opale poreze za nekretnine i imovinu. Nebojim se ja poreza na kapitalnu dobit jer ću portfelj podijeliti na 5-6 manjih i mogu mi staviti soli na rep,ali bojim se otimačina i harača kakvi su već bili viđeni i prije u socijalizmu.
Baš sam sad čitao program od SDP-a,i taj program ne nudi ništa konkretno,osim lažnih obećanja,mi ćemo biti pošteni,i sl.,a svi dobro znamo koliko su pošteni kad su brodogradnju koja im je opet na prvom mjestu natjerali u stečaj,opljačkali banke,rasprodali HT nijemcima puno povoljnije nego Sanader nama,a dug umirovljenicima nisu vratili,prodali su također INU mađarima također za smiješnu cijenu.
Kad se sjetim obećanja HDZ-a prije 4 godine,ta ista obećanja je barem djelomično ispunio,i ponovno ću mu dati glas da ta obećanja ispuni do kraja.


Što oćekuješ da kaže? Što god ti kaže, laže. jovica: ” Tiskovna konferencija predsjednika Hrvatske demokratske zajednice dr. Sanadera Dr. Ivo Sanader, predsjednik Hrvatske demokratske zajednice, održat će u utorak, 20. studenog 2007. godine, 09.30 sati, u prostorijama Hrvatske demokratske zajednice, Trg žrtava fašizma 4, tiskovnu konferenciju. ”

Neznam tko više laže od komunjara.


Evo malo sa drugih foruma, a tiče se HDZeja. Panika je zbog toga jer je narod napokon saznao da mu je HDZ dao mačka u vreći! Glasali ste za prljavi kapitalizam i sada se bunite? 1. HDZ ukrade penzije. 2. HDZ ukrade HT koji je pripadao nama svima. 3. HDZ prodaje HT nazad narodu kojemu ga je ukrao. Naravno onima koji su najviše naivni ili pohlepni. 4. HDZ uzima novac od prodaje HT i plaća samo dio onih penzija koje je ranije ukrao. I to samo par dana prije izbora. 5. HT pada, i naš narod je izgubio i u penzijama, i HT (koji je pripadao narodu), i u dionicama HT. 6. HDZ dobiva izbore jer naš naivni narod “ne zna” sam, i hoće da “ide dalje” u propast.

Kada pišete ili citirqate neke navode iz raznih propagandnih SDP-ovih pamfleta onda ih i obrazloži a nemoj širit konumističku propagandu koju nisi provjerio, a citiraš takve gluposti: 1. nije HDZ prodao HT Njemcima već komunjare, 2. pogledaj si malo burzu pa ćeš vidjeti da sve dionice padaju a zašto zbog neukusnih političara koji se neznaju ni potpisat a znaju ser…. o stvarima o kojima nemaju pojima, koliko samo država gubi zbog takvih ispričanih gluposti a da o malim investitorima i ne govorim. Zato govori o konkretnim stvarima, a ako se sjećate obečanja 2000 g. otvorit ćemo 200000 novih radnih mjesta jedno veliko 00000000
Zato Vas molim govorite o konkretnim stvarima a ne laprdajte promiđbene poruke komunjara
Pozdrav

Ovo što se zbivalo zadnjih par dana je uvod u scenario ako SDP dođe na vlast u pon,neće nas spasiti ni svi mirovinci zajedno.Misli da će kapital napustiti HR petama vjetra.Inače sam ogorčen na onog pametnjakovića Jurčića i Milanovića koji žive u nekom drugom svijetu.Njima je smiješno što ljudi gube imovinu….tko se zadnji smije…[smiley6]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ovo što se zbivalo zadnjih par dana je uvod u scenario ako SDP dođe na vlast u pon,neće nas spasiti ni svi mirovinci zajedno.Misli da će kapital napustiti HR petama vjetra.Inače sam ogorčen na onog pametnjakovića Jurčića i Milanovića koji žive u nekom drugom svijetu.Njima je smiješno što ljudi gube imovinu….tko se zadnji smije…[smiley6]

Bit će gadno (neizvjesno) i iza izbora.Rezultat će biti tjesan pa će vjerojatno Friščić i ostali ‘autsajderi’ odlučivat (čitaj.ucjenjivat)

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

svi pretjerujete. pa većina zemalja ima PKD, u sloveniji su kad su najavili porez dionice pale 5% da bi kod njih od kad se uveo index brže rastao nego naš.

e evo što naš licemjer jučić kaže

Vaš link

sad govori da je HT precijenjen, što je suludo, a prije par tjedana je govorio kako su izgubljene milijarde u državnom proračunu jer smo ga dobili ultra jeftino. i to ne samo da je prozvao IPO HTa nego i INAe koja je dana jako jeftino po 1690 kn. a kad su oni par godine prije prodavali mađarima po 1100 onda je bilo skupo. čovjek je očito šizofreničar. ako ništa drugo budite dosljednji, ovako sve više liči na retoriku 90ih, pa i 50ih,60ih,70ih…
a o PKD molim vas svi prestanite može se lako desiti da na taj način izbacimo hrpu špekulanata s burze i da ljudi malo počnu računati P/e, book i sl. naravno nekima to na ovom forumu ne odgovara…

1. ne znam da li govoriš o kolumnistima ili komunistima
2. HT je dijelom prodan nijemcima, ali ne znam detalje. Tko je i kada dogovorio i potpisao ugovore i pod kojim uvjetima
3. komunjara ima najviše u HDZeju
4. pogledao sam stanje na burzi i stvarno pada. danas je bilo osobito zanimljivo.prvo je padalo, pa je onda raslo. Zašto je raslo?dlkv od blokade na 1325 do zatvaranja na 1530. +15,5% u nekoliko sati
5. od svih obećanja najviše se sjećam Splita i govora na rivi
6. špekulacija sama ne može biti temelj ekonomije


prle693: ” Evo malo sa drugih foruma, a tiče se HDZeja. Panika je zbog toga jer je narod napokon saznao da mu je HDZ dao mačka u vreći! Glasali ste za prljavi kapitalizam i sada se bunite? 1. HDZ ukrade penzije. 2. HDZ ukrade HT koji je pripadao nama svima. 3. HDZ prodaje HT nazad narodu kojemu ga je ukrao. Naravno onima koji su najviše naivni ili pohlepni. 4. HDZ uzima novac od prodaje HT i plaća samo dio onih penzija koje je ranije ukrao. I to samo par dana prije izbora. 5. HT pada, i naš narod je izgubio i u penzijama, i HT (koji je pripadao narodu), i u dionicama HT. 6. HDZ dobiva izbore jer naš naivni narod “ne zna” sam, i hoće da “ide dalje” u propast. ” Kada pišete ili citirqate neke navode iz raznih propagandnih SDP-ovih pamfleta onda ih i obrazloži a nemoj širit konumističku propagandu koju nisi provjerio, a citiraš takve gluposti: 1. nije HDZ prodao HT Njemcima već komunjare, 2. pogledaj si malo burzu pa ćeš vidjeti da sve dionice padaju a zašto zbog neukusnih političara koji se neznaju ni potpisat a znaju ser…. o stvarima o kojima nemaju pojima, koliko samo država gubi zbog takvih ispričanih gluposti a da o malim investitorima i ne govorim. Zato govori o konkretnim stvarima, a ako se sjećate obečanja 2000 g. otvorit ćemo 200000 novih radnih mjesta jedno veliko 00000000 Zato Vas molim govorite o konkretnim stvarima a ne laprdajte promiđbene poruke komunjara Pozdrav

New Report

Close